Microsoft Outlook 2019
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Outlook 2019

Program Outlook2019

Microsoft Outlook to aplikacja do zarządzania danymi osobowymi i harmonogramem. Chociaż jest głównie znany i używany do wysyłania e-maili, zawiera również funkcje takie jak kalendarz, dziennik, notatki, zarządzanie kontaktami, zarządzanie zadaniami, a także przeglądanie stron internetowych. Jest częścią szerszej rodziny produktów Microsoft Office, chociaż można go kupić jako samodzielny program. Możliwa jest również współpraca z Microsoft Exchange Server i Microsoft SharePoint Server, co jest typowe dla organizacji, które muszą udostępniać skrzynki odbiorcze, kalendarze lub inne dane.

Funkcje programu Microsoft Outlook 2019

 • Rozwiązania problemów dotyczących ułatwień dostępu stosowane jednym kliknięciem
 • Priorytetowa skrzynka odbiorcza
 • Atrakcyjność wizualna
 • Odsłuchiwanie wiadomości e-mail
 • Łatwe sortowanie wiadomości e-mail
 • Automatyczne pobieranie załączników w chmurze

Utrzymuj porządek dzięki kalendarzowi

Organizacja jest ważna, jeśli dążysz do wydajności - program Outlook pomaga osiągnąć ten cel. Interfejs kalendarza programu Outlook jest łatwy w użyciu, dzięki czemu możesz z łatwością być na bieżąco z wydarzeniami. Korzystaj z kalendarza, aby precyzyjnie planować swoje działania. Możesz również dodać do niego różne strefy czasowe.

Planując spotkanie możesz zapraszać osoby za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po zaakceptowaniu zaproszenia data spotkania zostanie dodana do kalendarza programu Outlook. Przychodzące zaproszenia na spotkania pojawią się w Twojej skrzynce odbiorczej ułatwiając przeglądanie i tworzenie wydarzeń.

Wykorzystaj swój głos i uszy

Funkcja dyktowania umożliwia mówienie do mikrofonu i automatyczne przekształcanie słów w tekst za pomocą rozpoznawania mowy. Jest to jedna z inteligentnych usług pakietu Office. Możesz łatwo dodawać znaki interpunkcyjne, edytować i poprawiać tekst podczas jednoczesnego mówienia i cieszyć się szybką pracą, którą możesz osiągnąć za pomocą samego głosu. Możesz także odsłuchiwać wiadomości e-mail dzięki funkcji ułatwień dostępu i jednocześnie wykonywać inne zadania.

Rozwiązania problemów dotyczących ułatwień dostępu

Nowa wersja programu Outlook zawiera funkcję wykrywania problemów z dostępnością w wiadomościach e-mail, a nawet sugerowania zmian w celu zapewnienia czytelności i zrozumiałości słów. Dzięki narzędziu do sprawdzania ułatwień dostępu możesz przejrzeć sugestie i jednym prostym kliknięciem wprowadzić zmiany do wiadomości e-mail.

Ogólne ulepszenia

Microsoft Outlook 2019 jest stale ulepszany, więc w każdej aktualizacji zawsze jest coś nowego do wyszukania. Oto kilka mniejszych, ale godnych uwagi nowych funkcji, ulepszeń i poprawek błędów w nowej wersji programu Outlook, które z pewnością pomogą Ci w codziennym życiu.

 • Wprowadzono szybką naprawę błędu, aby upewnić się, że wszystkie usunięte elementy są oznaczone jako przeczytane, zamiast pozostawiać nieprzeczytaną wiadomość w skrzynce odbiorczej, która już nie istnieje.
 • Kalendarz umożliwia teraz wyświetlanie do trzech różnych stref czasowych w jednym harmonogramie, ułatwiając koordynację spotkań i zadań na całym świecie.
 • Przywrócono opcje sortowania poza priorytetową skrzynką odbiorczą , aby filtrować wiadomości e-mail w inny sposób. W każdej chwili możesz zmienić i dostosować sposób sortowania wiadomości e-mail w programie Outlook zgodnie z własnymi potrzebami.
 • Teraz możesz zobaczyć odpowiedzi ludzi w spotkaniu, nawet jeśli nie jesteś organizatorem, co oznacza, że ​​zawsze wiesz, z kim się spotykasz.
 • Po przeciągnięciu i upuszczeniu załączników OneDrive z wiadomości e-mail do plików lokalnych na komputerze, program Outlook korzysta z chmury i pobiera kopię załącznika.
 • Podobnie jak w mediach społecznościowych, możesz @wspominać o osobach w swoich wiadomościach, dzięki czemu wszyscy oznaczenie odbiorcy otrzymają kopię wiadomości.

Dlaczego warto wybrać program Outlook 2019 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do pisania wiadmości e-mail oraz organizacji pracy firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do zarządzania danymi oraz harmonogramem to Outlook 2019 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
543-06601
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
Dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa)
Miejsce na dysku twardym
4 GB
Karta graficzna
Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768