Programy do zarządzania sieciami i serwerami

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Opcja zakupu:
Segment rynku:
Liczba stanowisk:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Wersja językowa:
Filtruj

Cechy produktu

Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Navicat On-Prem Server Standard

Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 432,73 zł
 • Cechy produktu

  Język
  ENG
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Edukacyjny
  Okres licencji
  Subskrypcja/Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Navicat On-Prem Server - wersja niekomercyjna

  Język
  ENG
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Edukacyjny
  Okres licencji
  Subskrypcja/Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 216,37 zł
 • Zarządzania siecią to jedno z najważniejszych zadań powierzanych administratorom sieci. Dzięki nim możliwe jest kontrolowanie wszystkich urządzeń połączonych z siecią, a także możliwość bieżącego sprawdzania ilości zasobów przez nie zużywanych. To także prosty sposób na diagnozowanie problemów i raportowanie ruchu w sieci. Oprogramowanie do zarządzania sieciami pozwala uzyskać dostęp do wszystkich komputerów znajdujących się w administrowanej sieci, zarówno przewodowej, jak i bez przewodowej, a to wszystko za pomocą jednego panelu, obsługiwanego przez administratora.

  Programy dla administratorów sieci

  Programy do zarządzania sieciami oraz programy do zarządzania serwerami pełnią kluczową rolę w każdym przedsiębiorstwie, w którym niezbędna jest współpraca między komputerami i innymi urządzeniami znajdującymi się we wspólnej sieci. Administrator może przy ich użyciu zapanować nad ruchem oraz obciążeniem sieci, może też błyskawicznie reagować w przypadku pojawienia się awarii. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie programy, które po odpowiedniej konfiguracji pomogą w zarządzaniu sprzętem w Twojej sieci. Mamy zarówno wersje komercyjne, z których można korzystać w firmie oraz w domu, a także niekomercyjne, do użytku prywatnego, z których korzystać mogą też szkoły czy organizacje non-profit.

  Poznaj doskonałe programy do zarządzania siecią

  Na współczesnym rynku informatycznym można znaleźć sporo programów przeznaczonych do zarządzenia siecią komputerową. W naszym sklepie warto zwrócić uwagę na program Navicat On-Prem. Jest on instalowany bezpośrednio na Twoim serwerze, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twoich danych. Pozwala na hostowanie środowiska chmury do przechowywania obiektów Navicat w Twojej lokalizacji. Jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej bezpieczne niż tradycyjnie używane chmury.

  Kupując Navicat On-Prem możesz w łatwy sposób synchronizować ustawienia połączeń i obszarów roboczych, a także informacje o grupach wirtualnych na wszystkich urządzeniach pracujących w systemach Windows, macOS i Linux. Dzięki automatycznej synchronizacji z Navicat Family i Navicat On-Prem Server Portal będziesz mieć możliwość dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich potrzebnych danych z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

  Dlaczego warto wybrać nasze programy do zarządzania sieciami?

  Nasza oferta to programy, które pozwolą Ci zyskać pełną kontrolę nad realizowanymi projektami, dzięki nim zapewnisz sobie i swoim współpracownikom możliwości efektywnej współpracy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Odpowiednia konfiguracja pozwoli na zarządzanie kontami użytkowników, nadając lub ograniczając im prawo dostępu do poszczególnych projektów. Wystarczy jeden interfejs, abyś mógł zarządzać projektami i monitorować ich przebieg, z uwzględnieniem plików znajdujących się w chmurze.

  Oferujemy wyłącznie legalne oprogramowanie, dostępne w naszej ofercie programy Navicat On-Prom są chronione prawem autorskim. Programy sprzedajemy wyłącznie w wersji cyfrowej, po zakupie otrzymasz od nas klucz produktu oraz certyfikat legalności. Licencja może być udzielona na rok lub na użytkowanie wieczyste. Oprogramowanie instalujesz na swoje serwery, na których będzie działał cały system.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Sieci i serwery

   Czy dostanę wersję pudełkową programu?

   Nie, nasza oferta to wyłącznie wersje cyfrowe, dostępne online.


   Czy zarządzanie za pomocą Navicat On-Prem zapewnia prywatność?

   Oczywiście, że tak. Program zostaje zainstalowany na prywatnym serwerze, za prywatnymi firewallami. Dostęp do niego mogą mieć jedynie osoby, którym na to zezwolisz.