Lista produktów marki AVG

Z roku na rok tzw. cyberbezpieczeństwo staje się coraz bardziej istotną kwestią. Rośnie liczba procesów i operacji które przeprowadzamy w Internecie, nie bez znaczenia jest także narastająca ilość wrażliwych informacji, które przechowujemy na naszych urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Troska o bezpieczeństwo jest szczególnie ważna w przypadku firm, które od czasu wprowadzenia ustawy o RODO muszą szczególnie dbać o prywatność swoich klientów oraz chronić ich dane wrażliwe. Skuteczną ochronę umożliwiają programy antywirusowe takie jak te oferowane przez firmę AVG. To sprawdzony antywirus dostępny na stronie naszego sklepu, który sprawdza się zarówno jako ochrona plików osób prywatnych, jak i zabezpieczenie dla cyfrowych urządzeń należących do dużej firmy. Co więcej, AVG posiada również funkcje, które mogą pomóc przy przyspieszaniu wydajności komputera. Zobacz w jaki sposób produkty AVG takie jak AVG Antivirus czy Internet Security AVG mogą zwiększyć poziom twojej ochrony w Internecie.

Komputer chroniony przed wszystkimi zagrożeniami dzięki AVG

W jaki sposób programy antywirusowe AVG zapewniają bezpieczeństwo, prywatność i ochronę w sieci? Podstawą pracy tych produktów jest antywirus, antymalware oraz anti-rootkit. Te trzy kategorie oprogramowania zapewniają ochronę prywatności w czasie rzeczywistym przed szerokim zakresem zagrożeń. Oprogramowanie AVG takie jak AVG Antivirus Free powstrzymuje zarówno wirusy, jak i malware, zapewnia ochronę poczty e-mail, czy też powstrzymuje niezwykle groźne oprogramowanie złośliwe o nazwie ransomware. Dzięki obecność silnego firewalla AVG jest w stanie dokładnie kontrolować przychodzące oraz wychodzące z do urządzeń dane z sieci, blokując w ten sposób wszelkie nieautoryzowane próby połączeń z Internetu, mających na celu zdobyć wrażliwe dane oraz kluczowe pliki. AVG zwiększa także poziom bezpieczeństwa poczty email, oraz jest w stanie bronić dostępu do firmowych bądź należących do osób prywatnych kamerek internetowych podczas pracy w Internecie. Biorąc pod uwagę jak w ostatnim czasie wzrosła ilość czasu, jaką spędzamy na pracy w systemie zdalnym, te dwa ostatnie rozwiązania są szczególnie przydatne. Zakup licencji AVG chroni zatem nie tylko treści znajdujące się na dyskach twoich urządzeń, ale i również twoją anonimowość.

Zwiększ wydajność komputera

Oprogramowanie AVG to nie tylko ochrona prywatności, nie tylko AVG Internet Security czy wersja free AVG: dzięki narzędziu AVG TuneUp możesz również usprawnić prędkość, z jaką pracuje komputer bądź inne urządzenia. W jaki sposób to działa? AVG TuneUp między innymi samodzielne dokonuje czyszczenia rejestru, usuwając zbędne klastry. Posiada również funkcję samodzielnego dokonywania aktualizacji sterowników oraz oprogramowania danego urządzenia. Produkty AVG toteż najlepszy sposób na pozbycie się tak zwanego bloatware, czyli zbędnych aplikacji które niepotrzebnie zajmują moc obliczeniową urządzeń, przyczyniając się do spadku ich wydajności. Aplikacja AVG TuneUp przyspiesza proces wyszukiwania oraz usuwania takich programów. Co więcej, może również posłużyć do tymczasowego uśpienia tych aplikacji, które w danym momencie nie są potrzebne. Pakiet AVG przydaje się również gdy zachodzi potrzeba zwolnienia miejsca na dysku, gdyż pozwala szybko namierzyć i usunąć zbędne czy też nieużywane pliki.

12 miesięcy ochrony

Programy antywirusowe AVG dostępne są online w formie darmowej, w postaci AVG Antivirus Free. Wersja ta daje jednak tylko ułamek ochrony danych i bezpieczeństwa urządzeń, jakie możesz uzyskać nabywając licencję AVG Antivirus. Sprawdzając kategorie AVG znajdziesz oprogramowanie w licencji komercyjnej, dzięki któremu zapewnisz sobie rok pełnej ochrony danych oraz systemu przed wirusami i malware. AVG Antivirus chroni także przed atakami ze strony hakerów, co sprawia, że jest to znakomite rozwiązanie dla każdej firmy oraz osób chcących zapewnić dla swoich urządzeń ochronę w czasie rzeczywistym.