Licencja Microsoft PowerPoint - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Microsoft PowerPoint, wchodzący także w skład pakietu Office 365 i 2019, to dobrze znana aplikacja służąca do tworzenia prezentacji multimedialnych. W najnowszej odsłonie biurowego zestawu narzędzi program dostępny jest nie tylko dla użytkowników systemu operacyjnego Microsoft Windows. Z zalet programu PowerPoint mogą skorzystać również właściciele komputerów Apple oraz urządzeń mobilnych opartych o system Android oraz iOS. Dla osób niemogących skorzystać z innowacyjnej koncepcji pakietu Microsoft Office 365 przygotowano jednorazową licencję dla użytkownika na jedno stanowisko pracy, która nie ma ograniczeń czasowych ani w zakresie dostępnych funkcji w aplikacji PowerPoint.

Łatwa obsługa i nowe funkcje w Microsoft PowerPoint

Uczelniany wykład bez kolorowych slajdów? Od przeszło dwudziestu lat w przestrzeni akademickiej, szkolnej oraz w biznesie PowerPoint pozostaje narzędziem numer jeden, gdy trzeba przygotować prezentację. Łatwość obsługi i elastyczność tego programu stały się kluczek do jego sukcesu. PowerPoint pozwala tworzyć angażujące prezentacje, gdzie nawet najbardziej złożone informacje przedstawimy w atrakcyjnej wizualnie formie. W ofercie sklepu soft360.pl znajdują się dwie licencje w przystępnej cenie tego najpopularniejszego kreatora prezentacji autorstwa Microsoft: PowerPoint 2016 oraz PowerPoint 2019. Użytkownicy poprzednich wersji w odświeżonym środowisku obu kreatorów slajdów poczują się dosłownie jak ryba w wodzie.

Z każdą kolejną wersją Microsoft nanosi poprawki i rozwija nowe funkcje. Microsoft PowerPoint 2016 w porównaniu z swoim poprzednikiem (2013) oferuje pięć nowych typów wykresów. Do tego wygodne szablony, intuicyjne narzędzia do tworzenia animacji, kształtów, diagramów, wykresów pozwalają zaoszczędzić czas jednocześnie uatrakcyjniając prezentacje. Chcąc pokazać w prezentacji złożone procesy można teraz za pomocą funkcji aplikacji „Nagranie Zawartości Ekranu” wstawić do prezentacji film. Użytkownik wybiera fragment pulpitu i rozpoczyna nagrywanie, a następnie wideo automatycznie trafia do prezentacji.

Microsoft PowerPoint zyskał nowy widok prezentujący listę slajdów, pozwalając na płynne przechodzenie między nimi w dowolnej kolejności. Nie można również pominąć pisma odręcznego obsługiwanego zarówno z poziomu ekranu dotykowego, jak i myszki lub gładzika. Aplikacje Office pozwalają na szerokie dostosowywanie rodzaju wirtualnego pióra, a także rozpoznają odręcznie tworzyć treści – pismo, kształty, adnotacje czy nawet równania matematyczne, które na dodatek mogą później same rozwiązać. Możemy również użyć rysika, jako narzędzia do zaznaczania obiektów. W PowerPoint 2019 cieszy także dodanie funkcji płynnych zmian. Osoby przygotowujące profesjonalne prezentacje ucieszą się z rozszerzonych możliwości pracy z ikonami czy elementami SVG. Microsoft wprowadził także możliwość korzystania w prezentacjach PowerPoint z obiektów 3D oraz filmów w rozdzielczości 4K. Pożegnajmy się z filmami odbiegającymi jakością od pozostałej części prezentacji.

Wymagania sprzętowe

Po PowerPoint 2016 spokojnie mogą sięgnąć użytkownicy starszych systemów operacyjnych z wciąż cieszącym się popularnością Windows 7 na czele. Do tego wystarczy 3 GB przestrzeni dyskowej oraz procesor z obsługą instrukcji SSE2 oraz karta grafiki wspierająca DirectX 10. Naturalnie PowerPoint 2016 i 2019 oczywiście są w pełni kompatybilne z Windows 10, przy czym nowszy wariant uruchomimy tylko na najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoft. Jednocześnie wieści o szerszej współpracy pomiędzy Apple i Microsoftem, ogłoszone podczas Apple Developers Conference 2018, na pewno ucieszyły każdego użytkownika. Dzięki temu narzędzia Microsoft Office możemy wykorzystać do pracy również na MacBookach.