Licencja Norton antywirus - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Przeszło pięćdziesiąt milionów użytkowników rozsianych po całym świecie nie może się mylić. Powierzyli oni swoje cyfrowe bezpieczeństwo programowi Norton, który może pochwalić się szerokimi umiejętnościami. W obrębie jednej licencji ochronimy nie tylko maszynę z systemem Windows oraz Mac OS. Aplikacja autorstwa firmy Symantec służy również pomocną dłonią na urządzeniach mobilnych, gdzie ruch internetowy rośnie rok do roku, co oczywiście stwarza zupełnie nowe wyzwania przed specami od bezpieczeństwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na aplikacje produkcji firmy Symantec w ramach sklepu Soft360.pl.

Kompleksowa ochrona

Ochrona komputerów osobistych to nie pierwszyzna dla speców pracujących w murach przedsiębiorstwa Symantec. Sukcesywnie buduje ona swoją renomę od przeszło trzech dekad, krok po kroku rozwijając portfolio swoich usług świadczonych zarówno klientom indywidualnym oraz biznesowym. Specjalnością programów antywirusowych Norton jest odpieranie ataków wykorzystujących luki w zabezpieczeniach aplikacji, jak również w samym systemie operacyjnym, a które nie zostały jeszcze załatane przez dostawców tychże rozwiązań. Postawę ochrony osobistej stanowi skrupulatne monitorowanie ruchu sieciowego przychodzącego i wychodzącego w poszukiwaniu wszelkich zachowań odstających od norm. Pod czujnym okiem Norton domowa tudzież firmowa sieć Wi-Fi pozostanie szczelna, zapewniając osłonę podczas wykonywania płatności online, korzystania usług w chmurze oraz wysyłania i ściągania plików. Ponieważ poruszając się po zasobach Internetu często korzystamy z licznych kont użytkownika i dziesiątek haseł, dlatego opcja Password Manager, w którą wyposażony jest ten antywirus, a która zajmuje się przechowywaniem naszych kluczy dostępu, zagwarantuje podwójną ochronę.

Zarówno antywirus Norton Security Standard jak i Norton Security Deluxe prześwietlą dysk w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz rootkitów, stanowiących zagrożenie dla nas a także osób współdzielących z nami lokalną sieć. Do tego należy doliczyć protekcję skrzynki email przed spamem i innymi niechcianymi wiadomościami uprzykrzającymi życie. Antywirus Norton poinformuje także o wszelkich nieautoryzowanych próbach dostępu do posiadanego sprzętu, np. kamerki internetowej w notebooku. Na tym nie koniec. Wariant Deluxe pochwali się jeszcze szerszymi możliwościami, skrojonymi z myślą o urządzeniach desktopowych a także mobilnych. W celu zapoznania się z dokładnymi cechami produktu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wymagania sprzętowe

Proponowane przez nas licencje można nabyć na więcej niż jedno stanowisko, obejmując okres od dwunastu do trzydziestu sześciu miesięcy. Jednocześnie warto podkreślić, że programy Norton pochwalą się rozsądnymi wymaganiami sprzętowymi. Dlatego po antywirus autorstwa Symantec sięgną nie tylko właściciele stacji roboczych na miarę laboratoriów NASA. Aplikacja działa należycie również na prostych komputerach biurowych mających na swoim karku więcej niż kilka lat. Specjaliści pracując nad swoim oprogramowaniem starali się zapewnić jak najszerszą kompatybilność wsteczną dla urządzeń desktopowych i mobilnych.

Więcej informacji z zakresu wymagań sprzętowych znajdą państwo w konkretnych ofertach zamieszczonych na naszej stronie. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości natury technicznej oraz podpowiemy najbardziej optymalne rozwiązanie.