Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate MULTI Win
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate

Ten niezwykły pakiet zapewnia całą gamę niesamowitych treści oraz roczny dostęp do StudioBacklot z Paulem Holtzem, platformą z setkami rzeczywistych samouczków zaprojektowanych dla użytkowników Pinnacle Studio 26 — od początkujących po ekspertów. Zawiera również dziesiątki pakietów projektów i tysiące bezpłatnych elementów stockowych, w tym filmów, animacji i treści audio. Kliknij przycisk „Dowiedz się więcej”, aby zobaczyć wszystkie szczegóły tej oferty.

Funkcje programu Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate

Śledzenie ruchu

Maskowanie wideo

Klasyfikacja w pełnym kolorze

Inteligentne śledzenie obiektów

Nagrywanie ekranu

Kreator szablonów podzielonego ekranu

Edycja wideo 360

Animacja poklatkowa

Edycja MultiCam

Tryby mieszania

Stabilizacja wideo

Sterowanie klatkami kluczowymi

Kanał alfa

Edytor tytułu

Unikanie dźwięku

Tworzenie DVD

Czy Pinnacle Studio
jest dla Ciebie?

 • Chcesz rozbudować swój zestaw programów do edycji, aby zawierał więcej narzędzi o profesjonalnej jakości?
 • Potrzebujesz narzędzi do precyzyjnego co do klatki dopracowania każdego edytowanego szczegółu?
 • Chcesz osiągnąć kinowej jakości efekty specjalne oraz przekształcenia z użyciem cyzelowania kolorów?
 • Szukasz przystępnej cenowo alternatywy dla profesjonalnego oprogramowania do edycji?

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Główne zastosowania:
 • Oprogramowanie do edycji wideo
 • Przechwytywanie wideo i rejestrator ekranu
 • Kreator pokazu slajdów
 • Edytor audio
 • Tworzenie DVD
 • Konwerter wideo
Treść kreatywna:
 • Setki filtrów i efektów
 • Biblioteka animowanych nakładek, grafik, kreatywnych czcionek i tytułów
 • Szablony tematyczne i montaże wideo
 • Muzyka i efekty dźwiękowe bez tantiem
Dokumentacja i samouczki:
 • Podręcznik użytkownika PDF
 • Wyszukaj pliki pomocy
 • Wbudowane samouczki i filmy szkoleniowe
 • 10-dniowa BEZPŁATNA przepustka z pełnym dostępem do StudioBacklot dla początkujących użytkowników, obejmująca szkolenia i treści wolne od opłat licencyjnych

Spraw, by Twoja historia była kinowa.

Po co ograniczać swoją twórczą wizję, ugruntowując ją w rzeczywistości? Wybierasz historię, którą chcesz opowiedzieć — czy to fantasy, dokument, czy historię miłosną — a Pinnacle Studio pomoże Ci osiągnąć niewiarygodne wyniki na profesjonalnym poziomie, których szukasz, a wszystko to dzięki szerokiej gamie niezwykłych funkcji i precyzyjnej kontroli.

Edytuj z niezrównaną precyzją, kontrolą i dostosowywaniem z dokładnością do ramki

Wyjdź poza tradycyjne klatki kluczowe i dostosuj każdy parametr swojej edycji — pozycjonowanie, rozmiar, szybkość, nakładki, przejścia, efekty i nie tylko.

Dostosuj przestrzeń roboczą do swoich osobistych preferencji edycji: ustawiaj niestandardowe skróty narzędziowe, grupuj i edytuj klipy jednocześnie oraz odkrywaj usprawniony przepływ pracy z lepszą niż kiedykolwiek stabilnością i niezawodnością produktu.

Zbliż swoje produkcje do profesjonalistów

Ciesz się zaawansowaną edycją wideo HD, 4K i 360 na nieograniczonej liczbie ścieżek. Przenieś swoje produkcje na wyższy poziom dzięki potężnym profesjonalnym narzędziom, w tym maskowaniu wideo, edycji wideo 360°, śledzeniu ruchu, edycji MultiCam, wideo na podzielonym ekranie i wielu innym!

