Licencja Microsoft Excel - Kup w atrakcyjnej cenie

Najbardziej rozbudowanego i cieszącego się niesłabnącą popularnością arkusza kalkulacyjnego Microsoftu nie powinno zabraknąć na żadnym biurze. W ofercie sklepu, prócz pakietu Office, pozostają dwie osobne warianty licencji na oprogramowanie Excel. W obu przypadkach Microsoft oferuje wydajny, intuicyjny program, który jest niezbędny dla przedsiębiorstw oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Twórcy oprogramowania dokładali wszelkich starań, aby być na bieżąco z technologicznymi nowinkami. Dlatego program Microsoft Excel 2016 „uczy się” i zapamiętuje na przyszłość wzorce działania, tak by przyszła praca przebiegała jeszcze sprawniej. Natomiast w Microsoft Excel 2019 wprowadzono szerszy zakres obsługi sterowania rysikiem dla Microsoft Surface oraz innych urządzeniach wyposażonych w ekran dotykowy. Oba oferowane programy przekonują niezwykle praktycznymi rozwiązaniami.

Dwa programy, jeden cel

Microsoft Excel to aplikacja biurowa pozwalająca organizować dane w arkuszach kalkulacyjnych, które następnie można przedstawić w formie graficznej za pośrednictwem wykresów. Rozbudowane funkcje programu zawierają liczne reguł usprawniające pracę. W ten sposób użytkownik jest w stanie szybko i prosto zarządzać oraz przechowywać dane potrzebne do analiz, prognoz oraz mierzenia efektywności pracy. W naszej ofercie proponujemy dwa warianty aplikacji w atrakcyjnej cenie. Arkusz kalkulacyjny oznaczony numerem 2016 posiada wiele udogodnień, z których skorzystają nawet użytkownicy starszych wersji sytemu Windows.

Wraz z postępem specjaliści z Microsoft dostrzegli, że coraz większe ilości danych wymagają sprawniejszych narzędzi analitycznych. Dlatego program Microsoft Excel 2019 został wyposażony w uczenie maszynowe. Inaczej mówiąc Machine Learning to algorytm pozwalający rozpoznawać i przetwarzać informacje na podstawie jednoznacznych wzorców. Najnowsza wersja programu Excel jest także bardziej otwarta na współpracę z zasobami sieci, dzięki integracji z wyszukiwarką Bing autorstwa Microsoft. Tym sposobem w programie Excel 2019 możesz wzbogacać określone serie dodatkowymi danymi, dając szerszy zakres możliwości profesjonalnym użytkownikom. Z pozostałych nowinek wprowadzonych w wariancie 2019 warto jeszcze wymienić:

  • Funkcja Złącz Tekst – łatwa do wpisania, obsługująca nie tylko odwołania do komórek w programie Excel, ale również odwołania do zakresów.
  • Funkcja Przełącz – oblicza wyrażenie, a następnie porównuje je z listą wartości w określonej kolejności i zwraca pierwszy zgodny wynik. Jeśli żaden wynik nie jest zgodny, zwracany jest wynik określony przez warunek Inaczej.
  • Funkcja Połącz Teksty – łączy tekst z wielu zakresów, a każdy element jest oddzielony o określony ogranicznik.
  • Nowe wykresy – możesz utworzyć wykres mapy w aplikacji Excel, aby porównać wartości i wyświetlić kategorie dla różnych regionów geograficznych lub wykresy lejkowe przedstawiają wartości na różnych etapach danego procesu.
  • Ulepszone wizualizacje – skalowalna grafika wektorowa (SVG) zwiększa atrakcyjność wizualną dokumentów, arkuszy programu Excel i prezentacji. Używaj obrazów 3D do tworzenia lepszego efektu wizualnego. Teraz możesz łatwo wstawić model 3D i obracać go o 360 stopni.

Wymagania sprzętowe

Różnice w wymaganiach sprzętowych między Microsoft Excel 2016 a wersją 2019 są znaczące, dlatego warto o nich pamiętać. Nowsza wersja wymaga nie tylko większej wolnej przestrzeni na dysku twardym (do 20 GB dla systemów 64 bit) ale posiada również wyłącznie kompatybilność z Windows 10. Na starszych systemach Microsoftu nie uruchomimy Excel 2019. Dla osób korzystających z starszych wersji systemu operacyjnego w postaci Windows 7, 8, 8.1 a także Windows Server 2012 rekomendowaną wersją Excel będzie wariant 2016. Polecamy również zapoznać się z ofertą kompleksowego pakietu Microsoft Office 2019 oraz 365.