Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)

Windows Server 2012 - 10 User CALs 

Przy zakupie Windows Server 2012 otrzymują Państwo licencję uprawniającą na zainstalowanie systemu operacyjnego na serwer. Aby  umożliwić większej ilości pracowników pełen dostęp do serwera, potrzebna jest również większa ilość licencji dostępowych. Odbywa się to poprzez wykupienie tzw.: licencji CAL. 

Każdy użytkownik serwera potrzebuje  własnej licencji Windows 2012 User CAL

Windows Server 2012 User Cals (Client Access Licenses) umożliwiają podłączenie indywidulanych użytkowników z systemem operacyjnym Windows Server. Aby umożliwić korzystanie z systemu operacyjnego Server 2012 wielu użytkownikom, należy posiadać wystarczającą ilość licencji dostępowych CALs. Dla każdego użytkownika, który ma być podłączony do systemu serwera, każda licencja dostępowa musi zostać zweryfikowana. Po weryfikacji, użytkownik uzyskuje pełny dostęp do wszystkich danych i usług systemu, które są dla niego udostąpnione przez administratora.  

Łatwy dostęp dzięki indywidualnym danym dostępu

W odróżnieniu do Device CALs, również nazywanymi licencjami urządzenia, licencja CAL jest przypisana komkretnemu użytkownikowi, który może z niej korzystać na dowolnie wybranym przez siebie urządzeniu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku, kiedy pracownicy korzystają z różnych urządzeń, takich jak komputer stacjonalny czy laptop. Każdy użytkownik Microsoft Windows Server 2012 User CAL posiada pełen dostęp do serwera z dowolnego urządzenia. Takie sposób licencjonowania sprawia, że praca staje się elastyczna a dostęp do danych staje się szybki i łatwy.

Nieskomplikowane połączenie wszystkich pracowników z serwerem

Jak dużo Microsof Windows Server 2012 User CALs muszą Państwo kupić, zależy od tego, jak dużo pracowników potrzebuje dostęp do serwera. Ten pakiet zawiera 10 CALs. Dzięki niemu, dokładnie 10 pracowników ma dostęp do serwera. Możecie Państwo dowolnie rozszerzyć dostęp do serwera poprzez wykupienie kolejnych CALs. Dopasowujcie swobodnie niezbędną ilość licencji, dokładnie do Waszych potrzeb i wymagań. Uwaga: licencje CALs i Device CALs mogą być używane łącznie ale nigdy oddzielnie. Funkcjonują wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.  Windows 2012 User CAL może być używany w systemie Windows Server 2012 Standard i Windows Server 2012 Datacenter. Licencje CALs są wstecznie kompatybilne, czyli mogą być używane w przypadku starszych serwerowych systemów  operacyjnych.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
10
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2012 Standard lub Datacenter
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł