Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Autodesk - legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Brak produktów w danej kategorii

Autodesk – oprogramowanie dla fachowców

Czterdzieści lat temu amerykańscy informatycy postanowili stworzyć program, który pozwoli użytkownikom na tworzenie rysunków technicznych, a co za tym idzie prostych projektów architektonicznych. W ten sposób narodził się jeden z najpopularniejszych programów AutoCad. W ciągu czterech dekad udało się go rozwinąć i znacząco udoskonalić, dzięki czemu zyskał ogromną popularność wśród projektantów, inżynierów i konstruktorów. Autodesk dostarcza narzędzi, które pozwalają tworzyć rozmaite projekty z zakresu budownictwa i nie tylko.

Aktualnie Autodesk uznawany jest za lidera, jeżeli chodzi o projektowanie 3D. Jest to doskonały dowód na to, jak marka z wieloletnim stażem potrafi dostosowywać się do współczesnych zapotrzebowań rynkowych. Misją marki jest wspomaganie twórców z niezliczonych wprost dziedzin. Oprogramowanie sygnowane logo Autodesk to przede wszystkim pomoc w realizowaniu innowacyjnych pomysłów technologicznych od samego początku, aż po wprowadzenie nowego produktu na rynek.

Autodesk – pasja nie zna granic

Współpracuj mądrze, współdziałaj z innymi i pamiętaj, że tym co Cię ogranicza, jest jedynie Twoja wyobraźnia. To najważniejsze hasła, które przyświecały i przyświecają nadal twórcą marki Autodesk. Od czterech dekad oprogramowanie prezentowanej marki pozwala zrealizować najśmielsze projekty, nawet takie, które na początku wydają się niemożliwe do zrealizowania. Zintegrowane narzędzia i procesy projektowe pozwalają na pewne projektowanie i tworzenie.

Dzięki możliwości pracy w chmurze współpraca pomiędzy projektantami, inżynierami i wykonawcami przebiega gładko i bez zakłóceń, a kontrola i nanoszenie poprawek może być wykonywana na bieżąco. To pozwala na oszczędność czasu w trakcie tworzenia i koordynowania projektów. Możliwość automatyzacji części zadań skraca czas projektowania, a jednocześnie zapewnia jego prawidłowy przebieg. Profesjonalne narzędzia do projektowania to także mniejsza ilość ewentualnych błędów, a co za tym idzie minimalizowane konieczności wprowadzania poprawek czy przeróbek.