Soft360 - Twój zaufany partner w oprogramowaniu

Jesteśmy firmą z 7-letnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada zarówno podstawowe oprogramowania biurowe, jak i te specjalistyczne, przeznaczone dla architektów, grafików komputerowych, czy programistów.

W Soft360 nie sprzedajemy jedynie oprogramowań, ale cały pakiet, który obejmuje zarówno sam produkt, jak i kompleksową obsługę przed i posprzedażową.

Wiemy też, jak ważne w budowaniu biznesu jest posiadanie godnych zaufania partnerów, dlatego wybierając nasz sklep nie kupujesz kota w worku. Każde oprogramowanie objęte jest certyfikatem legalności oraz gwarancją, która pozwoli Ci spać spokojnie, bez zmartwień o ewentualne problemy z działaniem licencji.

7 lat

działalności firmy

200 000

zrealizowanych zamówień

23

producentów w ofercie

Dlaczego Soft360?

 • Kompleksowe dopasowanie produktu pod Twoje potrzeby,
 • Doradca, na którego wsparcie możesz liczyć od momentu wstępnej konsultacji, aż do pełnej aktywacji produktu,
 • Certyfikat legalności zakupionego produktu, którą otrzymasz od nas w formie PDF,
 • Szybki proces realizacji zamówienia bez konieczności oczekiwania na kuriera, czy wychodzenia z domu.

Oni już nam zaufali

Nie lubimy się chwalić, ale ponad 7 tysięcy pozytywnych opinii TrustedShops,
to tylko jeden z powodów, dla których warto zostać naszym klientem.

Dystrybutorzy

Gwarantujemy legalność licencji wszystkich naszych produktów na terenie całej Unii Europejskiej, dzięki współpracy jedynie z autoryzowanymi dystrybutorami oprogramowania. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest pewność, dlatego stawiamy ją na pierwszym miejscu.

Pomocna dłoń

Decydując się na zakup w Soft360, gwarantujemy, że nie zostaniesz z nim sam. Oprócz wsparcia w wyborze odpowiedniego produktu zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową i pomoc specjalisty w zakresie instalacji oraz aktywacji oprogramowania.

 • Oprogramowania z “recyklingu” ze strony prawnej

  Legalność oferowanych przez nas produktów, nie jest oparta jedynie na pustych słowach. Oprogramowania z “recyklingu”, czyli takie, na które licencja została odsprzedana przez pierwotnego właściciela dalej, są w pełni legalne, co potwierdza sam Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Działa to na tej samej zasadzie co sprzedaż ubrań, czy mebli z drugiej ręki. Zakupiona przez nas w sklepie meblowym szafa, może swobodnie więc stać się później przedmiotem transakcji i służyć nowemu właścicielowi.

  “Autor oprogramowania nie może sprzeciwić się odsprzedaży swych „używanych” licencji umożliwiających korzystanie z jego pobranych z Internetu programów”.- Wyrok TSUE w sprawie C-128/11 z 2012r.

  Czytaj więcej