Adobe Acrobat Standard 2020 PL Win – licencja rządowa - Bezterminowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Acrobat Standard 2020

Acrobat 2020 to najnowsza wersja programu Acrobat z licencją wieczystą. Jest to kompletne rozwiązanie do pracy z dokumentami PDF na komputerze. Program sprawia, że codzienne zadania związane z plikami PDF stają się prostsze, a ponadto oferuje wiele funkcji pozwalających zwiększyć wydajność pracy z plikami PDF na komputerze.

Możesz korzystać z aplikacji Acrobat 2020 wyłącznie na komputerze lub zakupić subskrypcję Acrobat DC i wykorzystać dodatkowe możliwości, które stały się możliwe dzięki usługom Adobe Document Cloud.

Przykłady kilku zastosowań programu Acrobat 2020

 • Błyskawicznie edytuj skanowane dokumenty
  Zamień skany dokumentów papierowych w edytowalne dokumenty PDF, wykorzystując automatyczne dopasowanie czcionek, co sprawi, że wprowadzone zmiany scalą się z dokumentem.
 • Twórz chronione dokumenty PDF
  Twórz wysokiej jakości pliki PDF w programie Acrobat lub w popularnych programach Microsoft Office. Dodaj odpowiednie ograniczenia, aby uniemożliwić innym kopiowanie, edycję lub drukowanie poufnych informacji.
 • Edytuj w dokumencie PDF zarówno tekst jak i obrazy
  Skorzystaj z popularnego interfejsu wskaż-i-kliknij, aby w sposób intuicyjny edytować dokumenty PDF — bezpośrednio w programie Acrobat.
 • Eksportuj dokumenty PDF do pakietu Office
  Konwertuj pliki PDF do formatów Word, Excel czy PowerPoint, zachowując oryginalne czcionki, formatowanie i układ dokumentów.
 • Współpracuj z serwisami Dropbox, Box oraz OneDrive
  Uzyskaj dostęp, edytuj i zapisuj swoje pliki na koncie w Dropbox, Box lub Microsoft OneDrive, pracując w programie Acrobat 2020.
 • Podpisuj wszystko
  W szybki sposób wypełniaj, podpisuj i wysyłaj formularze dzięki inteligentnej funkcji autouzupełniania
 • Usuwaj informacje poufne
  Znajduj i usuwaj tekst, obrazy, a nawet metadane — całkowicie.

Co nowego w programie Acrobat 2020

Twoje potrzeby stale się zmieniają. A wraz z nimi zmienia się sposób, w jaki pracujesz. Dlatego ciągle udoskonalamy i dodajemy funkcje do programu Adobe Acrobat.

A. Ostatnio używane pliki B. Zalecane narzędzia C. Wyszukiwanie plików D. Panel kontekstowy

Nowy widok strony głównej

Nowy widok pomaga pracować w zorganizowany i wydajny sposób, umożliwiając organizację plików, a także zarządzanie nimi i wyszukiwanie dokumentów PDF w jednym miejscu.

 • Lista ostatnio otwartych plików – wyświetla pliki otwarte do wyświetlenia na komputerze, w usłudze Document Cloud lub zewnętrznej usłudze przechowywania, takiej jak OneDrive, Dropbox, Box lub SharePoint.
 • Zalecane narzędzia – pomaga odkryć najlepsze narzędzia programu Acrobat, takie jak Edytuj plik PDF, Utwórz plik PDF, Łącz pliki PDF i nie tylko.
 • Pole wyszukiwania – pozwala przeszukiwać wszystkie pliki usługi Document Cloud, a także wysłane/odebrane pliki do wyświetlenia, zrecenzowania i podpisu.
 • Panel kontekstowy – pomaga podejmować działania w zakresie plików na stronie głównej dzięki menu kontekstowym, a także umożliwia sprawdzanie stanu uczestników i historii czynności związanych z udostępnionymi dokumentami.

Możliwość dostosowywania kolorów w narzędziu Wypełnij i podpisz

Teraz możesz wybrać żądany kolor, którym wypełnisz formularz PDF, i podpisać go za pomocą narzędzia Wypełnij i podpisz w programie Acrobat 2020. Aby zmienić kolor, kliknij przycisk Kolor na pasku narzędzi Wypełnij i podpisz.

Cyfrowe podpisywanie plików PDF dzięki DirectInk

Nowe wsparcie dla DirectInk w Panelu podpisów w aplikacji Certyfikaty zapewnia intuicyjną obsługę i większą kontrolę nad wyglądem podpisu podczas podpisywania dokumentów na urządzeniach z systemem Windows 10.

