Licencja Microsoft Outlook - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Microsoft Outlook to rozbudowane narzędzie pełniące rolę skrzynki pocztowej, kalendarza oraz organizera codziennych zadań. Jako menedżer informacji osobistych i program komunikacyjny w jednym Microsoft Outlook zapewnia ujednolicone miejsce do zarządzania wiadomościami e-mail, kalendarzem wydarzeń, kontaktami oraz szeregiem innych informacji osobistych dostosowanych do preferencji użytkownika. Z jego pomocą nie tylko odbierzesz codzienną porcję wiadomości e-mail, a także zespolisz wiadomości, kontakty i terminy z poczty Outlook.com i Hotmail. Oczywiście nie mogło zabraknąć opcji porządkowania wiadomości w odpowiednich folderach i ustalania reguł pozwalających automatycznie sortować przychodzące wiadomości. W ten sposób z łatwością zorganizujesz swój czas. Microsoft Outlook można nabyć w pakiecie Microsoft Office 2019 oraz 365 lub jako samodzielną aplikację. W ofercie sklepu posiadamy licencję na każdy wariant tego oprogramowania w atrakcyjnej cenie.

Organizuj swoje wiadomości i kontakty dzięki Microsoft Outlook

Microsoft Outlook to najczęściej wykorzystywany program do obsługi poczty e-mail w systemie Windows. Szczególnie w przestrzeni biurowej, gdzie natłok informacji, kolejnych zadań do wykonania oraz szereg spotkań następujących po sobie wymagają sprawnego narzędzia do organizacji dnia codziennego. Dlatego Outlook cieszy cię tak dużą popularnością wśród użytkowników prowadzących bardzo aktywne życie zawodowe. Jednocześnie Microsoft Outlook 2016 daje możliwość korzystania z kilku kont jednocześnie. Synchronizacja na różnych urządzeniach okaże się szczególnie przydatna dla osób budzących w ruchu. Do informacji dostępnych na komputerze będzie można mieć dostęp na smartphone i vice versa.

Rozbudowane funkcje filtrowania i wyszukiwana w wersji 2016 zapewniają możliwość szybkiego dostępu do ważnych wiadomości oraz załączników. Łatwy dostęp do książki adresowej i kalendarza umożliwia szybkie wyszukanie informacji o osobach, numerów telefonów i adresów e-mail. Jednocześnie w Microsoft Outlook istnieje możliwość połączenia swojego konta z profilem Facebook, dzięki czemu użytkownik otrzymuje natychmiastowy dostęp do swoich znajomych w sieciach społecznościowych.

Natomiast w wersji Microsoft Outlook 2019 gigant z Redmond oferuje kilka interesujących nowości w porównaniu z poprzednią odsłoną programu. Komunikację ułatwiają rozszerzone funkcje organizacyjne. Nowe ostrzeżenie UDW pilnuje, aby użytkownik przypadkiem nie wysłał odpowiedzi na otrzymaną wiadomość do wszystkich jej adresatów. Natomiast Bill Reminder to przydatna funkcja dla małych przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą przypominająca o zbliżających się płatnościach w kalendarzu. Z innych nowinek Outlook 2019 warto jeszcze wspomnieć:

  • Gruntownie zmodyfikowany i uporządkowany względem poprzedniej wersji interfejs wstążkowy.
  • Użytkownicy mogą dowolnie dostosować zarówno elementy sterujące paska menu na górnej krawędzi ekranu, jak i elementy paska nawigacyjnego na lewej krawędzi ekranu.
  • Usługa Safe Link pozwala na znacznie lepszy podgląd osadzonych łączy i filtrowanie w poszukiwaniu wirusów i phishingu.
  • Ulepszenia Microsoft Outlook dla systemu iOS, m.in. integracja funkcji Machine Learning z systemem kalendarza.

Wymagania

Do 2010 roku odpowiednikiem Outlooka dla systemu macOS był Microsoft Entourage. Od tamtej pory Microsoft wprowadził ujednolicenie oferty niezależnie od preferowanego środowiska przez klientów. Dla użytku desktopowego Microsoft Outlook 2019 zoptymalizowano i przystosowano do pracy wyłącznie z systemem Windows 10. Na użytkowników starszych systemów operacyjnych firmy Microsoft, wliczając w to wciąż popularnego Windows 7, rekomendowany program to Microsoft Outlook 2016.