Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Acrobat Pro 2020

Acrobat 2020 to najnowsza wersja programu Acrobat z licencją wieczystą. Jest to kompletne rozwiązanie do pracy z dokumentami PDF na komputerze. Program sprawia, że codzienne zadania związane z plikami PDF stają się prostsze, a ponadto oferuje wiele funkcji pozwalających zwiększyć wydajność pracy z plikami PDF na komputerze.

Możesz korzystać z aplikacji Acrobat 2020 wyłącznie na komputerze lub zakupić subskrypcję Acrobat DC i wykorzystać dodatkowe możliwości, które stały się możliwe dzięki usługom Adobe Document Cloud.

Przykłady kilku zastosowań programu Acrobat 2020

 • Błyskawicznie edytuj skanowane dokumenty
  Zamień skany dokumentów papierowych w edytowalne dokumenty PDF, wykorzystując automatyczne dopasowanie czcionek, co sprawi, że wprowadzone zmiany scalą się z dokumentem.
 • Twórz chronione dokumenty PDF
  Twórz wysokiej jakości pliki PDF w programie Acrobat lub w popularnych programach Microsoft Office. Dodaj odpowiednie ograniczenia, aby uniemożliwić innym kopiowanie, edycję lub drukowanie poufnych informacji.
 • Edytuj w dokumencie PDF zarówno tekst jak i obrazy
  Skorzystaj z popularnego interfejsu wskaż-i-kliknij, aby w sposób intuicyjny edytować dokumenty PDF — bezpośrednio w programie Acrobat.
 • Eksportuj dokumenty PDF do pakietu Office
  Konwertuj pliki PDF do formatów Word, Excel czy PowerPoint, zachowując oryginalne czcionki, formatowanie i układ dokumentów.
 • Współpracuj z serwisami Dropbox, Box oraz OneDrive
  Uzyskaj dostęp, edytuj i zapisuj swoje pliki na koncie w Dropbox, Box lub Microsoft OneDrive, pracując w programie Acrobat 2020.
 • Podpisuj wszystko
  W szybki sposób wypełniaj, podpisuj i wysyłaj formularze dzięki inteligentnej funkcji autouzupełniania
 • Usuwaj informacje poufne
  Znajduj i usuwaj tekst, obrazy, a nawet metadane — całkowicie.

Co nowego w programie Acrobat 2020

Twoje potrzeby stale się zmieniają. A wraz z nimi zmienia się sposób, w jaki pracujesz. Dlatego ciągle udoskonalamy i dodajemy funkcje do programu Adobe Acrobat.

A. Ostatnio używane pliki B. Zalecane narzędzia C. Wyszukiwanie plików D. Panel kontekstowy

Nowy widok strony głównej

Nowy widok pomaga pracować w zorganizowany i wydajny sposób, umożliwiając organizację plików, a także zarządzanie nimi i wyszukiwanie dokumentów PDF w jednym miejscu.

 • Lista ostatnio otwartych plików – wyświetla pliki otwarte do wyświetlenia na komputerze, w usłudze Document Cloud lub zewnętrznej usłudze przechowywania, takiej jak OneDrive, Dropbox, Box lub SharePoint.
 • Zalecane narzędzia – pomaga odkryć najlepsze narzędzia programu Acrobat, takie jak Edytuj plik PDF, Utwórz plik PDF, Łącz pliki PDF i nie tylko.
 • Pole wyszukiwania – pozwala przeszukiwać wszystkie pliki usługi Document Cloud, a także wysłane/odebrane pliki do wyświetlenia, zrecenzowania i podpisu.
 • Panel kontekstowy – pomaga podejmować działania w zakresie plików na stronie głównej dzięki menu kontekstowym, a także umożliwia sprawdzanie stanu uczestników i historii czynności związanych z udostępnionymi dokumentami.

Możliwość dostosowywania kolorów w narzędziu Wypełnij i podpisz

Teraz możesz wybrać żądany kolor, którym wypełnisz formularz PDF, i podpisać go za pomocą narzędzia Wypełnij i podpisz w programie Acrobat 2020. Aby zmienić kolor, kliknij przycisk Kolor na pasku narzędzi Wypełnij i podpisz.

Cyfrowe podpisywanie plików PDF dzięki DirectInk

Nowe wsparcie dla DirectInk w Panelu podpisów w aplikacji Certyfikaty zapewnia intuicyjną obsługę i większą kontrolę nad wyglądem podpisu podczas podpisywania dokumentów na urządzeniach z systemem Windows 10.

Wyświetlanie plików PDF chronionych protokołem MIP

Teraz możesz używać stworzonych dla komputerów Mac aplikacji Adobe Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 do otwierania plików chronionych za pomocą rozwiązań MIP (Microsoft Information Protection), w tym Azure Information Protection (AIP) oraz Information Protection za pomocą Office 365..

Programy Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 automatycznie wykrywają teraz plik chroniony protokołem MIP i sugerują pobranie odpowiedniej wtyczki ze strony pomocy. Po pobraniu i zainstalowaniu wtyczki chronione pliki są otwierane jak każdy inny plik PDF w programie Acrobat lub Reader.

Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy

Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy w programie Acrobat 2020 stanowią ułatwienie pracy z dokumentami PDF i formularzami przez osoby niepełnosprawne z pomocą lub bez pomocy technologii, oprogramowania i urządzeń asystujących.

