Licencja Microsoft Exchange Server 2013 - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Działanie platformy Microsoft Exchange Server obejmuje wszystkie niezbędne do pracy urządzenia elektroniczne, zarówno te mobilne, jak i stacjonarne: komputery, smartfony czy też tablety. Użytkownicy operujący za pomocą Microsoft Exchange Server mogą sprawnie dzielić się informacjami oraz rezultatem wykonanej pracy niezależnie od wykorzystywanego urządzenia, oraz w wydajny sposób dzielić się obowiązkami. Microsoft Exchange Server to zatem platforma, na której implementacji w szczególności skorzystają firmy (zarówno te większe, jak i mniejsze), którym zależy na unowocześnieniu i przyspieszeniu wewnętrznej komunikacji.

Przydatne cechy i funkcje

Platforma ta rozwija ideę swojej poprzedniczki Microsoft Exchange Server 2010, wprowadzając szereg usprawnień i udogodnień w stosunku do starszej wersji tego oprogramowania. Wśród nowych funkcji możesz znaleźć między innymi:

  • Wydajniejszy interfejs: współcześnie zdecydowana większość urządzeń elektronicznych wykorzystuje funkcję ekranu dotykowego. Eksperci z Redmond wzięli tę kwestię pod uwagę, usprawniające działanie Microsoft Exchange Server 2013 na tego rodzaju sprzęcie. Co więcej, zadbano również o przejrzystszy i efektywniejszy interfejs w przypadku programów do obsługi poczty.
  • Większe bezpieczeństwo: osoby odpowiedzialne za zarządzanie Microsoft Exchange Server 2013 mogą teraz zarządzać ustawieniami dotyczącymi ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Wprowadzono również nowe funkcje które pomogą Ci zidentyfikować oraz chronić tzw. wrażliwe dane.
  • Szybsze działanie: dzięki poprawionym procesom indeksowania każde przeprowadzone przez Ciebie wyszukiwanie informacji w Exchange jest jeszcze szybsze. Z kolei wsparcie dla dysków do 8 terabajtów umożliwi Ci przetrzymywanie znacznie większych ilości informacji niż w poprzednich iteracjach platformy.

Ułatwiając komunikację

Microsoft Exchange przede wszystkim pozwala na bardzo wydajną pracę w „chmurze”: użytkownicy mogą dzielić się swoimi kalendarzami i harmonogram zadań z poziomu dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę, a wszelkie niezbędne informacje przechowywane są w jednym, łatwo dostępnym (dla upoważnionych osób) miejscu. Wszystkie wiadomości mogą być domyślnie przekierowywane na skrzynkę mailową, niezależnie od ich formy. Same skrzynki mailowe są bardzo pojemne oraz wyposażone w szereg zabezpieczeń chroniących je przed spamem czy też wiadomościami zawierającymi szkodliwe oprogramowanie. Powyższe funkcje sprawiają, że praca nad projektami zespołowymi jest znacznie sprawniejsza, a komunikacja — przejrzystsza.

Łatwość obsługi oraz niewielkie wymagania

Do wdrożenia platformy Microsoft Exchange 2013 niezbędny jest tylko system Windows. Oprogramowanie działa bez problemów na każdym urządzeniu wyposażonym z przeglądarką internetową. Dzięki załączonej do zestawu instrukcji można poradzić sobie z instalacją Microsoft Exchange 2013 nie posiadając specjalistycznej wiedzy informatycznej. Co nie mniej istotne, eksperci z Microsoftu dbają o intuicyjność interfejsu, dzięki czemu konfiguracja ich platformy jest wyjątkowo prosta.