Ashampoo Snap 16
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ashampoo Snap 16 - Natychmiast przechwytuj i edytuj zawartość ekranu

Program Ashampoo Snap 16

Dzięki Ashampoo Snap 16 robienie zrzutów ekranu lub filmów to bułka z masłem! Wszystko, co widzisz na ekranie, możesz natychmiast i bez wysiłku uchwycić. Następnie możesz edytować i uzupełniać swoje zdjęcia elementami graficznymi, automatycznym numerowaniem, komentarzami, kształtami, clipartami i nie tylko, aby opowiedzieć swoją historię wizualnie i stylowo. Wyniki można łatwo i natychmiast udostępniać. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, chcesz szybko wyjaśnić procedurę, czy planujesz stworzyć cały samouczek, Snap 16 to szybka droga do sukcesu!

Osiągaj cele szybciej

Niezależnie od tego, czy skanujesz, przechwytujesz czy edytujesz, Ashampoo Snap 16 działa wokół swoich poprzedników! Zupełnie nowy silnik i zoptymalizowane procesy oszczędzają czas i wysiłek, a natychmiastowe ujęcia sprawiają, że większość zrzutów ekranu można wykonać za pomocą dwóch kliknięć. Od środowisk o niskiej rozdzielczości przez wysoką rozdzielczość po środowiska z wieloma wyświetlaczami - Snap 16 to szybka droga do sukcesu!

2.png

Nowe opcje przechwytywania: nie ma nic bardziej praktycznego!

Zrzuty ekranu były kiedyś ulicą jednokierunkową: wybierz tryb przechwytywania, a następnie wybierz część ekranu. Źle kliknąłeś lub zmieniłeś zdanie? Zacznij od nowa, nie ma odwrotu! W Snap 16 zawsze możesz zmienić zdanie, bez konieczności zaczynania od zera, dzięki nowemu menu! Korzystaj ze skrótów do natychmiastowych zdjęć, wyodrębniaj wiele tekstów i kolorów ekranu w rzędzie, przechwytuj przewijane strony, korzystaj z timerów i twórz nagrania wideo. Od sukcesu nigdy nie dzielą Cię więcej niż dwa kliknięcia!

3.png

Ulepsz swoje nagrania wideo

Dodawaj strzałki i prostokąty w różnych kolorach do swoich nagrań wideo w czasie rzeczywistym. Jest to bardzo proste, a kształty znikają po krótkiej chwili. Ta nowa funkcja nie tylko pozwala natychmiast zwrócić uwagę na szczegóły, ale także minimalizuje potrzebę późniejszego przetwarzania wideo.

Niezwykła dbałość o szczegóły

Nowy pasek narzędzi zapewnia widoki o doskonałej co do piksela jakości z płynnym powiększaniem, wyświetlaniem w formacie 1:1 lub w niestandardowym rozmiarze. Przeprojektowane magiczne oko pozwala zaoszczędzić jedno kliknięcie podczas wykonywania zrzutów ekranu. W przechwytywaniu wideo wykorzystywana jest teraz nowa technologia, która obsługuje adnotacje na żywo za pomocą strzałek i prostokątów. Wreszcie. Ashampoo Snap 16 zawsze wygląda świetnie i pozostaje doskonale użyteczny niezależnie od rozdzielczości ekranu, z której korzystasz!

Witamy ponownie!

Na specjalne życzenie klienta przywróciliśmy kilka starych i popularnych funkcji! Możesz ponownie umieścić wskaźnik myszy na zrzutach ekranu i dodać znaki wodne do swoich zdjęć. Przechwytywanie przewijania zostało przerobione i jest teraz bardziej stabilne i niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej, zarówno w pionie, jak i w poziomie. A dla długoletnich użytkowników i tradycjonalistów: Możesz ponownie skopiować swoje obrazy do schowka systemowego za pomocą Ctrl+C, gdy w edytorze nie jest zaznaczony żaden obiekt!

Niezrównany towarzysz pracy w domu

Ashampoo Snap to idealne narzędzie do skutecznego rejestrowania Twojej pracy w domu dzięki zrzutom ekranu i wideo. Czy to w domu, czy w trasie, możesz komunikować wszystko szybciej, wydajniej i jeszcze lepiej. Propozycje, dyskusje i wyjaśnienia - a to wszystko z jednego programu. Dlatego znaczenie ma "pokaż, nie mów"! Przechwytuj wszystko, co widzisz na ekranie i kieruj odpowiednie komunikaty dla Twojej widowni notatkami, clipartami i efektami. Przechwytywanie wideo, edytowanie i udostępnianie także jest wspierane. Nie musisz się wszystkiego uczyć od zera, ponieważ Ashampoo Snap to narzędzie, które samo wyniesie Cię na poziom eksperta!