Ulepszenia inspekcji wstępnej i walidacja PDF/UA (Acrobat PRO)
 • Biblioteki inspekcji wstępnej – w panelu Biblioteki uporządkowano teraz menu Profile inspekcji wstępnej, Korekty oraz Kontrole.
 • Zmienne inspekcji wstępnej – zmienne umożliwiają dynamiczne dopasowanie menu Profile, Kontrole oraz Korekty podczas ich stosowania. Zmiennych można używać podczas edytowania menu Profile, Kontrole i Korekty, ilekroć pojawi się pomarańczowy trójkąt. Przy użyciu zmiennych można także wyszukać istniejące obiekty.
 • Inspekcja wstępna obsługuje nową Grupę roboczą Ghent PDF 2015 – nowe specyfikacje GWG oparte są na pliku PDF/X-4 i obsługują zarówno oryginalne dane o przezroczystości, jak i niezależne od multimediów obiegi pracy RGB.
 • Walidacja standardów PDF/UA w inspekcji wstępnej – teraz inspekcja wstępna umożliwia zarówno naprawę problemów związanych z popularnymi standardami dostępności, jak i walidację międzynarodowych standardów Powszechnej dostępności (ang. Universal Accessibility) PDF/UA.
Możliwość dostosowywania kolorów w narzędziu Wypełnij i podpisz

Teraz możesz wybrać żądany kolor, którym wypełnisz formularz PDF, i podpisać go za pomocą narzędzia Wypełnij i podpisz w programie Acrobat 2020. Aby zmienić kolor, kliknij przycisk Kolor na pasku narzędzi Wypełnij i podpisz.

Porównanie wersji Adobe Acrobat Pro 2020, Standard oraz Adobe Acrobat Pro DC

Adobe

Acrobat Pro DC

Adobe

Acrobat Pro 2020

Adobe

Acrobat Standard 2020

Najważniejsze funkcje
Tworzenie plików PDF i eksportowanie ich do programów Word, Excel oraz PowerPoint firmy Microsoft
Edytowanie tekstu i obrazów bezpośrednio w pliku PDF
Wypełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy w domenie cyfrowej
Łatwe zarządzanie wszystkimi przetwarzanymi dokumentami w nowym widoku Strona główna
Otwieranie plików PDF chronionych przez rozwiązania Microsoft Information Protection (MIP), takie jak Azure Information Protection i Office 365
Porównywanie dwóch wersji pliku PDF w celu wykrycia wszystkich różnic
Przekształcenie zeskanowanych dokumentów w pliki PDF obsługujące wyszukiwanie i edycję
Sprawdzenie poprawności oraz poprawienie plików PDF pod kątem spełniania standardó ISO i oferowania ułatwień dostępu
Korzystanie z ułatwień dostępu
Tworzenie, redagowanie i udostępnianie w systemach Windows i macOS
Dostęp do zaawansowanych, mobilnych funkcji edycji na urządzenia z systemami iOS i Android
Udostępnianie plików PDF do wyświetlania, recenzowania i podpisywania oraz śledzenia tej aktywności
Łatwe przeszukiwanie dokumentów i zawartości plików PDF
Tworzenie nowych formularzy od podstaw
Oznaczanie dokumentów gwiazdką
Uproszczone narzędzia do ochrony, optymalizowania, ulepszania skanów i ukrywania treści dokumentów

Specyfikacja produktu

Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows/Mac
Kod producenta:
65324398AD01A00
Segment rynku
Komercyjny
Opcja zakupu
Nowa licencja
Język
Polski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows Server 2012 (64-bit), 2012 R2 (64-bit), 2016 (64-bit) lub 2019 (64-bit) Windows 8, 8.1 (32- i 64-bit)†, Windows 10 (32- i 64-bit) lub Windows 11 (64-bit) MAC: macOS 10.13, macOS 10.14, macOS 10.15, macOS 11 lub macOS 12
Procesor
WIN: Procesor Intel® lub AMD, 1,5 GHz lub szybszy MAC: Procesor Intel
Pamięć RAM
2 GB pamięci RAM
Miejsce na dysku twardym
WIN: 4,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym MAC: 2,75 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna
Wspomaganie sprzętowe grafiki (opcjonalnie)
Ekran
1024 × 768
Dodatkowe informacje
Oprogramowanie działa tylko po dokonaniu aktywacji. W celu aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i korzystania z usług online wymagana jest rejestracja, a ponadto musi być dostępne połączenie z Internetem

Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę kupić licencję bezterminową na aplikacje komputerowe Creative Cloud?

  Nie. Oprogramowania komputerowe w wersji Creative Cloud nie są dostępne z licencją bezterminową.


  Obecnie na komputerze mam wcześniejszą wersję produktu Adobe Creative Suite z licencją bezterminową. Czy mogę używać produktów Creative Suite oraz aplikacji Creative Cloud na tym samym komputerze?

  Tak. Instalacja aplikacji Creative Cloud nie ma żadnego wpływu na już zainstalowane produkty Creative Suite.


  Na ilu komputerach mogę zainstalować program z aplikacji Creative Cloud?

  Programy można pobrać i zainstalować na wielu komputerach niezależnie od systemów operacyjnych. Możliwość aktywacji jest jednak ograniczona do dwóch komputerów na użytkownika powiązanego z członkostwem.


  Czy można anulować członkostwo? Co się stanie z moimi plikami?

  Jeżeli anulujesz członkostwo, będziesz nadal mieć dostęp do bezpłatnych korzyści dla członków Creative Cloud i wszystkich plików zapisanych na urządzeniu. Nie będziesz mieć dostępu do aplikacji i większości usług, a pamięć w chmurze zostanie ograniczona do 2 GB.


Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł