Adobe Dimension CC for Teams - Pro Edition ENG Win/Mac – licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Dimension CC for - Pro Edition Teams - licencja rządowa

Twórz makiety produktów, wizualizacje marki, grafikę opakowań i inne projekty, używając funkcjonalnych narzędzi do obróbki grafiki 3D. Dzięki programowi Dimension graficy mogą w jednym środowisku tworzyć, dostosowywać i renderować fotorealistyczne obrazy.

Ważne informacje

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie istotne składniki oferowane w ramach usługi Creative Cloud, które są niezwykle przydatne zarówno w pracach zespołowych, jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto, zapewnia ona możliwość nieograniczonego pobierania zasobów dostępnych w Adobe Stock w licencji Standard.

UWAGA - Produkty z serii CC - Pro Edition są dostępne zarówno jako zestawy aplikacji, jak i pojedyncze programy i są one skierowane do firm oraz organizacji posiadających co najmniej pięciu użytkowników. Aby czerpać pełne korzyści płynące z oferty, minimalnym zamówieniem jest pięć licencji Edycji Pro (z wyjątkiem aplikacji Acrobat Pro).

Dostępna zawartość obejmuje:

  • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
  • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
  • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);

Edycja Pro nie obejmuje:

  • Zasoby na licencji rozszerzonej
  • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio
  • Określone szablony animacji
  • Zasoby z kolekcji Premium
  • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Dimension

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe Dimension

Szybsze tworzenie ciekawych treści w 3D dzięki wysokiej jakości modelom, materiałom i oświetleniu. Dimension ułatwia tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych kreatywnych prac.

Twórz rzeczywiste obrazy w czasie rzeczywistym.

Wizualizuj swój branding, opakowania i projekty logo w 3D. Przeciągnij i upuść grafikę wektorową lub obraz na model 3D, aby zobaczyć go w rzeczywistym kontekście. Z łatwością przeszukuj Adobe Stock w poszukiwaniu zasobów 3D zoptymalizowanych pod kątem programu Dimension bezpośrednio w aplikacji.

Ustrzel ujęcie.

Twórz realistyczne wirtualne zdjęcia z głębią, teksturą i odpowiednim oświetleniem. Połącz modele 3D z projektami 2D z programów Photoshop i Illustrator, materiałami z Substance, zdjęciami tła i środowiskami oświetleniowymi. Importuj niestandardowe zasoby z aplikacji 3D innych firm i eksportuj sceny jako warstwy, aby dalej udoskonalać je w programie Photoshop, aż uzyskasz idealne ujęcie.

Przekraczaj swoje kreatywne granice.

Przenieś swoje koncepcje do 3D w zaledwie kilku krokach. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika możesz skupić się na urzeczywistnianiu swojej kreatywnej wizji, od reklamy po sztukę abstrakcyjną, surrealistyczną i konceptualną. Twórz tekst 3D i dostosuj podstawowe kształty bezpośrednio w programie Dimension, a następnie dodawaj bogate materiały do ​​różnych regionów.

Stwórz raz. Używaj wielokrotnie.

Twórz wysokiej jakości obrazy i interaktywną zawartość 3D z jednego pliku Dimension. Tworzenie zakładek i renderowanie różnych perspektyw bez konieczności zmiany pracy. Przenieś projekty dalej w Adobe XD, InDesign, a nawet w rzeczywistość rozszerzoną dzięki Adobe Aero.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Twórz makiety produktów, wizualizacje marki, grafikę opakowań i inne projekty, używając funkcjonalnych narzędzi do obróbki grafiki 3D. Dzięki programowi Dimension graficy mogą w jednym środowisku tworzyć, dostosowywać i renderować fotorealistyczne obrazy.

Przeciągnij, Upuść. Gotowe.

Z łatwością zastosuj grafikę 2D i obrazy utworzone w programie Photoshop lub Illustrator na modelach 3D w programie Dimension.

Odpowiednie oświetlenie.

Zastosuj wiele źródeł światła, aby stworzyć własne zdjęcia studyjne. Zmień kolor, rozmiar, kształt i położenie świateł, aby uzyskać pożądane ujęcie.

Urzeczywistnij to szybciej.

Twórz sceny z fotorealizmem. Automatycznie dopasuj swój projekt 3D do dowolnego obrazu tła, dopasowując perspektywę i oświetlenie.

Pochwal się swoją pracą w 360 i AR.

Publikuj i udostępniaj 360-stopniowe widoki swojej pracy w Internecie i wykorzystuj projekty 3D do wciągających doświadczeń AR w Adobe Aero.

Eksport UV

Aby uzupełnić istniejące funkcje materiałów i kalkomanii w programie Dimension, możesz teraz eksportować UV modelu 3D w formacie PSD. UV to reprezentacja modelu 3D spłaszczonego do przestrzeni 2D, co ułatwia projektowanie grafiki w programach Photoshop i Illustrator.

Renderuj i eksportuj w programie Dimension

Renderowanie to proces przekształcania informacji 3D w obraz 2D. Aby stworzyć obrazy, które wydają się fotorealistyczne, Dimension symuluje zachowanie światła w świecie rzeczywistym. Podczas renderowania obrazu w programie Dimension komputer uruchamia symulację, która śledzi ścieżki promieni świetlnych z ich źródeł (słońce, niebo, światła w scenie).

Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65309668BC01C12
Segment rynku:
Rządowy
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 10 Anniversary Update (64-bit) lub nowszy, macOS 10.12 (Sierra) lub nowszy
Procesor
Intel Core i5 (2011 lub nowszy), Intel Xeon (2011 lub nowszy), AMD A8 lub A10 lub AMD Ryzen
Pamięć RAM
8 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB
Ekran
1024 x 640