Ashampoo Kitchen Catalog Extension
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Ashampoo Kitchen Catalog Extension – Najłatwiejsza droga do zaplanowania idealnej kuchni

Program Ashampoo Kitchen Catalog Extension

To centralne miejsce i najważniejszy punkt każdego domu, czy mieszkania. To także miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. W kuchni ludzie jedzą, pracują, rozmawiają, bawią i śmieją się - oraz oczywiście gotują.

W budynku lub podczas modernizacji obiektu, specjalnym elementem musi być uwzględnienie kuchni, ponieważ to centrum każdego domu. Im wcześniej i dokładniej się zaplanuje ten obiekt, tym kuchnia będzie lepsza. Błędy projektowania kuchni nie tylko stanowią wyzwanie przy przebudowie, ale także kosztują znaczne ilości środków finansowych.

Dobra kuchnia to zawsze największa inwestycja, która będzie częścią Twojego domu przez długi czas. Dobry projekt kuchni wymaga uwzględnienia kuchenki, zlewu, lodówki, itd., co jest podstawą dobrze zoptymalizowanego planu.

Ważna informacja!
Ashampoo® Katalog Rozszerzeń Biura oraz Ashampoo® Katalog Rozszerzeń Kuchni wymagają Ashampoo® 3D CAD Architecture (w wersji 5 lub nowszej) lub Ashampoo® 3D CAD Professional (w wersji 5 lub nowszej) do poprawnego działania.

Dobrze zaplanowane, mnóstwo oszczędności!

Nowy katalog Ashampoo - Katalog Rozszerzeń Kuchni pozwala zaplanować Twoją kuchnię w indywidualny sposób na PC. Katalog oferuje wiele widoków 3D w różnych stylach, od nowoczesnego, do prostego, acz eleganckiego w stylu klasycznym. Każda kuchnia oferuje różne obiekty i tekstury. Dzięki temu możesz zaplanować kuchnię swoich marzeń.

Nowa kuchnia? Zaplanuj ją samemu na PC?

Rozszerzony Katalog Kuchni od Ashampoo zawiera siedem linii kuchennych w różnych stylach. Każda linia kuchenna zawiera kompletny zestaw wyposażenia od ścian i podłóg, po szafki i witryny, itd.

Planuj swoją kuchnię marzeń w 3D i wybierz wyposażenie z ponad 1200 obiektów w każdej linii kuchennej.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-k-c-e
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, 8.1, 8, 7 32/64-bit
Dodatkowe informacje
Ashampoo Kitchen Catalog Extension to dodatek do programów: Ashampoo Home Designer Pro Ashampoo 3D CAD Architecture 5 lub nowsza wersja Ashampoo 3D CAD Professional 5 lub nowsza wersja
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł