Licencja Microsoft SQL Server 2019 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Przeszło trzydzieści lat na służbie robi wrażenie. Co więcej, jest to główny produkt bazodanowy giganta z Redmond. Podobnie jak jego wcześniejsze wersje, Microsoft SQL Server 2019 – noszący nazwę kodową Aris – to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez firmę Microsoft. W naszej ofercie posiadamy dwa warianty tego oprogramowania: Standard oraz Standard (2 Core).

Coś więcej niż tylko baza danych

Microsoft SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer. Mimo, że produkt ten często postrzegany jest przez użytkowników, jako zwyczajna baza danych, to jednak określenie tego typu nie oddaje pełnego charakteru SQL Server. Zaimplementowany silnik bazy danych bez wątpienia jest istotną częścią omawianego produktu, acz stanowi on jedynie jeden z wielu komponentów składających się razem na tzw. system zarządzania relacyjną bazą danych (ang. Relational Database Management System, czyli RDBMS). Obsługa systemu SQL Server odbywa się za pomocą dedykowanych narzędzi zarządzania. W dużej mierze rozwiązanie to odznacza się wysoką wydajnością, niezawodnością i skalowalnością efektów. Przede wszystkim są tu zaimplementowane wszelkie mechanizmy wpływające na bezpieczeństwo operacji – m.in. procedury wyzwalane.

Obecność SQL Server 2019 Standard pomoże przedsiębiorstwu przygotować się na aktualne wyzwania w obszarach łączności w chmurze, big data i uczenia maszynowego. Wykorzystując doświadczenie wyniesione z poprzedniej wersji, Microsoft dopracował wiele szczegółowych ulepszeń, wprowadzając jednocześnie nowe funkcje w celu zwiększenia wydajności i ogólnej elastyczności. Dodatkowo SQL Server 2019 został dostosowany do potrzeb małych i średnich firm. Między innymi posiada teraz nowe łączniki, które umożliwiają wygodne wyszukiwanie w najróżniejszych bazach danych, takich jak MongoDB, TeraData, Oracle, a także posiada dostęp do różnych generycznych źródeł danych ODBC.

Programiści z Redmond podjęli wszelkie kroki, aby ułatwić użytkownikom pracę z dużymi ilościami danych – nawet do stu terabajtów na bazę danych. Odpowiadają za to kolejne nowe funkcje, takie jak Online Transaction Processing (OLTP) oraz Data Warehousing. Na koniec do nowinek wypada zaliczyć jeszcze rozbudową obsługę klastrów Hortonworks-Hadoop, klastrów Cloudera oraz Azure Storage.

Dostępność

Z ciekawostek warto powiedzieć, że poza edycjami czysto komercyjnymi Microsoft udostępnia również darmowe edycje SQL do dowolnego zastosowania. W przeciwieństwie do wydania komercyjnego darmowy wariant cechują oczywiście najróżniejszego rodzaju ograniczenia. Dlatego dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw najlepszym rozwiązaniem pozostaje oczywiście pełna wersja SQL Server 2019. Pozostajemy do Państwa dyspozycji wypadku wszelkich zapytań odnośnie kwestii technicznych oraz procesu uzyskania licencji. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami sklepu Soft360.pl.