Affinity Photo 2 Win
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Edytor zdjęć, o jakim marzyłeś

Jako jedyny w pełni wyposażony edytor zdjęć zintegrowany z systemami macOS, Windows i iPad, Affinity Photo jest pierwszym wyborem milionów kreatywnych i fotograficznych profesjonalistów na całym świecie. Dzięki niewiarygodnej szybkości, mocy i precyzji wielokrotnie nagradzane oprogramowanie ma wszystko, czego potrzebujesz do edycji i retuszu obrazów, tworzenia wielowarstwowych kompozycji, pięknych obrazów rastrowych i wielu innych.

Najskuteczniejsze narzędzie do edycji zdjęć

Wyposażony w setki narzędzi oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika umożliwia niesmaownicie płynniejsza edycję niż kiedykolwiek.

Zbudowany dla profesjonalnego przepływu pracy

Edycja na żywo w czasie rzeczywistym, obsługa ogromnej liczby obrazów, super stabilne przesuwanie i powiększanie przy maksymalnej częstotliwości odświeżania, prawie natychmiastowe ładowanie ogromnych plików… jest wyjątkowo szybkie i wydajne.

Pełne opracowanie RAW

Nagrywaj w formacie RAW i ciesz się 32-bitowym doświadczeniem od początku do końca. Wydobądź wszystkie szczegóły i kontroluj te drobniejsze poprawki, aby przenieść perfekcyjne ujęcie na wyższy poziom.

Zrób trwałe wrażenie

Przygotuj niezapomniane artykuły naukowe i portfolio lub stwórz uderzające prezentacje wizualne, CV/życiorysy i szczegółowe raporty.

Wybieraj z ogromnej biblioteki pędzli, w tym własnych, wykonanych na zamówienie.

Potężny silnik pędzli zapewnia najbardziej naturalne wrażenia z malowania, a także umożliwia tworzenie własnych pędzli z aktualnie wybranych pikseli, łączenie wielu pędzli jednym pociągnięciem i importowanie plików pędzli .abr.

W pełni funkcjonalny na wszystkich platformach, w tym na iPadzie.

Pierwsza profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, która zapewnia 100% zgodność formatów plików z systemami Windows, Mac i iPad, umożliwiając pracę z tym samym plikiem na dowolnym urządzeniu.

Z łatwością dokonuj niezwykle precyzyjnych wyborów

Edytuj nawet pojedycze pasma włosów, dzięki zaawansowanym algorytmom i narzędziom udoskonalania zaznaczania aplikacji, w tym Pędzel zaznaczania, Magiczna różdżka, Maluj, aby zaznaczyć, Narzędzie Pióro i nie tylko.

Zapierające dech w piersiach kompozycje z nieograniczoną liczbą warstw i efektów.

Przeglądaj obszerną bibliotekę korekt, efektów i filtrów na żywo, z których wszystkie można grupować, przycinać, maskować lub łączyć ze sobą, aby tworzyć niezwykle złożone kompozycje obrazów.

Affinity Photo 2

Poznaj wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do edycji.

Zasoby

Zapisz bibliotekę zasobów, aby przyspieszyć przepływ pracy.

Scalanie ostrości

Scal obrazy z różnymi różnicami ostrości, aby uzyskać większą głębię ostrości.

Tryby mieszania

Stwórz idealny wygląd swojego projektu, eksperymentując z różnymi trybami mieszania.

Live Mesh Warp

Zastosuj nieniszczące wypaczenie, aby zniekształcić obraz lub plik w celu dopasowania do powierzchni szablonu i wróć do edycji, kiedy tylko chcesz.

Maski złożone

Łatwe łączenie ze sobą wielu warstw masek w sposób nieniszczący za pomocą operacji dodawania, przecinania, odejmowania i XOR.

Maski na żywo

Twórz użyteczne, nieniszczące przepływy pracy, maskując warstwy za pomocą parametrycznych elementów sterujących, takich jak Hue Range czy Band-Pass.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, Windows 10
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
1 GB
Karta graficzna
Karty graficzne zgodne z DirectX 10 i nowsze
Ekran
1280x768 lub większy