Licencja SQL Server 2017 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Od chwili swojego zaprezentowania w 1989 roku SQL Server, autorstwa Microsoft, jest pierwszym wyborem wielu przedsiębiorstw na polu bezpiecznego zarządzania danymi. W efekcie przez niemal trzy dekady pozostaje główny produktem operującym na bazach danych autorstwa giganta z Redmond. Nie jest tajemnicą, że należyte zarządzanie zgromadzonymi informacjami przynosi wymierne korzyści dla całego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego charakteru. Dobrym przykładem będzie choćby kontrola nad sprzedażą, ułatwiając na przykład zarządzaniem zbiorami danych w jednym lub kilku sklepach internetowych jednocześnie. Zatem, po co dłużej zwlekać? W naszej ofercie znajdą Państwo trzy warianty oprogramowania SQL Server 2017 w postaci: Standard, Standard (2 Core) oraz Enterprise.

Pora na przesiadkę

Za prawa SQL Server 2017 korporacja Microsoft prezentuje zupełnie nowe możliwości zarządzania bazami danych, przy okazji otwierając się również po raz pierwszy na użytkowników systemu Linux. To właśnie możliwość współpracy systemu z platformą Docker lub Linux odróżnia SQL 2017 od swoich poprzedników. Jednocześnie produkt ten zainteresuje wszystkie przedsiębiorstwa ceniące sobie najwyższe standardy ochrony danych i poszukujących optymalnych metod ich wdrażania. Już wersja Standard zawiera funkcje znane z poprzednich odsłon, które teraz można używać w bardziej wydajnym i łatwym do skalowania środowisku. Przesiadka na oprogramowanie SQL Server 2017 będzie dla użytkowników wysoce korzystna, gdy przedsiębiorstwa wraz z upływem czasu muszą zarządzać i analizować coraz większe ilości danych. Jednocześnie wypadku korzystania z wcześniejszych wersji przejście na SQL Server 2017 jest łatwe, szybkie i wygodne.

Wersja Standard zapewnia optymalną obsługę baz o umiarkowanej ilości danych. Nowe funkcje będą gwarantem inteligentnej analizy danych i uproszczenia poziomu administracyjnego. Do indeksowania dużych ilości danych szczególnie przydatna okaże się funkcja „Resumable Online Index Rebuild”. Dzięki niej administratorzy mogą przerwać czasochłonną operację przebudowy indeksu w dowolnym momencie, aby następnie wznowić proces w późniejszym czasie. Natomiast SQL Server 2017 Enterprise jest przeznaczony jest do zarządzania dużymi bazami danych zawierającymi treści o krytycznym znaczeniu dla firmy, w przypadku, których wymagana jest regularna ocena oparta o złożone kryteria. Przede wszystkim ten wariant oprogramowania wzbogacono o zestaw dodatkowych funkcji analitycznych, które pomagają podejmować decyzje biznesowe w oparciu o solidne podstawy poparte danymi.

Licencja na oprogramowanie SQL Server 2017

W celu dystrybucji licencji Microsoft stosuje sprawdzony sposób. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard można nabyć w zależności od liczby serwerów / licencji CAL. Natomiast w przypadku edycji Enterprise możliwe jest dodatkowo uzyskanie licencji w zależności od liczby rdzeni. Naturalnie w naszej ofercie posiadamy licencje obu wariantów oprogramowania SQL Server 2017 Standard jak również wersji Enterprise. Nie mamy wątpliwości, że dzięki nowym możliwościom użytkowania oprogramowania SQL Server 2017, niezależnie od systemu i platformy, oferowane licencje zainteresują wszystkich użytkowników oraz administratorów z różnych branż. Jak zawsze pozostajemy do pełnej dyspozycji klientów. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy dobrać najbardziej optymalny produkt.