Zahipnotyzuj swoją publiczność niesamowitymi kreatywnymi transformacjami

Dodaj filmom kinowego charakteru dzięki pełnej funkcji gradacji kolorów, płynnym i płynnym przejściom, efektom malowania, niestandardowym tytułom i nie tylko — będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprezentować wyjątkowy charakter swoich produkcji.

Wpuść kolor!

Użyj całej palety kontrolek gradacji kolorów.

 • Klasyfikacja kolorów - Zaawansowane elementy sterujące, takie jak Krzywa tonalna , Dostrajanie HSL , Koło kolorów i Wektor selektywny ułatwiają niezależną regulację kolorów, świateł, półcieni i cieni.
 • Korekcja koloru - Dostosuj balans bieli , popraw niedoświetlone sceny i zastosuj natychmiastowe korekty.
 • Wybrany kolor - Eksperymentuj z kolorem selektywnym , aby podkreślić pojedynczy odcień i skup się na ważnym aspekcie scenerii.
 • LUT i filtry - Natychmiast zastosuj filtr lub kinowy profil LUT, aby stworzyć określony efekt filmowy i zmienić ogólny ton/nastrój sceny.

Czysta kreatywność.

Ciesz się całą gamą niesamowitych, potężnych efektów specjalnych.​

 • Stylizuj swój film - Użyj efektów specjalnych, aby wprowadzić atmosferę i charakter do swojej produkcji — spraw, aby wyglądała jak stary film lub film niezależny, przekształć sceny z deszczu w blask i wiele więcej.
 • Baw się efektami artystycznymi i zaskocz publiczność - Czy chcesz, aby fragmenty Twojego filmu wyglądały jak stary obraz lub szkic ołówkiem? Filtry Pinnacle sprawią, że ta transformacja stanie się rzeczywistością za pomocą kilku kliknięć.

Co nowego w Pinnacle Studio 26?

Ta nowa wersja Pinnacle jest szybsza, lepsza i wydajniejsza niż kiedykolwiek — za co dziękujemy. W oparciu o Wasze opinie wzmocniliśmy produkt, koncentrując się na podstawowych procesach edycji, aby wprowadzić rzeczywiste ulepszenia w aspektach, które naprawdę są dla Ciebie ważne, zapewniając najbardziej sprawną i płynną edycję od lat. Pinnacle Studio 26 wnosi namacalne ulepszenia do doświadczenia użytkownika poza prostymi poprawkami błędów i usprawnieniami interfejsu — zaktualizowaliśmy strukturę produktu, wprowadzając zmiany we wszystkim, od logiki behawioralnej, przez zarządzanie zasobami, po zupełnie nowy kodek proxy. Dzięki znacznie zwiększonej stabilności, wydajności i użyteczności możesz cieszyć się usprawnionym przepływem pracy i w pełni skoncentrować się na kreatywnej stronie edycji wideo!

Stabilność produktu ULEPSZONY

To wydanie koncentruje się głównie na stabilności produktu i wydajności podstawowych funkcji, a także dziesiątkach poprawek błędów i ukierunkowanych ulepszeń w ponad 200 unikalnych scenariuszach identyfikowanych przez użytkowników. Pinnacle Studio 26 to jak dotąd nasza najbardziej niezawodna i stabilna wersja. Ciesz się płynną i usprawnioną edycją wideo od momentu zainstalowania!

Wydajność produktu ULEPSZONY

Niesamowite ulepszenia wydajności zostały wdrożone w określonych przez użytkownika obszarach, takich jak czas uruchamiania oprogramowania, wykorzystanie zasobów, szybkość reakcji interfejsu i podglądu projektu, a także szybkość importu i eksportu. Główne ulepszenia wydajności obejmują:

 • Wdrożenie Apple ProRes * jako inteligentnego formatu proxy w celu poprawy podglądu, odtwarzania, renderowania osi czasu i ogólnej reakcji na edycję
 • Zmiana logiki behawioralnej w celu uniknięcia niepotrzebnych odświeżeń i zmniejszenia opóźnień renderowania
 • Nowe menu rozwijane do wyboru opcji jakości podglądu projektu w celu optymalizacji wydajności
 • Ukierunkowane usprawnienia szybkości importowania klipów do biblioteki i eksportowania końcowych projektów

*Pinnacle Studio Smart Proxy obsługuje format Apple ProRes, ale jakość jest ograniczona do 8-bitowego formatu 4:2:2.

