Adobe XD

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Język:
Opcja zakupu:
Segment rynku:
Rodzaj licencji:
Liczba stanowisk:
Wersja:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Obszar zastosowań:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Adobe XD CC Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 1 282,38 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Edukacyjny (EDU)
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  64 bit
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Rządowy (GOV)
  Okres licencji
  Subskrypcja
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  64 bit
 • Narzędzia Adobe to nie tylko oprogramowanie do obróbki grafiki 2D oraz 3D. Twórcy usługi Creative Cloud mają od paru lat w swoim rozbudowanym portfolio także Adobe XD, czyli nowoczesne narzędzie, które służy do projektowania interfejsów aplikacji mobilnych oraz tworzenia ich makiet. Adobe XD to program cechujący się prostotą obsługi oraz rozbudowaną funkcjonalnością. Sprawdź, jakie zalety ma polska wersja językowa Adobe, którą zawiera nasza oferta.

  Wygodne projektowanie interfejsów do aplikacji mobilnych

  Adobe XD program pozwoli Ci w wygodny i sprawny sposób tworzyć oraz budować interfejsy zapewniające jak największy komfort w kwestii doświadczenia użytkownika. Wśród funkcji, jakie oferuje ta aplikacja, znajduje się między innymi opcja pracy w środowisku 3D - przy wykorzystaniu tego rozwiązania w Adobe XD możesz dowolnie obracać przygotowane przez siebie treści graficzne w trzech wymiarach, nadając im głębi i sprawdzając jak np. będą prezentować się w przypadku wykorzystania w technologii rzeczywistości rozszerzonej, czy wirtualnej. Specjaliści z Adobe zadbali również o szybki proces tworzenia wszelkiego rodzaju interaktywnych elementów — to oprogramowanie pozwala z poziomu aplikacji łatwo projektować przyciski oraz inne detale, i od razu nadawać im tzw. "stany", definiujące sposób, w jaki mają działać. Stworzone już komponenty można dowolnie kopiować i przemieszczać, wykorzystując przy innych fragmentach projektu.

  Wykorzystaj moc Creative Cloud

  Adobe XD szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku projektów, nad którymi pracuje cały zespół. Wszelkie zmiany wprowadzane do projektu w trybie automatycznym zostają wprowadzone do prototypów, którymi dysponują pozostali członkowie zespołu. Co nie mniej istotne, wszyscy członkowie danego zespołu pracujący nad projektem mogą jednym kliknięciem przejść bezpośrednio ze statycznej siatki do interaktywnego wariantu prototypu — funkcja ta znacznie przyspiesza tempo, w jakim kończone są kolejne fazy pracy. Adobe zadbało również o wysoką wydajność aplikacji, dzięki czemu można pracować na niej na naprawdę dużej ilości ekranów w tym samym momencie. Zgodnie z dobrze znaną filozofią Adobe, Adobe XD współpracuje bezpośrednio ze wszystkim pozostałymi elementami składającymi się na pakiet CC. Oznacza to, że bez żadnych komplikacji można stworzyć grafikę w Photoshopie czy Illustratorze, a następnie wprowadzić ją do interfejsu użytkownika w Adobe XD. Funkcja ta obejmuje wszystkie produkty stanowiące część CC, w związku z czym wszystkie dane mogą być przekazywane między nimi wyjątkowo płynnie.

  Adobe XD Klucz aktywacyjny

  Zanim nabędziesz klucz dający dostęp do Adobe XD licencja, możesz wcześniej przetestować to oprogramowanie za darmo, w ramach trwającego tydzień okresu próbnego. To dobry sposób na to, by zapoznać się z podstawami programu. Jeżeli zdecydujesz się na taki krok, miej na uwadze, że Adobe X to aplikacja wciąż jeszcze rozwijana i rozbudowywana. Możesz więc spodziewać się, że część funkcji dopiero się pojawi.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii XD

   Ile kosztuje Adobe XD?

   Roczna subskrypcja Adobe XD (Teams - komercyjna) kosztuje około 1200 zł.


   Co to jest Adobe XD?

   Adobe XD to program wykorzystywany głównie w zakresie tworzenia interfejsów, interaktywnych prototypów oraz materiałów dla recenzentów w kontekście projektów cyfrowych, które nie są przeznaczone do druku. Można w nim np. stworzyć layout aplikacji mobilnej czy strony internetowej. Pozwala również na tworzenie statycznych banerów internetowych.