Microsoft Visio 2019

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Obszar zastosowań:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne
Microsoft Visio 2019 Standard

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 1 099,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Aplikacje stacjonarne
  Microsoft Visio 2019 Professional

  (2)
  5/5.00
  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Aplikacje stacjonarne
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 1 299,00 zł
 • Profesjonalne diagramy dzięki Microsoft Visio Professional 2019 oraz Standar 2019

  Program Microsoft Visio to narzędzie używane do tworzenia ogólnych szkiców projektów w postaci diagramów o różnym stopniu skomplikowania. Zależnie od potrzeb oferuje szeroką gamę gotowych kształtów, obiektów i szablonów. Program Visio stworzono z myślą o zastosowaniu w środowisku korporacyjnym. Główny cel aplikacji to umożliwić szybkie rozpoczęcie pracy dzięki maksymalnemu ułatwieniu użytkownikowi tworzenia przydatnych diagramów. Rozbudowane wykresy oraz diagramy zwykle wykorzystywane są przez duże firmy do tworzenia raportów i opisywania badań, i w tym kontekście Microsoft udowodnił, że doskonale idzie mu dostarczanie świetnych produktów.

  Poznaj Microsoft Visio 2019

  Aplikacja Visio to produkt służący do usprawnienia pracy zespołowej. Głównie pozwala na łatwe tworzenie diagramów, oddając do wyboru dziesiątki szablonów, gdzie ogromna biblioteka kształtów Visio początkowo potrafi przyprawić o zawrót głowy. Dodatkowo w programie Visio możesz tworzyć wszelkiej maści wykresy organizacyjne dzięki opcji importowania autorskich kształtów. Program Microsoft Visio dostępny jest w dwóch wariantach: Standard oraz Professional. Wszechstronne diagramy o różnej maści – od topografii technologii informatycznych po schematy organizacyjne – to jego specjalność. Do tego Visio firmy Microsoft nie wchodzi w poczet klasycznego pakietu Office. Professional i Standard to rozwiązania sprzedawane oddzielnie względem głównego zestawu narzędzi biurowych autorstwa giganta z Redmond.

  Mimo tego Visio pozwala na korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych Excel oraz baz danych Access, co sprawia, że diagramy są jeszcze bardziej funkcjonalne. Ponadto oprogramowanie mimo wszystko wizualnie przypomina Office 2019, co ułatwia nowicjuszom początki pracy w nowym środowisku. W skrócie MS Visio 2019 to:

  • sprawne zarządzanie zasobami, umożliwia sprawną pracę na poziomie jednostki jak i całej organizacji,

  • tworzenie nowoczesnych wizualizacji przy pomocy tysięcy kształtów, gotowych szablonów i diagramów,

  • pracę na tym samym diagramie można realizować z udziałem całego zespołu,

  • w celu przedstawiania pomysłów program pozwala na łatwe udostępnianie pracy poprzez sieć.

  Microsoft Visio Standard 2019

  Przy użyciu bogatego zestawu kształtów wersja Standard to oprogramowanie pozwalające na tworzenie profesjonalnych diagramów w prosty i przejrzysty sposób. Umożliwiają to dostępne katalogi Microsoft pełne szablonów, kształtów, schematów blokowych. Jednocześnie program jest kompatybilny z arkuszami kalkulacyjnymi Microsoft Excel i bazami danych Access. Program Visio Standard umożliwia również udostępnianie wykresów i diagramów w formacie pliku PDF. Dzięki temu osoby, które nie posiadają na swoim komputerze Visio, będą mogły tak samo skorzystać z opcji odczytu diagramu.

  Wybrane zalety Microsoft Visio Standard 2019:

  • Zarządzanie projektami i portfelem,

  • Wydajne planowanie i optymalizacja zadań,

  • Zarządzanie kosztami i harmonogramami projektów,

  • Zarządzanie zadaniami, raportami i analizą biznesową.

  Microsoft Visio Professional 2019

  Dzięki Microsoft Visio Professional 2019 łatwo można udostępniać diagramy każdemu, co pozwala pracować całemu zespołowi nad jednym projektem w czasie rzeczywistym. Ulepszona obsługa programu Professional to również zasługa obecności dodatkowej aplikacji w postaci ABBYY FineReader Pro. FineReader napisano z myślą o konwertowaniu zeskanowanych obrazków, fotografii dokumentów i plików PDF do edytowalnego formatu w postaci Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Rich Text Format, HTML lub plików tekstowych.

  Wybrane zalety Microsoft Visio Professional 2019:

  • Zintegrowane szablony,

  • Profesjonalne zarządzanie projektami,

  • Generowanie raportów w czasie rzeczywistym,

  • Inteligentna funkcja automatycznego wypełniania,

  • Zintegrowane rozwiązanie do współpracy takie jak Skype dla firm,

  • Synchronizacja z usługą Project Online i programem Project Server,

  • Przesyłanie grafik, aby rejestrować informacje dotyczące czasu projektowego i innego niż projektowy poświęconego na przetwarzanie płac, fakturowanie i inne cele biznesowe.

  Co łączy i różni Microsoft Visio Professional oraz Standard?

  Najnowszy Visio Professional to rozbudowana opcja pakietu Microsoft Visio 2019 Standard. Obie wersje oddają do użytku bazę gotowych szablonów, diagramów, map. Programy cechuje również wspomniana kompatybilność z Excel i bazami danych Access, a gotowe pliki można konwertować i udostępniać w wersji PDF. Oba programy spełniają standardy branżowe UML 2.5 i BPMN 2.0.

  Tylko w Professional użytkownik otrzymuje poprawiony moduł wsparcia dla wprowadzania danych piórkiem np. Microsoft Surface Pen. Jednocześnie, w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy członkami zespołu, rozszerzono opcję komentarzy oraz integrację z programem Skype dla firm. W ogólnym rozrachunku wariant aplikacji Professional daje o wiele więcej funkcjonalności, które docenią użytkownicy w dużych organizacjach, gdzie sprawny przepływ informacji pełni kluczową rolę.

  Wymagania systemowe programu Visio 2019

  • System operacyjny Windows 10,

  • Pamięć robocza: minimum 2 GB RAM,

  • Dysk twardy: minimum 3GB wolnej przestrzeni,

  • Ekran: rozdzielczość minimum 1280×800 pikseli,

  • Karta graficzna: obsługująca Direct X10,

  • Przeglądarka: możliwe najnowsza wersja,

  • Wersja Net: minimum 3.5.

  Zakupiony produkt wykazuje kompatybilność wyłącznie z Windows 10. Dla starszego systemu operacyjnego użytkownik musi sięgnąć po Visio 2016. Dodatkowo, przy zakupie programu Microsoft Visio 2019, producent zapewnia darmowe aktualizacje przez okres kolejnych 5 lat. Nie czekaj i sięgnij po Microsoft Visio. Licencja nowa dostępna jest w wersji cyfrowej. Drogą elektroniczną użytkownik otrzymuje klucz produktu, certyfikat legalności, instrukcję instalacji i konfiguracji oraz plik instalacyjny do pobrania. Licencja obejmuje wieczysty okres użytkowania.