PDF Architect Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
3
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

PDF Architect - bezproblemowo edytuj pliki PDF

Odejdź od standardowego tworzenia plików PDF i dostosuj edycję dokumentów PDF do swoich potrzeb. Nasz zaawansowany edytor PDF pozwala być na bieżąco z przyszłościowymi funkcjonalnościami, w tym możliwością dodawania podpisów elektronicznych i wieloma innymi. Wybierz program który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Funkcje programu PDF Architect

Tworzenie

Dzięki funkcji "Utwórz", możesz łatwo konwertować dowolny format pliku do formatu PDF, który jest uniwersalny i kompatybilny z każdym oprogramowaniem obsługującym PDF.

Edycja PDF

Program PDF Architect posiada funkcję edycji, która umożliwia dokonywanie zmian bezpośrednio w plikach PDF, bez potrzeby ich eksportowania czy kopiowania zawartości do innych formatów.

Strona

Funkcja "Strona" pozwala scalić wszystkie pliki, z którymi pracujesz, w jeden dokument PDF, ułatwiając zarządzanie i udostępnianie.

Konwerter

"Konwertuj" umożliwia błyskawiczną konwersję plików PDF na wiele popularnych formatów np. Microsoft Word, Excel, HTML, pliki .txt oraz obrazy.

Komentarze/Recenzja

Funkcja Recenzja/Komentarz została stworzona z myślą o ułatwieniu współpracy nad dokumentami poprzez dostarczenie narzędzi do komentowania i porównywania plików PDF.

Formularze PDF

Za pomocą funkcji formularzy PDF w programie PDF Architect, możesz tworzyć piękne formularze PDF od podstaw lub wypełniać już wcześniej zaprojektowane formularze.

Bezpieczeństwo

Zabezpiecz swoje dokumenty cyfrowo za pomocą haseł i definiuj poziomy uprawnień.

E-Sign (podpis elektroniczny)

Ta funkcja umożliwia przygotowywanie, wysyłanie i śledzenie dokumentów do elektronicznego podpisu bezpośrednio wewnątrz aplikacji. Uwaga - Funkcja podpisu elektronicznego wymaga konta PDF Architect.

Zaawansowany OCR

Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) pozwala odblokować tekst w pojedynczym dokumencie oraz zwiększa produktywność, wykorzystując funkcję rozpoznawania wsadowego, która pozwala na jednoczesne rozpoznawanie wielu plików.

Prosty sposób na edytowanie dokumentów PDF

PDF Architect to intuicyjne zarządzanie plikami PDF oraz zaawansowane funkcje do tworzenia, edycji, konwersji, organizacji i podpisywania plików w formacie PDF.

Edytor i przeglądarka

PDF Architect to kompleksowa przeglądarka oraz edytor plików PDF, zapewniający możliwość tworzenia, przeglądania i edytowania dokumentów w formacie PDF. To zaawansowane narzędzie umożliwia pełną kontrolę nad Twoimi plikami PDF, pozwalając dostosować je do Twoich indywidualnych wymagań.

Dostosowane dla Ciebie

To potężne narzędzie do edycji plików PDF rozwija się wraz z Twoimi potrzebami. Możesz rozpocząć od prostych funkcji i stopniowo przechodzić na bardziej zaawansowane opcje.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym programie

Architect PDF oferuje trzy różne, wzajemnie uzupełniające się plany: Standard, Professional i Pro+OCR. Znajdź idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Poznaj różnicę między PDF Architect Standard, Professional oraz Pro+OCR

PDF Architect

PDF Architect Standard

PDF Architect

PDF Architect Professional

PDF Architect

PDF Architect PRO+OCR

Podgląd
Tworzenie
Edycja
Strona
Konwertowanie
Bezpieczeństwo
Recenzja/Komentarz
Formularze
Zaawansowany OCR
Podpis elektroniczny
Opcjonalnie 1
Opcjonalnie 1
Opcjonalnie 1
1 - Funkcja podpisu elektronicznego wymaga konta PDF Architect. Możesz przetestować ten edytor PDF przez 14 dni za pomocą bezpłatnej wersji próbnej, która automatycznie zostanie aktywowana po rejestracji. Po tym okresie, możesz wybrać między zakupem pakietu 10 e-podpisów lub skorzystaniem z funkcji e-podpisu jako części rocznej subskrypcji.
Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
3
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8 (Desktop App), 7
Procesor
Pentium III lub nowszy
Pamięć RAM
1 GB
Miejsce na dysku twardym
100 MB lub więcej