4.png

Sprytne przechwytywanie ekranu i udostępnianie

Po aktywacji, magiczne oko programu Snap zacznie automatycznie wykrywać okna i elementy, które obsługujesz kursorem (okno przeglądarki, menu, obrazy, etc.), oferując przechwytywanie 1-kliknięciem z precyzją co do 1 piksela. Ale to nie wszystko: Snap przechwytuje także swobodne obszary ekranu, dzięki czemu złapiesz nawet ruchomy obszar! Naturalnie program wspiera wszystkie możliwe rodzaje opcji udostępniania, w tym przez email oraz z użyciem Ashampoo Webspace!

Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) Twoich zrzutów ekranu

Obecnie Snap rozpoznaje już nie tylko 7, ale ponad 180 języków! Nasze nowe rozpoznawanie tekstu wykorzystuje własne pakiety językowe systemu Windows i pozwala szybciej uzyskać lepsze wyniki. Są szanse, że nie będziesz od razu potrzebował ponad 180 języków, więc w trosce o prostotę ograniczyliśmy liczbę początkowo dostępnych języków do języków systemowych aktualnie zainstalowanych na Twoim komputerze. Możesz łatwo dodać dodatkowe języki za pomocą pozycji menu "Dodaj język".

Szybkie i łatwe przycinanie wideo

Nie każde nagrane wideo to murowany sukces. Reklamy, dodatkowe kroki, pauzowanie staje się męczące. To samo jest w przypadku zrzutów ekranu. Zachowuj tylko to, co ważne a pomiń resztę dzięki Ashampoo Snap! Usuwaj reklamy, błędy ekranu lub przesycone sceny i dziel wideo na pojedyncze odcinki. Nie ma znaczenia, czy nagrywasz na własne potrzebny, czy tworzysz materiały do udostępnienia innym, online - twórz wysokiej jakości materiały: Dzięki Ashampoo Snap, każde wideo to sukces!

Twórz wideo na każdą okazję

Tworzenie instruktażowych wideo oraz dokumentacji jest błyskawicznie z Ashampoo Snap. Nagrywaj notatki na żywo z tekstem, rysunkami i narracją wideo. Przejrzysty przekaz z wizualnym oznaczeniem kliknięć myszy, wciśniętymi klawiszami czy znakiem wodnym chroniącym Twoją własność intelektualną. Przenieś swoje materiały na wyższy poziom i dodawaj materiały z kamery jednym kliknięciem. To Twój bilet do tworzenia angażujących Użytkownika przewodników, interaktywnych webinariów i zapewnienia, że nie umknie nic, co chcesz przekazać!

Idealne zrzuty ekranów nawet w przypadku wielu ekranów i różnych rozdzielczości

Ashampoo Snap w pełni wspiera ustawienia wielu ekranów jednocześnie, nawet w przypadku różnych rozdzielczości i wartości DPI, np. połączone środowiska Full HD i 4K. Każdy wyświetlacz jest przechwytywany z jego własną rozdzielczością dla zachowania maksymalnej jakości i z możliwością natychmiastowej edycji. Ponadto tryb edycji jest doskonały zarówno na początkujących, jak i profesjonalistów!

Twórz GIFy z każdego wideo

Czym byłby internet bez tych niesamowitych animacji w formacie GIF? Ale GIFy można także wykorzystać jako przewodniki lub materiały demonstracyjne. Ashampoo Snap może zmienić każde wideo w plik GIF. Wybierz tylko początek i koniec, uruchom wbudowany konwerter i gotowe!

Więcej niż program do zrzutów ekranu: rozszerzone funkcje komfortowe

Ashampoo Snap robi za Ciebie najcięższą pracę. Automatyczne numerowanie, nagrywanie z opóźnieniem i precyzyjne przechwytywanie jest dostępne od ręki. Swobodne adnotacje zrzutów, dodawanie tekstów i elementów kierujących uwagę, zamazywanie prywatnych informacji - twórz z jakością i stylem!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-s-16
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.