Wsparcie, jakiego potrzebuje Twój biznes.

Program Soft360 - dla kogo?

Program Soft 360 to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących efektywnego oprogramowania, dopasowanego do ich potrzeb biznesowych. Zapewniamy wysoki standard obsługi przed i posprzedażowej zarówno dla klientów prywatnych, jak i małych oraz dużych firm.

Program Soft360 to nie tylko zakup oprogramowania, ale pakiet zawierający:

  • Kompleksowe dopasowanie produktu do potrzeb klienta
  • Wsparcie serwisanta oraz pomoc techniczną
  • Pomoc w instalacji oprogramowania

Jednostki budżetowe

Sektor edukacyjny

Małe i duża przedsiębiorstwa

Integratorzy IT

Co zyskujesz kupując u licencjonowanego sprzedawcy?

Czy Twoja firma szuka oprogramowania dla swoich potrzeb biznesowych? Nasz program B2B zapewni Ci korzyści, które sprawią, że zakup licencji na oprogramowanie będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejszy, a także pozwoli na większą oszczędność!

Konsultacja specjalistów przed zakupem, doradzających w wyborze odpowiedniego oprogramowania dla infrastruktury oraz potrzeb Twojego biznesu.

Korzystne warunki cenowe i możliwość wydłużenia płatności faktury nawet do 60 dni!

Opieka dedykowanego specjalisty, który stanowi wsparcie już od momentu wstępnych konsultacji, poprzez proces instalacji, na obsłudze posprzedażowej kończąc.

Szybki i łatwy kontakt z asystentem sprzedaży.

Korzystaj z oprogramowania już w dniu zakupu!

Oprogramowanie zakupione w Soft360 możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia, bez konieczności czekania na kuriera, czy wychodzenia z domu. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od informacji, podanej w karcie danego produktu, jednak w Soft 360 będziesz informowany na bieżąco o czasie dostawy i jej ewentualnych opóźnieniach.


W trosce o ekologię i dobro naszej planety rezygnujemy z plastikowych pudełek, czy płyt - do instalacji oprogramowania potrzebny Ci będzie jedynie klucz produktu, który dostarczymy na Twoją skrzynkę mailową. W razie jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z własnym asystentem sprzedaży, który przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji oprogramowania.

Niezawodny duet:

Oprogramowanie + Kompleksowa obsługa Soft360

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy, niezobowiązujący formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z tobą jak najszybciej (zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego).