• Obniżka

Microsoft Office 2019 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
021-10609
1 049,00 zł
949,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Office 2019 Standard: komfortowa praca w domu i w małym biurze

Idealne biuro w domu z Office 2019 Standard

Właściwe narzędzie do wszystkich zadań: Office 2019 Standard zawiera typowe aplikacje, których użytkownicy potrzebują zarówno w sferze prywatnej, jak i w biurze domowym lub u pracowników w małym biurze. Pakiet jest zatem skierowany przede wszystkim do osób, które pracują przede wszystkim na jednym urządzeniu - takim jak komputer stacjonarny czy notebook. Od krótkiego dokumentu do codziennej pracy papierkowej, poprzez oświadczenia o sytuacji finansowej gospodarstwa domowego, aż po profesjonalne prezentacje - wszystko, co jest potrzebne do pracy w mniejszych biurach i w domu. Również produktywna praca jest w pełni objęta możliwościami programów Word, Excel itp. 

Word 2019 umożliwia profesjonalnym i prywatnym użytkownikom projektowanie dokumentów według własnych pomysłów. Czcionki i rozmiary czcionek, stopki i nagłówki, nagłówki, papier firmowy, szablony i wiele innych mogą być swobodnie projektowane. Ponadto możliwa jest integracja grafiki - a z Office 2019 nawet w formacie SVG. Te grafiki zajmują bardzo mało miejsca w pamięci i mogą być dowolnie skalowane tak, że zarówno bardzo małe jak i duże obrazy mogą łatwo zmieścić się w dokumencie. W połączeniu z nowymi możliwościami ulepszonego wprowadzania danych za pomocą pióra i głosu, dostępnych jest więcej opcji niż w poprzedniej wersji, aby nadać dokumentom dokładnie taki kolor, jakiego potrzebuje użytkownik.

Excel 2019, ze swojej strony, został ulepszony, aby zapewnić więcej funkcji i narzędzi analitycznych dla doświadczonych użytkowników. Numery i inne dane mogą być teraz przetwarzane wizualnie na jeszcze więcej sposobów w celu stworzenia odpowiedniej grafiki dla danej aplikacji. Ponadto poprawiono przyspieszenie reprezentacji 3D przez kartę graficzną, co umożliwia szybszą pracę, szczególnie przy dużych tabelach. PowerPoint 2019 jest również wyposażony w nowe funkcje, takie jak możliwość ciągłego powiększania niektórych elementów graficznych lub zniekształcania i zmiany rozmiaru slajdów i obrazów bez konieczności korzystania z zewnętrznych narzędzi do edycji obrazów. Pliki PPT mogą być nadal wykonywane bez zainstalowanego programu PowerPoint.

Interfejs użytkownika programów Word, Excel i PowerPoint jest nadal oparty na znanym poprzedniku z Office 2016. Wszyscy użytkownicy poprzedniej wersji od razu odnajdą się w Office 2019 Standard i jego komponentach. Microsoft pozostaje również otwarty na inne formaty plików, dzięki czemu dokumenty utworzone na przykład w Open Office mogą być edytowane również w programie Word 2019. Wymagania systemowe niewiele się zmieniły w porównaniu z poprzednikiem, co oznacza, że wszystkie komponenty programu doskonale sprawdzają się również na starszych notebookach lub innych komputerach. Dodano również możliwość ustawienia wszystkich programów w tryb, który pozwala na wprowadzanie palcem na urządzenia podobne do tabletów.

Microsoft opublikował Office 2019 Standard jako pierwszą wersję pakietu Office, która wymaga Windows 10 jako systemu operacyjnego. Oznacza to, że starsze wersje, takie jak Windows 7 lub Windows 8.1, nie są zgodne z aplikacjami z tej kolekcji programów. Ponadto, ta wersja Office 2019 nie ma połączenia z chmurą. Dzięki temu możliwa jest praca w trybie offline bez połączenia z Internetem lub OneDrive jako rozwiązanie w chmurze. W razie potrzeby użytkownicy mogą nadal subskrybować dysk OneDrive i przechowywać dane bezpośrednio w chmurze, bez konieczności przepuszczania przez własny dysk twardy. Microsoft gwarantuje, że w ciągu najbliższych pięciu lat po wydaniu pakietu Office 2019 będzie dostarczał wszystkie najważniejsze aktualizacje.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows/Mac
System operacyjny Windows 10, Mac OS X
Procesor Windows: dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Mac: Procesor Intel
Pamięć RAM Windows: 4 GB Ram, 2 GB Ram (32-bitowy)
Mac: 4 GB Ram
Miejsce na dysku twardym Windows: 4 GB
Mac: 10 GB
Karta graficzna Windows: ekran o rozdzielczości 1280 × 768 pikseli.
Mac: ekran o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli.
Karta dźwiękowa bez wymagań