CorelDRAW Standard 2021
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelDRAW Standard 2021

Oprogramowanie do projektowania graficznego dla hobbystów i małych firm. Projektuj z pasją, niezależnie od tego, czy grafika jest dla Ciebie zainteresowaniem czy pracą. Pakiet CorelDRAW® Standard oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć atrakcyjne grafiki w ramach projektów domowych lub dla małych firm.

Najlepsze oprogramowanie dopasowane do Ciebie

Wszechstronność projektowania i układów stron

Pakiet CorelDRAW Standard łączy istotne funkcje umożliwiające projektowanie grafiki i układów stron w jednej aplikacji.

Efektywna edycja zdjęć

Dopracowuj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom do edycji zdjęć programu Corel PHOTO-PAINT™ Standard, którego działanie bazuje na warstwach.

Łatwość użycia

Niezależnie od poziomu umiejętności będziesz w stanie sprawnie tworzyć projekty dzięki intuicyjnym narzędziom, poradom i samouczkom dostępnym pod ręką.

Wielofunkcyjny zestaw narzędzi do edycji grafiki

Wykorzystaj pełny potencjał swojej wyobraźni i możliwości tego wszechstronnego pakietu do tworzenia przyciągających wzrok projektów, w tym ilustracji, układów stron i edycji zdjęć, idealnych do różnorodnych celów.

CorelDRAW Standard

Od narzędzi do klonowania i stosowania środków artystycznych po narzędzia Cień, Spirala, Wygładzanie i Smużenie — znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w rozwiązaniu do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron, aby opracowywać kreatywne projekty dla małych firm lub hobbystycznie.

Corel PHOTO-PAINT Standard

Uzyskuj atrakcyjne zdjęcia dzięki imponującym możliwościom edycji. Stosuj dopasowania, takie jak wyprostowanie, skala szarości i żywość oraz eksperymentuj z popularnymi efektami map bitowych, takimi jak koloryzowanie, sepia i wyostrzanie.

Bezpłatne materiały

Urozmaicaj projekty dzięki zasobom zawierającym 1000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 100 zdjęć o wysokiej rozdzielczości do bezpłatnego wykorzystania, 175 czcionek, 20 ramek zdjęć, 900 wypełnień i 60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.

Odkryj swój kreatywny potencjał dzięki CorelDRAW Standard 2021

Pakiet CorelDRAW Standard to łatwe w obsłudze i elastyczne narzędzie, które pobudza kreatywność i umożliwia tworzenie niesamowitych projektów i ilustracji.

Kolory, wypełnienia i przezroczystości

Z łatwością stosuj kolory do wypełnień i konturów dzięki próbkom kolorów. Zmieniaj przezroczystość obiektu i wypełniaj go m.in. deseniem lub gradientem.

Zarządzanie obiektami

Możesz kontrolować każdy element dokumentu, korzystając z przydatnego okna dokowanego "Obiekty", które służy do ukrywania obiektów, zmiany ich nazwy, wyszukiwania i zmiany kolejności ułożenia warstw.

Kreatywne szablony

Wypróbuj obszerny zestaw profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, aby szybko tworzyć certyfikaty, reklamy, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, plakaty i nie tylko, nie musząc zaczynać od zera.

Narzędzia wspomagające kreatywność

Twórz wyjątkowe dzieła dzięki kompleksowej paletce łatwych w obsłudze narzędzi do projektowania graficznego, tworzenia tras, edycji zdjęć, przygotowywania ilustracji, układów stron, cyfrowych obrazków oraz publikowania ich w Internecie.

Grafika wektorowa

Twórz skomplikowane dzieła sztuki, przekształcając podstawowe linie i kształty. Wykorzystaj różnorodne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania, aby uzyskać różnorodne krzywe.

Układ stron

Twórz układy stron, broszury, dokumenty wielostronicowe i wiele więcej. Wykorzystuj linijki, siatki i prowadnice, które ułatwiają uporządkowanie obiektów i precyzyjne rozmieszczenie.

Edycja zdjęć

Dokonuj retuszu i doskonalenia zdjęć za pomocą narzędzi do edycji zdjęć w programie Corel PHOTO-PAINT™ Essentials, który opiera się na warstwach. Dostosowuj kolory i odcienie, stosuj efekty, usuwaj niedoskonałości i wiele więcej.

Typografia

Twórz kompozycje typograficzne, wykorzystując różnorodne narzędzia tekstowe. Dodawaj cienie i inne efekty do tekstu, aby wzmocnić jego przekaz.

Grafika internetowa

Dostępna jest pełna gama wzorców i narzędzi do tworzenia atrakcyjnych grafik internetowych, które umożliwiają tworzenie materiałów do publikowania online. Zestaw narzędzi oferuje precyzję na poziomie pikseli, dzięki czemu możesz zapewnić, że każda wyeksportowana grafika będzie miała ostre krawędzie przy publikacji w Internecie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDCDS2021EMEA
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit z najnowszymi aktualizacjami
Procesor
Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB
Ekran
1280 x 720
Karta sieciowa
Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Standard oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.
Dodatkowe informacje
akiet CorelDRAW Standard 2021 obsługuje system Windows 10 w wersjach 2004, 20H2 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Standard 2021.