Pakiet Office 365 - cena, klucz i pobieranie

Oprogramowanie Microsoft Office 365 to tak naprawdę subskrypcyjny dostęp do najpopularniejszego komercyjnego pakietu biurowego. Ale to również o wiele więcej — pakiet rozwiązań opartych o chmurę, z dostępem do popularnych aplikacji online z użyciem przeglądarki internetowej. W wersji biznesowej subskrypcji pakiet Office 365 zawiera także szereg dodatkowego oprogramowania umożliwiającego wygodną i efektywną pracę przedsiębiorstwa. W przypadku Office 365 cena uzależniona jest od wybranego planu. Dla produktu Office 365 licencja obejmuje okres 12 miesięcy, po których by móc dalej korzystać ze wszystkich możliwości pakietu należy ją odnowić lub zakupić nowy Office 365 klucz. Aby korzystać z aktualnych programów, pomocy technicznej i wszystkich możliwości Office 365, pobierz instalator oraz instrukcję instalacji wraz z konfiguracją produktu. Pakiet Office 365 dla użytkowników domowych to przede wszystkim:

  • Word,
  • Excel,
  • PowerPoint,
  • OneNote,
  • Outlook,
  • przestrzeń dyskowa w usłudze OneDrive,
  • bieżące aktualizacje, nowe funkcjonalności,

W przypadku Office 365 dla firm w wersji Premium dostępnych jest szereg dodatkowych, przydatnych narzędzi i aplikacji. Oprócz programu Publisher, Access oraz Skype for Business klucz do Office 365 umożliwia dostęp do oprogramowania wspierającego pracę w zespole, zaawansowane projekty. Wybierz swój Office 365, plany dostępne w usłudze są dostosowane do potrzeb użytkowników.

Wybierz subskrypcję Office 365 dopasowaną do aktualnych potrzeb

Decydując się na usługę Office 365, kup subskrypcję na miarę aktualnych potrzeb. Dla Office 365 cena uzależniona jest od wersji, za nią zaś idzie ilość stanowisk i rodzajów urządzeń, na których oprogramowanie może być użytkowane. Pojedynczy Office 365 klucz aktywacyjny odpowiada:

  • Microsoft Office 365 Personal — 1 komputer klasy PC lub MAC oraz 1 tablet oraz 1 telefon, najtańsza licencja domowa,
  • Microsoft Office 365 dla Użytkowników Domowych —  na 6 stanowisk, również jest to Office 365 licencja tylko do użytku domowego,
  • Microsoft Office 365 dla firm, czyli Business Premium — 5 komputerów klasy PC lub MAC oraz 5 tabletów oraz 5 telefonów, umożliwia wykorzystanie domowe i komercyjne.

W przypadku Office 365 plany te mają zagwarantowane bieżące aktualizację oraz przestrzeń dyskową w chmurze. Office 365 w postaci subskrypcji stwarza nowe możliwości, dzięki czemu w momencie pojawienia się na rynku stał się często wybieraną opcją. Nie stanowi jednorazowego, dużego wydatku, zaś jeden Office 365 klucz pozwala na wykorzystanie zaawansowanych sieciowych i edytorskich usług nawet na kilkunastu urządzeniach. Kup Office 365 pobierz legalne oprogramowanie — w przypadku Office 365 licencja obejmuje produkt w postaci elektronicznej, ESD. Klucz do Office 365 zostanie do Ciebie przesłany wraz z kompletną instrukcją, w jaki sposób możesz go wykorzystać. Sklep internetowy oferuje jedynie legalne oprogramowanie z pewnego źródła, na zakupy wystawiamy dowody sprzedaży. Wybierz swój Office 365 kup subskrypcję — Office 365 klucz aktywacyjny i zapewnij sobie, domownikom czy pracownikom wysokiej jakości pakiet biurowy od Microsoftu.