Microsoft Office 2019 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2019 Standard
(dawniej oferowany jako Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm)

Pakiet Microsoft Office 2019 Standard to najlepszy wybór dla firm i organizacji potrzebujących niezawodnych narzędzi biurowych. Zawiera wszystkie kluczowe aplikacje dostępne w wersji dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Word, Excel i Outlook) oraz dodatkowo Publisher do tworzenia profesjonalnych publikacji. Idealnie sprawdza się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych, oferując zaawansowane funkcje, które zwiększają produktywność i efektywność pracy.

Ten pakiet gwarantuje, że pomoże Ci zwiększyć wydajność w pracy i ułatwi Ci życie, zapewniając szybkie i wydajne rozwiązania

Microsoft Office jest standardem oprogramowania biurowego od dziesięcioleci. Jej podstawowe programy, Word, Excel i PowerPoint, są podstawowymi firmami na całym świecie. Z ponad 1,2 miliarda użytkowników na całym świecie, Microsoft Office jest najpopularniejszym pakietem biurowym.

Pakiet Microsoft Office 2019 zawiera ulepszenia i nowe funkcje, dzięki którym jest jeszcze lepszy niż wcześniej. Pakiet Office 2019 Standard poprawia wydajność wszystkich podstawowych programów. Nowe funkcje obejmują ulepszone pisanie odręczne we wszystkich aplikacjach (obsługa wielodotyku), zaawansowane narzędzia graficzne, ulepszenia funkcji edycji programu PowerPoint, więcej formuł i lepszą analizę danych w programie Excel oraz ulepszoną integrację z chmurą we wszystkich dokumentach, która obsługuje lepsze możliwości udostępniania w czasie rzeczywistym funkcje edycji zespołowej.

Office 2019 Standard Edition zawiera programy pakietu Office potrzebne do tworzenia oszałamiających profesjonalnych prezentacji, dokumentów i złożonych arkuszy kalkulacyjnych. Pakiet Office 2019 Standard zawiera również program Outlook, który oferuje bardziej skoncentrowaną skrzynkę odbiorczą, lepsze sposoby sortowania wiadomości e-mail i nowe ulepszenia zwiększające efektywność zarządzania kontaktami i pocztą e-mail.

Funkcje Microsoft Office 2019 Standard

Outlook może ignorować rozmowy lub automatycznie oczyścić skrzynkę odbiorczą, tak aby zaoszczędzić czas i odpowiedzieć na ważne maila

Pasek menu w aplikacjach Office 2019 Standard można dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.

Możliwość wysyłania prezentacji PowerPoint bezpośrednio do odbiorcy przez internet, nawet jeśli nie ma on Microsoft Office 2019

Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint, Excel w Office 2019, który oferuje szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project

Importuj dane z różnych źródeł, takich jak SQL, Access, strony internetowe, korzystając z ulepszonego dodatku Power Query

Bezproblemowa edycja zdjęć dzięki ulepszonym funkcjom programu Word

Asystent „Tell Me” – pomaga Państwu odszukać określone funkcje w ramach programu i właściwie je zastosować. W ten sposób praca przebiega sprawniej

Odświezone funkcje „Morph” i „Animation”, które pozwolą uatrakcyjnić prezentację PowerPoint

Pakiet biurowy Office 2019 Standard nowej generacji

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Program Word 2019

Word

Pracuj łatwiej. Pracuj bardziej naturalnie dzięki nowym i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego, takim jak przenośny piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia.

 • Czarny motyw
 • Narzędzia edukacyjne (napisy i opisy dźwiękowe)
 • Funkcja mowy (zamiana tekstu na mowę)
 • Ulepszona funkcja pisma odręcznego
 • Ulepszenia dostępności
Program Excel 2019

Excel

Wykonuj lepszą analizę danych. Program Excel 2019 dodaje nowe, zaawansowane funkcje analizy danych, w tym nowe formuły i wykresy oraz ulepszenia programu PowerPivot.

 • Wykresy lejkowe, mapy 2D i osie czasu
 • Nowe funkcje i złącza programu Excel
 • Możliwość publikowania Excela w PowerBI
 • Ulepszenia PowerPivot
 • Ulepszenia PowerQuer
Program PowerPoint 2019

PowerPoint

Twórz bardziej wpływowe treści. W programie PowerPoint 2019 możesz tworzyć prezentacje kinowe z nowymi funkcjami, takimi jak Morph i Zoom.

