Programy do ochrony prywatności

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Opcja zakupu:
Segment rynku:
Liczba stanowisk:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Wersja językowa:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Norton AntiTrack (1 stanowisko, 12 miesięcy)

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 149,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  ENG
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  EaseUS MobiAnyGo

  Język
  ENG
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 219,00 zł
 • W świecie, w którym tak wiele czasu spędzamy w sieci, ochrona prywatności użytkownika jest niezwykle istotnym zagadnieniem. Nowoczesne programy do ochrony prywatności to coś więcej niż tylko sposób zabezpieczenia komputera przed wykradzeniem prywatnych danych użytkownika. Jakie liczne funkcje dostępne są dla osób korzystających z rozwiązań z portfolio naszego sklepu internetowego Soft360?

  Co oferują programy do ochrony prywatności użytkownika?

  Produkty do ochrony prywatności użytkownika, takie jak Avast Antitrack, AVG Antitrack bądź też Norton Antitrack to rozbudowane rozwiązania niezwykle przydatne podczas przeglądania zasobów internetu. Inwestując w tak przydatny program możesz otrzymać takie funkcje, jak:

  • Przykrywanie internetowych śladów: jednym z kluczowych zagrożeń dla ochrony naszej prywatności jest śledzenie naszych poczynań w sieci przez reklamodawców. Mając dostęp do internetowych śladów, nieustannie generują Twój profil, próbując zanęcić Cię spersonalizowanymi reklamami, zawierającymi nie zawsze korzystne oferty. Program przeznaczony do ochrony prywatności wspiera Twoje przeglądarki internetowe, utrudniając dostęp do informacji algorytmom generującym reklamy.
  • Ochrona przed atakami hakerów: podczas korzystania z przeglądarek internetowych narażeni jesteśmy na bezpośrednie śledzenie. Program umożliwiający błyskawiczne wykrycie takich podejrzanych działań i natychmiastowe ich ukrócenie jest więc niezwykle użyteczny.
  • Zwiększenie prywatności podczas zakupów: generując na podstawie danych użytkownika Twój swoisty profil zakupowy, sklepy internetowe mogą podawać Ci zawyżone ceny. Przykładowo, badania dowiodły, że korzystając z przeglądarek internetowych przy użyciu sprzętów od Apple, zostaniemy zidentyfikowani jako osoba będąca skłonna zapłacić więcej niż reszta kupujących. Rozbudowane narzędzie dbające o prywatność użytkownika zamaskuje wszystkie informacje na naszym komputerze, mogące wpłynąć na ceny w internetowych sklepach.

  Rozwiązania do skutecznego usuwania prywatnych danych użytkownika

  Do czego jeszcze przydają się programy do zabezpieczania komputera i innych urządzeń pod kątem prywatności? Skorzystasz z nich między innymi do usuwania prywatnych danych użytkownika oraz ukrywania plików zawierających wrażliwe dane

  Możesz również lepiej kontrolować sposób, w jaki inne osoby korzystają z Twoich urządzeń, np. zabezpieczając dostęp do wybranych funkcji systemu Windows. Za pomocą programu do ochrony prywatności możesz również przetestować urządzenie pod kątem brakujących uaktualnień zabezpieczeń systemu operacyjnego, zwiększając poziom ochrony przed niepowołanym dostępem bądź atakami złośliwego oprogramowania.

  Rozbudowany, ale prosty w obsłudze program

  Interesuje Cię prosty w obsłudze program, pozwalający na usuwanie zbędnych danych (np. plików graficznych), błyskawiczne ukrywanie otwartych okien czy też zabezpieczanie folderów przed niepowołanym dostępem? Sprawdź rozwiązania z kategorii Ochrona prywatności w sklepie z oprogramowaniem Soft360.

  Dzięki wykorzystaniu prostego graficznego interfejsu użytkownika, za pomocą odpowiedniego programu możemy łatwo zwiększyć naszą prywatność, nawet jeżeli nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie IT. Sprawdź nasze propozycje na programy chroniące prywatność w sklepie Soft360 i wyposaż się w rozwiązania przydatne w codziennym użytkowaniu komputera.