Corel Pinnacle Studio

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Opcja zakupu:
Segment rynku:
Liczba stanowisk:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Wersja językowa:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate MULTI Win

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 470,24 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  64 bit
  Corel Pinnacle Studio 26 Standard MULTI Win

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  64 bit
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 216,91 zł
 • Edytuj swobodnie materiały wideo z mocą profesjonalnych narzędzi sięgając po oprogramowanie Corel Pinnacle Studio. Program przekonuje do siebie prostym, intuicyjnym interfejsem z łatwym dostępem do wszystkich potrzebnych narzędzi. Poprawki na polu stabilności, wydajności oraz interfejsu użytkownika pozwalają w pełni zanurzać się w kreatywnej stronie procesu edycji.

  Dlaczego warto wybrać program Pinnacle Studio

  Jeśli chcesz zająć się zaawansowaną edycją wideo HD lub nawet w 4K, na nieograniczonej liczbie ścieżek a do tego potrzebujesz pod ręką zasób zaawansowanych narzędzi to aplikacja Pinnacle Studio będzie krokiem w dobrą stronę. Za pomocą dołączonych narzędzi użytkownik może tworzyć profesjonalne produkcje z niezrównaną precyzją. Łącz zdjęcia i materiały wideo na osi czasu mogącej pomieścić wiele efektów dźwiękowych. Korzystaj z nietypowych rozwiązań w postaci animacji poklatkowych. Dzięki funkcjom selektywnego koloru, nagrywania zawartości ekranu oraz edycji ujęć z wielu kamer poczujesz smykałkę do montażu. Na koniec z łatwością opublikujesz projekt online, wyeksportujesz go do popularnego formatu pliku lub nagrasz dysk z niestandardowym menu.

  Co nowego w programie Pinnacle Studio

  Najpierw dostosuj przestrzeń roboczą do osobistych preferencji edycji: ustaw niestandardowe skróty narzędziowe, grupuj i edytuj klipy jednocześnie oraz poznaj usprawniony przepływ pracy, aby uzyskać najbardziej intuicyjne wrażenia podczas edycji. Następnie, dzięki potężnym profesjonalnym narzędziom, użytkownik może porzucić tradycyjne klatki kluczowe, dostosowując każdy parametr edycji — pozycjonowanie, rozmiar, szybkość, nakładki, przejścia, efekty i wiele więcej. Program Pinnacle Studio pozwala projektować imponujące nagrania wideo dzięki szablonom projektów, które umożliwią szybką i sprawną edycję. Realizacja nagrań ze ślubów, imprez sportowych lub wakacji to zaledwie kilka kliknięć. Wyzwól swoją twórczą naturę dzięki narzędziom do animacji poklatkowych, selektywnego koloru, nagrywania zawartości ekranu i edycji nagrań z wielu kamer. Czy chcesz, aby fragmenty Twojego filmu wyglądały jak stary obraz lub szkic ołówkiem? Od teraz twórz niestandardowe efekty, aby pokazać wyjątkowy charakter swoich produkcji.

  Czy Pinnacle Studio jest dla Ciebie?

  • Importuj filmy w rozdzielczości do 8K i ciesz się treściami o niezrównanej jakości, lepszymi kolorami i niesamowitym dźwiękiem,

  • Dla efektywniejszego powielania zmian kopiuj i wklejaj grupy klatek kluczowych w atrybutach,

  • Przechwytuj i edytuj wideo z maksymalnie sześciu kamer celem pokazania sceny z różnym poziomem szczegółowości.

  • Chcesz przykuć uwagę widza? Skorzystaj z popularnej techniki edycji wideo aby tworzyć filmy promocyjne lub filmy porównawcze.

  • Z łatwością nagrywaj swój ekran i płynnie łącz go z nagraniami z kamery internetowej i nakładkami dźwiękowymi. Tym sposobem otrzymujesz narzędzie do tworzenia vlogów, tworzenia treści na kanałach lub produkcji filmów biznesowych.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Pinnacle

   Co to jest Corel Pinnacle Studio?

   Corel Pinnacle Studio to oprogramowanie stworzone z myślą o edycji filmów i materiałów wideo. Umożliwia on dodawanie filtrów i efektów do filmu, udostępnia edycję tekstów w 3D, posiada tryb Split Screen, a także darmową bibliotekę utworów muzycznych, które można umieścić w nagraniu.


   Czy licencja Pinnacle Studio wygasa?

   Nie, licencja Corel Pinnacle Studio jest wieczysta więc nie wygasa. Program wystarczy kupić raz i zawsze będziesz mieć do niego dostęp.


   Czy Pinnacle Studio działa na Windowsie?

   Tak Corel Pinnacle Studio to oprogramowanie stworzone z myślą o komputerach PC z systemem Windows.


   Jaka jest najnowsza wersja Pinnacle Studio?

   Najnowsza wersja oprogramowania to Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate. Zdecydowanie zaleca się jej zakup gdyż jest ona znacznym usprawnieniem w porównaniu do Corel Pinnacle Studio 25.