Affinity Universal 2 Win/Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Affinity Universal 2 - pakiet trzech programów, którego potrzebujesz

Affinity Universal 2 to pakiet trzech najlepszych programów od Affinity, czyli Designer, Publisher oraz Photo. Mnóstwo nowych funkcji. Całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika. Setki ulepszeń wydajności i ulepszeń przepływu pracy. Oto wszystko, co zawiera w sobie najlepsza i najnowsza generacja Affinity

img1.png

Jeszcze więcej funkcjonalności


Efekty wielu warstw

Obrys, Cień wewnętrzny, Nakładka koloru, Nakładka gradientu i Cień zewnętrzny mogą teraz mieć wiele instancji zastosowanych do tego samego obiektu. Dostępne we wszystkich aplikacjach.


Szybka siatka

Szybko utwórz siatkę dowolnego obiektu podczas rysowania, w tym kształtów, ramek tekstowych i ramek na zdjęcia, używając klawiszy strzałek. Dostępne we wszystkich aplikacjach, ale szczególnie przydatne w programie Publisher (tylko na komputerze).


Ulepszenia narzędzia Ołówek

Dostępny jest nowy tryb linii prostej i opcje automatycznego zamykania, z których ta ostatnia umożliwia teraz automatyczne łączenie końcowego węzła z pierwszym węzłem po zwolnieniu przycisku myszy(Designer 2).


Wyznacz kluczowy obiekt

uzyskaj kontrolę nad tym, do czego dokładnie chcesz się dopasować, odjąć i innymi funkcjami (Designer 2).


Wymuś skalowanie wszystkiego

Ta nowa opcja w Panelu transformacji umożliwia zastąpienie indywidualnych ustawień skali, dzięki czemu można wymusić skalowanie wszystkich obrysów, efektów i wypełnień zgodnie z aktualnie wybranym obiektem (wszystkie aplikacje).


Pokaż siatkę pikseli

Ta nowa opcja umożliwiająca odsłonięcie siatki pikseli po powiększeniu poprawia dokładność edycji (Photo 2).


Obsługa plików JPEG XL i .webp

Wszystkie aplikacje obsługują teraz zarówno import, jak i eksport plików JPEG XL i .webp.


Liczba słów i znaków

Uzyskaj liczbę słów, znaków, wierszy i akapitów w dokumencie lub bieżącym zaznaczeniu (Publisher 2).


Utwórz nowy dokument z panelu giełdowego

przeciągnij bezpośrednio z panelu giełdowego na górny pasek narzędzi, aby utworzyć nowy plik z obrazu giełdowego (wszystkie aplikacje, tylko na komputerze).


Zapisz ponownie pakiet

Zapisz ponownie pakiet z automatyczną aktualizacją zawartości zasobów. Niezwykle wydajny i zapobiega tworzeniu duplikatów zasobów (Publisher 2, tylko komputer).

Affinity Designer 2 - Najbardziej kompleksowe narzędzie do grafiki wektorowej

Affinity Designer 2 został opracowany w celu wspierania rozwoju wyobraźni i kreatywności, a także znacznego zwiększenia efektywności użytkownika poprzez szybsze działanie i wydajność.

Nigdy więcej opóźnień

Żywe, responsywne i szybkie, nawet w przypadku najbardziej złożonych dokumentów. Obsługuj tysiące obiektów bez opóźnień, porządkuj za pomocą grup warstw i oznaczania kolorami, dokonuj precyzyjnych wyborów w podglądzie konturów na żywo i powiększaj o milion (!) procent i więcej.

Profesionalne narzędzia

W pełni funkcjonalne przestrzenie robocze wektorowe i rastrowe. Dodawaj tekstury pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyraźnych wektorów, umieszczaj i przycinaj warstwy pikseli… to prawdziwa wolność twórcza na wyciągnięcie ręki.

Funkcjonalnośc przede wszystkim

Setki oszczędzających czas narzędzi i funkcji. Dopasuj atrybuty w celu łatwej edycji, bezproblemowo konfiguruj siatki, prowadnice i płaszczyzny, łącz symbole i wiązania, dostosuj skróty klawiaturowe, zapisuj ulubione ustawienia obszaru roboczego i nie tylko!

Affinity Photo 2 - Najskuteczniejsze narzędzie do edycji zdjęć

Wyposażony w setki narzędzi oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika umożliwia niesmaownicie płynniejsza edycję niż kiedykolwiek.

Zbudowany dla profesjonalnego przepływu pracy

Edycja na żywo w czasie rzeczywistym, obsługa ogromnej liczby obrazów, super stabilne przesuwanie i powiększanie przy maksymalnej częstotliwości odświeżania, prawie natychmiastowe ładowanie ogromnych plików… jest wyjątkowo szybkie i wydajne.

Pełne opracowanie RAW

Nagrywaj w formacie RAW i ciesz się 32-bitowym doświadczeniem od początku do końca. Wydobądź wszystkie szczegóły i kontroluj te drobniejsze poprawki, aby przenieść perfekcyjne ujęcie na wyższy poziom.

Zrób trwałe wrażenie

Przygotuj niezapomniane artykuły naukowe i portfolio lub stwórz uderzające prezentacje wizualne, CV/życiorysy i szczegółowe raporty.

Affinity Publisher 2 - Najbardziej kompleksowe narzędzie przeznaczone do publikacji 

Twórz najbardziej ambitne i treściwe połączenia projektów, korzystając z różnorodnych zasobów rastrowych i wektorowych dostępnych z wielu źródeł. Łącz i osadzaj obrazy za pomocą kompleksowego menedżera zasobów.

Twórz zabójcze układy dla każdego projektu

Cyfrowy lub drukowany, prosty lub złożony — masz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny układ.

Tchnij życie w swój tekst w nowy, kreatywny sposób

Układaj tekst wzdłuż ścieżki, łącz style na wszystkich swoich stronach, dodawaj tekst artystyczny, unikalne dekoracje, inicjały lub inne elementy, aby wyróżnić swoją typografię.

Zrób trwałe wrażenie

Przygotuj niezapomniane artykuły naukowe i portfolio lub stwórz uderzające prezentacje wizualne, CV/życiorysy i szczegółowe raporty.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows / macOS
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit Mac OS 13, 12, 11, 10.15, iPadOS 15 lub nowsza wersja