Adobe Substance 3D Collection for Enterprise ENG Win/Mac + 100 zasobów miesięcznie
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Substance 3D Collection for Enterprise

Następna generacja kreatywności! Adobe Substance 3D to zaawansowany zestaw narzędzi dedykowany dla artystów, projektantów i twórców treści 3D, oferujący szerokie możliwości w zakresie modelowania, teksturyzacji i renderowania. Zawiera kilka kluczowych komponentów, które współpracują ze sobą, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości grafiki i materiałów 3D.

Adobe Substance

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Substance 3D Modeler

Substance 3D Sampler

Substance 3D Designer

Substance 3D Painter

Substance 3D Stager

Substance 3D Assets

Zintegrowane rozwiązanie do tworzenia grafiki 3D

Kolekcja Adobe Substance 3D wspomaga tworzenie i projektowanie grafiki 3D. Poznaj intuicyjne obiegi pracy oraz możliwości integracji z aplikacjami Creative Cloud, takimi jak Photoshop i Illustrator.

Substance 3D Modeler

Tworzenie modeli 3D na komputerze i w rzeczywistości wirtualnej. Narzędzia do pracy z gliną 3D umożliwiają tworzenie modeli w sposób przypominających naturalne gesty i techniki rzeźbiarskie.

Substance 3D Sampler

Rejestrowanie świata rzeczywistego w przestrzeni 3D. Skorzystaj z funkcji przekształcania zdjęć w modele 3D, materiały i światła, a także łączenia i mieszania zasobów w celu tworzenia jeszcze bardziej złożonych powierzchni.

Substance 3D Designer

Tworzenie materiałów 3D o nieskończenie wielu wariantach Skorzystaj z funkcjonalnego środowiska tworzenia materiałów, wzorków, filtrów obrazów i świateł, jakie oferuje nagrodzone Oskarem narzędzie z obiegiem pracy opartym na węzłach.

Substance 3D Painter

Moduł Painter — popularne narzędzie do teksturowania 3D Każdy plik może być płótnem cyfrowym. Pędzle parametryczne i materiały inteligentne umożliwiają malowanie szczegółowych efektów wprost na powierzchniach.

Substance 3D Stager

Studio wirtualne do budowania i renderowania scen 3D. Buduj i renderuj fotorealistyczne sceny. Dzięki gotowym szablonom od światowej klasy fotografów osiągniesz zachwycające wyniki w kilka minut.

Substance 3D Assets

Odkrywanie tysięcy doskonałych plików 3D. Korzystaj z tysięcy różnorodnych plików 3D — na przykład modeli, materiałów i świateł — opracowanych przez artystów światowej klasy.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
24 miesiące
36 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65322916BA01A12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Enterprise
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Angielski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), CentOS 7.0 (tylko ETLA dla przedsiębiorstw), Ubuntu 20.04 (tylko Steam)
Procesor
PC: Intel Core i5, i7, AMD Ryzen 5, 7, MAC: Intel Core i7, Apple M1 Pro
Pamięć RAM
16 GB (zalecane 32 GB)
Miejsce na dysku twardym
30 GB
Karta graficzna
PC: NVIDIA GeForce GTX 1060, Quadro M2000 (tylko Pt), Quadro P2200 (Ds, Sa i Sg), AMD Radeon RX 580 MAC: AMD Radeon Pro 5600M, AMD Radeon Pro Vega 56