Edycja klatek kluczowych ULEPSZONY

Dzięki nowo dodanym opcjom zarządzania klatkami kluczowymi można łatwo manipulować grupami klatek kluczowych w celu szybkiej replikacji dostosowań, takich jak animacje zapętlone, błyski światła, niestandardowe animacje przesuwania i powiększania, złożone sekwencje zmian koloru lub jasności i nie tylko.

Twórz, kopiuj, wklejaj i usuwaj grupy klatek kluczowych według parametrów (jasność, przezroczystość, nasycenie itp.) do innego klipu lub innego parametru w tym samym klipie.

Interfejs użytkownika ULEPSZONY

Ciesz się usprawnioną edycją i zwiększoną użytecznością w całym produkcie dzięki ulepszeniom w procesie instalacji, opcjom panelu sterowania, pomocy w produkcie i nie tylko. Odświeżone sekcje panelu sterowania zapewniają większą kontrolę nad edycją, w tym opcje zmniejszające obciążenie komputera; poprawione podpowiedzi i ciągi interfejsu zapewniają lepszą przejrzystość i interpretację.

Wydajność narzędzi i funkcji w całym produkcieULEPSZONY

Ciesz się lepszą reakcją na edycję tytułów i znacznie szybciej zobacz zmiany wprowadzone do tytułów w podglądzie tytułu. Ponadto efektywniej zarządzaj spersonalizowanymi tytułami dzięki aktualizacjom dostępności zapisanych ustawień wstępnych.

Zwiększ możliwości maskowania wideo dzięki skróceniu czasu reakcji edycji maski w celu tworzenia i edycji kształtów, śledzenia obiektów i stosowania funkcji do maski lub maski w celu uzyskania lepszej wydajności odtwarzania.​

Nasza przewaga konkurencyjna

Precyzja klatki kluczowej

Dodaj klatki kluczowe, aby dostosować prawie każdy parametr swoich edycji — przejmij pełną kontrolę nad ruchami, efektami i nakładkami.

Konfigurowalny obszar roboczy

Ustawiaj niestandardowe skróty narzędziowe, grupuj i edytuj klipy jednocześnie i poznaj usprawniony przepływ pracy, aby uzyskać najbardziej intuicyjne doświadczenie edycji.

Dodatkowe aplikacje

Dołączone narzędzia umożliwiają przechwytywanie wideo i nagrywanie ekranu, tworzenie płyt DVD i wykorzystywanie zgodności z wieloma wtyczkami innych firm.

Poznaj różnicę między wersjami Corel Pinnacle Studio 26 Standard oraz Ultimate

Corel

PINNACLE STUDIO STANDARD

Corel

PINNACLE STUDIO ULTIMATE

Rozdzielczość wideo

HD

HD, 4K

Ścieżki wideo i audio

6

Nieograniczony

Nagraj płytę z menu DVD

20 szablonów

100 szablonów

Edycja wielu kamer

2 kamery

6 kamer

Nagrywanie ekranu

Klasyfikacja kolorów

Uproszczony

W pełni funkcjonalny

Wideo na podzielonym ekranie

Z klatkami kluczowymi

Sterowanie klatkami kluczowymi

Edycja dźwięku

Uproszczony

W pełni funkcjonalny

Tryby mieszania

Śledzenie ruchu

Zawiera rozmycie mozaiki

Inteligentne śledzenie obiektów

Maskowanie wideo

Płynne przejścia

Edycja wideo 360°

Efekty premium

Kanał alfa

Dodatkowe formaty eksportu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDPNST26ULML
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bitowy
Procesor
Intel Core i3 lub AMD A4 3,0 GHz lub wyższy
Pamięć RAM
4 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
10 GB
Ekran
1024 x 768
Karta sieciowa
Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Do korzystania z produktu wymagana jest rejestracja.