Wyświetlanie plików PDF chronionych protokołem MIP

Teraz możesz używać stworzonych dla komputerów Mac aplikacji Adobe Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 do otwierania plików chronionych za pomocą rozwiązań MIP (Microsoft Information Protection), w tym Azure Information Protection (AIP) oraz Information Protection za pomocą Office 365..

Programy Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 automatycznie wykrywają teraz plik chroniony protokołem MIP i sugerują pobranie odpowiedniej wtyczki ze strony pomocy. Po pobraniu i zainstalowaniu wtyczki chronione pliki są otwierane jak każdy inny plik PDF w programie Acrobat lub Reader.

Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy

Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy w programie Acrobat 2020 stanowią ułatwienie pracy z dokumentami PDF i formularzami przez osoby niepełnosprawne z pomocą lub bez pomocy technologii, oprogramowania i urządzeń asystujących.

Ulepszenia inspekcji wstępnej i walidacja PDF/UA (Acrobat PRO)
 • Biblioteki inspekcji wstępnej – w panelu Biblioteki uporządkowano teraz menu Profile inspekcji wstępnej, Korekty oraz Kontrole.
 • Zmienne inspekcji wstępnej – zmienne umożliwiają dynamiczne dopasowanie menu Profile, Kontrole oraz Korekty podczas ich stosowania. Zmiennych można używać podczas edytowania menu Profile, Kontrole i Korekty, ilekroć pojawi się pomarańczowy trójkąt. Przy użyciu zmiennych można także wyszukać istniejące obiekty.
 • Inspekcja wstępna obsługuje nową Grupę roboczą Ghent PDF 2015 – nowe specyfikacje GWG oparte są na pliku PDF/X-4 i obsługują zarówno oryginalne dane o przezroczystości, jak i niezależne od multimediów obiegi pracy RGB.
 • Walidacja standardów PDF/UA w inspekcji wstępnej – teraz inspekcja wstępna umożliwia zarówno naprawę problemów związanych z popularnymi standardami dostępności, jak i walidację międzynarodowych standardów Powszechnej dostępności (ang. Universal Accessibility) PDF/UA.
Możliwość dostosowywania kolorów w narzędziu Wypełnij i podpisz

Teraz możesz wybrać żądany kolor, którym wypełnisz formularz PDF, i podpisać go za pomocą narzędzia Wypełnij i podpisz w programie Acrobat 2020. Aby zmienić kolor, kliknij przycisk Kolor na pasku narzędzi Wypełnij i podpisz.

Porównanie wersji Adobe Acrobat Pro 2020, Standard oraz Adobe Acrobat Pro DC

Adobe

Acrobat Pro DC

Adobe

Acrobat Pro 2020

Adobe

Acrobat Standard 2020

Najważniejsze funkcje
Tworzenie plików PDF i eksportowanie ich do programów Word, Excel oraz PowerPoint firmy Microsoft
Edytowanie tekstu i obrazów bezpośrednio w pliku PDF
Wypełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy w domenie cyfrowej
Łatwe zarządzanie wszystkimi przetwarzanymi dokumentami w nowym widoku Strona główna
Otwieranie plików PDF chronionych przez rozwiązania Microsoft Information Protection (MIP), takie jak Azure Information Protection i Office 365
Porównywanie dwóch wersji pliku PDF w celu wykrycia wszystkich różnic
Przekształcenie zeskanowanych dokumentów w pliki PDF obsługujące wyszukiwanie i edycję
Sprawdzenie poprawności oraz poprawienie plików PDF pod kątem spełniania standardó ISO i oferowania ułatwień dostępu
Korzystanie z ułatwień dostępu
Tworzenie, redagowanie i udostępnianie w systemach Windows i macOS
Dostęp do zaawansowanych, mobilnych funkcji edycji na urządzenia z systemami iOS i Android
Udostępnianie plików PDF do wyświetlania, recenzowania i podpisywania oraz śledzenia tej aktywności
Łatwe przeszukiwanie dokumentów i zawartości plików PDF
Tworzenie nowych formularzy od podstaw
Oznaczanie dokumentów gwiazdką
Uproszczone narzędzia do ochrony, optymalizowania, ulepszania skanów i ukrywania treści dokumentów
Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
65324324AF01A00
Segment rynku:
Rządowy
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Polski
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11 (64-bitowy), 10 (64-bitowy), Windows Server 2019 (64-bitowy), 2016 (64-bitowy)
Procesor
Intel® lub AMD 1,5 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
4,5 GB
Ekran
1024 × 768