Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server

Licencja Microsoft Exchange Server - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Microsoft Exchange Server to propozycja na ujednolicony system komunikacji, zapewniający dostęp do poczty elektronicznej, obsługi pracowników oraz ochrony łączności firmy. Innymi słowy jest to serwerowa wersja poczty dla osób stroniących od rozwiązań w chmurze, przykładowo niekorzystających z Exchange w ramach usługi Office 365. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby użytkowników w ofercie sklepu soft360.pl znajdują się licencje w przystępnej cenie dla wariantu Standard i Enterpise, dostępnych naturalnie w wersji ESD (elektronicznej).

Błyskawicznie optymalizuj procesy dzięki Microsoft Exchange

Bogata lista funkcji oferowanych przez Microsoft Exchange wciąż jest udoskonalana, gdzie producent świadczy również należyty poziom bezpieczeństwa. Exchange 2019 debiutujący wraz z kompatybilnym systemem Windows Server 2019 zaczerpnął wszystko, co najlepsze z serwerowej poczty w wydaniu 2016. Mimo wszystko, warto przy tym podkreślić, że starsza wersja posiada jeszcze rozszerzone wsparcie do końca 2025 roku. Niezależnie od posiadanego wariantu rozwiązania Exchange firmy Microsoft możliwości współtworzenia i współdzielenia danych zawsze pozwalają na sprawne udostępnianie informacji w postaci kalendarzy, listy kontaktów oraz kompleksowego zarządzania zasobami.

Swoim profilem można zarządzać nie tylko z poziomu komputera, ale i urządzeń mobilnych, co jest bardzo praktyczne w przypadku częstego podróżowania lub pracy zdalnej. Natomiast Exchange ActiveSync zadba o odpowiednią synchronizację wszystkich operacji na użytkowanych urządzeniach. Wiadomości e-mail można również przeglądać w trybie offline, co także okaże się przydatnym bonusem np. podczas ograniczonego dostępu do sieci choćby w trakcie podróży. Niezależnie czy mówimy o małych grupach roboczych czy dużych działach – wszyscy korzystają na wprowadzeniu coraz to nowszych wersji aplikacji Exchange, dzięki wydajnemu centralnemu przechowywaniu i zarządzaniu listami zadań, terminami, kontaktami, pocztą e-mail, notatkami i wieloma innymi elementami. Oprogramowanie, które ma służyć, jako wewnętrzny i zewnętrzny interfejs, w podstawowej wersji Standard będzie idealnym rozwiązaniem na potrzeby małych i średnich firm.

Rozwiązania dla dużych firm

Najnowsza wersja Enterprise Microsoft Exchange Server 2019, będąca w ofercie sklepu Soft360.pl, w odróżnieniu od wersji Standard została dostosowana do wymagań dużych przedsiębiorstw. Twórcy oprogramowania podkreślają m.in. obsługę nawet stu baz danych o pojemności 2 TB każda. Dla porównania wariant Standard, dostosowany do potrzeb małych i średnich firm, obsługuje jedynie pięć baz danych. Zasadniczo każdy, kto przepracował, choć jeden dzień w dużej organizacji wie, jak duże znaczenie ma organizacja i kontrola dziennej dawki wiadomości e-mail dla zachowania płynności pracy. Dlatego Microsoft Exchange przychodzi z pomocą w postaci spersonalizowanej skrzynki odbiorczej, oferującej przydatne funkcje oraz jeszcze lepiej zorganizowaną metodę przeglądania i obsługi poczty elektronicznej. Natomiast szereg dodatków oferuje opcjonalną łączność z szerszym zakresem usług i aplikacjami biznesowymi

Jednocześnie użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup aplikacji Microsoft w wersji Enterprise zauważą kilka ciekawostek i zmian w odniesieniu do poprzednich wersji oprogramowania. Najbardziej zauważalną zmianą jest przeprojektowany kalendarz wykorzystujący koncepcję z Microsoft Office 365. Ponadto w wersji 2019 administratorzy mają do dyspozycji nowe, rozszerzone funkcje do skutecznego zarządzania. Warto wymienić choćby PowerShell cmdlets oraz nowinkę Do not Forward. Do nowości należy także zaliczyć Remove CalendarEvents oraz Add MailboxFolderPermission. Wariant Enterprise obsługiwany jest przez system Microsoft Windows Server 2013, jego następcę z numerem 2016 oraz najnowszą edycję 2019.