Microsoft Office 2016 - wybierz najlepszy pakiet biurowy

Pakiet biurowy Office 2016 od Microsoftu swoją premierę miał w 2015 roku, ale jest nadal utrzymywanym, wysokiej jakości zestawem oprogramowania do różnorodnych zastosowań. Elektroniczny klucz produktu Office 2016 pozwala na pobieranie wszystkich poprawek do pakietu oprogramowania, a także samego pakietu korzystając z opcji Microsoft Office 2016 pobierz. Jeśli chodzi o MS Office 2016 cena uzależniona jest od wersji oprogramowania:

 • pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, do użytku domowego,
 • MS Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, do użytku domowego z możliwością komercyjnego wykorzystania,
 • licencje Office 2016 Standard obejmujące najczęściej używane programy do użytku domowego i firmowego,
 • pakiet Microsoft Office 2016 Professional dla wymagających użytkowników, polecany do zastosowań biznesowych.

Każda z wersji posiada nieco inny zestaw programów biurowych. Pakiet biurowy Microsoft Office 2016 dla firm może być dowolnym z wyżej wymienionych, pomijając wersję pierwszą - w zależności od zapotrzebowania na poszczególne aplikacje. Licencja Office 2016 dla domu i uczniów nie pozwala na komercyjne zastosowania. Sprawia to jednak, że dla tego Office 2016 cena jest niższa niż przy innych pakietach. Kupując w naszym sklepie internetowym Office 2016, klucz otrzymasz w wersji elektronicznej. Dzięki ESD - Electronic Software Distribution Microsoft Office 2016 klucz możesz mieć zaraz po zakupie. Kup swój pakiet biurowy Office 2016, pobierz licencję i zainstaluj najlepsze oprogramowanie biurowe.

 

Sklep internetowy z MS Office 2016 - cena, licencja i pobieranie

W przypadku flagowego produktu Microsoftu, czyli Office 2016 cena uzależniona jest tak naprawdę od ilości programów w pakiecie. Dla Microsoft Office 2016 klucz jest ważny bezterminowo, licencja Office 2016 obejmuje jedno stanowisko komputerowe, z możliwością zmiany komputera nie częściej niż co 90 dni. Programy, jakie może oferować pakiet Office 2016 Microsoftu, w zależności od wersji to:

 • Word,
 • Excel,
 • PowerPoint,
 • Access,
 • Publisher,
 • Outlook,
 • OneNote,
 • Skype for Business.

MS Office 2016 to szereg współczesnych funkcji i udogodnień. Spójny interfejs użytkownika we wszystkich aplikacjach pozwala na intuicyjne użytkowanie. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy licencje Office 2016 są ważne bezterminowo, dlatego nie musisz martwić się o konieczność odnawiania subskrypcji. Nowoczesny pakiet Microsoft Office 2016 posiada asystenta głosowego oraz elementy sztucznej inteligencji, zapamiętujące przyzwyczajenia użytkownika. Office 2016 dla firm pozwala na współpracę w sieci w czasie rzeczywistym dzięki dobrze dopracowanym algorytmom współdzielenia informacji. W zależności od wersji dla MS Office 2016 cena obejmować może także przestrzeń dyskową w chmurze w usłudze OneDrive. Kup Office 2016 pobierz pakiet instalacyjny i zainstaluj oprogramowanie na jednym z systemów z rodziny Windows. Klucz produktu Office 2016 Microsoftu działa również na systemach Windows 7, dzięki czemu jest rozwiązaniem dla posiadaczy starszych komputerów. Zainstaluj swoje oprogramowanie Office 2016 i korzystaj z najpopularniejszego pakietu biurowego.