Licencja Microsoft SharePoint 2016 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Przy ogromnych ilościach informacji, jakie gromadzone są przez działające współcześnie firmy, sprawne organizowanie danych często okazuje się sporym wyzwaniem. Segregowanie i klasyfikowanie informacji na szczęście mogą ułatwić Ci rozwiązania takie jak Microsoft SharePoint. To oprogramowanie umożliwia przechowywanie informacji w przejrzyście zorganizowanych oraz łatwo dostępnych dla upoważnionych osób bazach danych. Implementując tego typu oprogramowanie dla Twojej firmy sprawisz że prostsza stanie współpraca pomiędzy poszczególnymi pracownikami oraz zarządzanie szeroko pojętymi treściami. Dzięki swoim licznym funkcjom i intuicyjnej obsłudze Microsoft SharePoint ma ogromny potencjał jako narzędzie do zwiększania wydajności pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Chmura czy urządzenia lokalne?

Microsoft SharePoint 2016 działa na zasadzie swoistej strony internetowej, którą można intuicyjnie przemierzać by odnaleźć konkretne informacje. Wersja z roku 2016 oferuje dwa sposoby na przechowywanie tych danych: możesz zdecydować się na przechowywanie ich w „chmurze” bądź w przypadku gdy są to szczególnie wrażliwe informacje, zapisać je na lokalnych urządzeniach. Dzięki funkcji wyszukiwania hybrydowego SharePoint odnajdzie je niezależnie od wybranej metody przechowywania. Informacje zarówno w chmurze, jak i na urządzeniach lokalnych są dobrze chronione przed atakami hakerów dzięki wprowadzeniu TLS 1.2, czyli protokołu Transport Layer Security zwiększającego poziom zaszyfrowanych danych. Przechowywać możesz nawet bardzo duże pliki — poprzednie wersje SharePoint nie przyjmowały do swojej bazy danych plików większych niż 2047 MB, ale iteracja 2016 oferowana przez nasz sklep pozwala na upload pliku nawet do 10 GB.

Intuicyjne wyszukiwanie danych

Jakie korzyści płyną z wprowadzenia do Twojej firmy bazy danych przyjmującej postać strony internetowej? Przede wszystkim warto mieć na uwadze intuicyjność tego rozwiązania. Obecnie każdy z nas spędza w Internecie dziennie całe godziny, zatem format strony internetowej jest nam doskonale znany. Wygodę korzystania z SharePoint dodatkowo zwiększają takie funkcje jak możliwość wyświetlenia „zapowiedzi” filmu czy obrazu już poprzez najechanie na plik kursorem. Specjaliści z Microsoftu zadbali również o to by SharePoint prezentował się również przejrzyście na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Sprawia to, że masz łatwy dostęp do danych niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz oraz urządzenia z którego korzystasz.

Uniwersalny dostęp do informacji

Do korzystania z SharePoint Server 2016 w zupełności wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Microsoft na szczęście nie ogranicza funkcjonalności SharePoint do swojej przeglądarki, zatem dostęp do danych ma każdy pracownik z połączeniem internetowym. Warto mieć też na uwadze, że funkcje SharePoint możesz w łatwy sposób zintegrować z pakietem Office 2016 Professional Plus. To sprawdzony sposób na to, by jeszcze bardziej ułatwić przepływ i dostęp do kluczowych danych.