ESET Parental Control for Android (1 stanowisko, 36 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
36 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

ESET Parental Control (1 stanowisko, 36 miesięcy)

Aplikacja ESET Parental Control for Android zapewnia ochronę dzieci przed ryzykami związanymi z korzystaniem z smartfonów i tabletów. Jest to samodzielna aplikacja przeznaczona dla systemu Android, pełniąca całkowitą integrację z portalem ESET HOME. To umożliwia rodzicom monitorowanie oraz korygowanie aktywności swoich dzieci w Internecie po zalogowaniu się na swoje konto ESET HOME przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.

Skuteczna ochrona dzieci w świecie internetu.

Aplikacja ESET Parental Control for Android nie została wyłącznie opracowana dla dzieci, lecz również zapewnia możliwość interakcji i elastycznej komunikacji. W przypadku potrzeby dzieci mogą prosić o dostęp do konkretnych treści lub aplikacji. Rodzice mają zdolność monitorowania aktywności swoich dzieci oraz reagowania na ich wnioski zarówno za pośrednictwem portalu kontroli rodzicielskiej, jak i z poziomu swojego urządzenia z systemem Android (jeżeli również mają zainstalowaną aplikację ESET Parental Control for Android).

Odpowiednie zarządzanie ochroną dzieci w środowisku internetowym

Skuteczne zarządzanie aplikacjami i kontrola czasu ich użytkowania

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.

Zarządzanie dostępem do stron internetowych z treściami

Funkcja Web Guard oraz bezpieczna wyszukiwarka umożliwiają dostęp jedynie do stron zawierających treści odpowiednie dla dzieci.

Lokalizator dziecka

Monitoruj bieżącą lokalizację Twoich dzieci, twórz oraz modyfikuj strefy ich pobytu. Skonfiguruj automatyczne powiadomienia wykorzystując funkcję geofencingu.

Zabezpiecz swoje dzieci online

Aplikacja ESET Parental Control dla systemu Android to narzędzie skierowane do rodziców dzieci aktywnie korzystających ze smartfonów i tabletów podłączonych do sieci. To przyjazne dla dziecka rozwiązanie zapobiega przypadkowemu lub celowemu kontaktowi z niestosownymi treściami w Internecie poprzez blokowanie dostępu do serwisów o nieodpowiedniej tematyce.

Kontrola dostepu do stron internetowych

Aplikacja automatycznie blokuje strony zgodnie z określoną kategorią, do której dostęp jest uzależniony od wieku dziecka. Możesz również samodzielnie zdecydować, czy chcesz zablokować dodatkowe kategorie tematyczne lub wskazać konkretne witryny do zablokowania dla swojego dziecka.

Filtrowanie stron internetowych nieodpowiednich

Chcesz kontrolować dostęp swojego dziecka do stron internetowych? Włącz tryb monitorowania przeglądanych witryn, otrzymuj raporty z listą odwiedzonych stron i podejmuj decyzje, które z nich zablokować.

Raporty

Dostarczają szczegółowych informacji dotyczących sposobu, w jaki dziecko korzystało z urządzenia oraz jego aktywności w sieci w ciągu ostatnich 30 dni.

Prosba o odblokowanie

Dziecko ma możliwość wysłania prośby o odblokowanie określonej aplikacji lub strony bezpośrednio z poziomu ekranu blokady zawartości. Rodzic otrzyma powiadomienie na wcześniej zdefiniowany adres e-mail, w aplikacji (tryb rodzica) lub na swoje konto w serwisie my.eset.com.

Lokalizator dziecka

Sprawdź aktualną lokalizację swoich dzieci. Możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu my.eset.com lub aplikacji w trybie rodzica. Lokalizacja jest wyświetlana na podstawie pozycji GPS urządzenia podłączonego do sieci.

Przyjazny interfejs

Interfejs aplikacji został stworzony w sposób przyjazny i zrozumiały dla dziecka, aby w sposób klarowny wyjaśniać mu, co się dzieje i dlaczego. Dzięki temu dziecko, na którego urządzeniu zainstalowano ESET Parental Control for Android, zawsze jest świadome, kiedy i w jaki sposób jest objęte kontrolą ze strony rodziców.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
36 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
Kod producenta:
EPC-N-3Y-1D
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Android
System operacyjny
Android 6 lub wyższy
Procesor
500+ MHz ARM7+
Pamięć RAM
512+ MB
Ekran
Ekran dotykowy (minimum 480x800px)
Karta sieciowa
Połączenie z Internetem
Dodatkowe informacje
Brak wsparcia dla urządzeń zrootowanych i działających w technologii dual SIM. Niektóre funkcje (np. Anti-Theft i filtr smsów oraz połączeń) nie są dostępne na tabletach, które nie wspierają wykonywania połączeń.