 • Możliwości powiększania do zamawiania slajdów w prezentacjach
 • Funkcja przejścia Morph
 • Możliwość wstawiania i zarządzania ikonami, modelami SVG i 3D
 • Ulepszony piórnik do roamingu
Program Outlook 2019

Outlook

Efektywniej zarządzaj pocztą e-mail. Tryb ostrości blokuje czynniki rozpraszające i umieszcza treści na pierwszym planie. Skoncentrowana skrzynka odbiorcza usuwa mniej ważne wiadomości e-mail z drogi - dzięki czemu możesz od razu zająć się sprawami biznesowymi.

 • Zaktualizowane karty kontaktów
 • Grupy usługi Office 365 (wymaga konta online programu Exchange)
 • @mentions
 • Skoncentrowana skrzynka odbiorcza
 • Karty podsumowania podróży i dostawy
Program OneNote 2019

OneNote

W pakiecie nie ma programu OneNote, ponieważ zastępuje go wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10. Program OneNote 2019 można zainstalować jako funkcję opcjonalną w Instalatorze pakietu Office.

Program Publisher 2019

Publisher

Twórz i udostępniaj układy o profesjonalnej jakości dzięki najnowszym narzędziom do projektowania i edycji od Microsoft Publisher. Wymieniaj treści, dodawaj efekty i łatwo udostępniaj gotowe projekty w jednej kompletnej aplikacji

Microsoft Office 2019 Standard

wybrane nowości w programach zawartych w pakiecie.

Word

Narzędzie do sprawdzania ułatwień dostępu jest lepsze niż kiedykolwiek dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom, aby Twoje dokumenty były bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wdrażaj zalecenia bezpośrednio z panelu za pomocą jednego kliknięcia.

Excel

Autouzupełnianie programu Excel nie jest tak wybredne jak wcześniej. Na przykład, powiedzmy, że chcesz użyć funkcji DNI.ROBOCZE, ale nie pamiętasz, jak jest napisana. Jeśli wpiszesz po prostu = DNI , menu autouzupełniania przywróci wszystkie funkcje zawierające „DNI”, w tym DNI ROBOCZE . Wcześniej trzeba było dokładnie przeliterować nazwę funkcji.

PowerPoint

Aby uczynić prezentację bardziej dynamiczną i umożliwić niestandardową nawigację w jej obrębie, wypróbuj Zoom for PowerPoint. Podczas tworzenia powiększenia w programie PowerPoint możesz przechodzić do i z określonych slajdów, sekcji i części prezentacji w wybranej przez siebie kolejności podczas prezentacji, a ruch z jednego slajdu do drugiego wykorzystuje efekt powiększenia.

Outlook

Skoncentrowana skrzynka odbiorcza pomaga skupić się na wiadomościach e-mail, które są dla Ciebie najważniejsze. Oddziela skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - Priorytet i Inne. Twoje najważniejsze wiadomości e-mail znajdują się na karcie Koncentracja, podczas gdy reszta pozostaje łatwo dostępna - ale na uboczu - na karcie Inne.

OneNote

Ten nowy opcjonalny tryb przełącza elementy interfejsu programu OneNote z jasnego na ciemny - jako preferencje kolorów lub jako korzyść funkcjonalna.
Tryb ciemny może poprawić czytelność notatek w warunkach słabego oświetlenia, zwiększyć czytelność interfejsu użytkownika, zapewnić lepszy kontrast i zmniejszyć zmęczenie oczu.

Publisher

Możesz połączyć dowolne dwa zadania w projekcie, aby pokazać ich relację (nazywaną również zależnością zadań). Zależności sterują harmonogramem projektu - po połączeniu zadań każda zmiana wprowadzona w poprzedniku ma wpływ na następcę, co ma wpływ na następny i tak dalej.

Poznaj różnicę między wersjami Office 2019 Standard, a Office 2019 dla Użytkowników Domowych oraz Małych Firm

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Microsoft

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Microsoft Office 2019 Standard

Microsoft

Microsoft Office 2019 Standard

Rodzaj licencji
Bezterminowa / wieczysta
Bezterminowa / wieczysta
Liczba stanowisk
1
1
Kompatybilność
Windows 10, 11
Mac OS trzy najnowsze wersje systemu
Tylko Windows 10, 11
Windows Server 2019, 2022
  Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
  Access
Wsparcie techniczne i aktualizacje
Obszar zastosowania
Domowy/Firmowy
Domowy/Firmowy
Typ licencji
Komercyjna
Komercyjna
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Windows Server
Kod producenta:
021-10609
Programy:
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019, Windows Server 2022
Procesor
1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy
Pamięć RAM
2 GB (wersja 32-bitowa), 4GB (wersja 64-bitowa)
Miejsce na dysku twardym
4 GB dostępnego miejsca na dysku
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10
Ekran
1280 x 768