Microsoft Sharepoint Server 2016
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

SharePoint Server 2016

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do wszelkiego rodzaju treści, SharePoint Server 2016 stosuje prosty model nawigacji stron internetowych. Wszelkie treści, które tam podajesz, mogą być na przykład uporządkowane przez innych pracowników i łatwe do odzyskania. Ponieważ ludzie dorastają dziś na stronach internetowych, poruszanie się po tych zbiorach treści jest zazwyczaj bardzo łatwe. Pojedyncza strona internetowa może zostać podzielona na wiele mniejszych podsieci przy użyciu programu SharePoint Server 2016 Standard. Ułatwia to tworzenie przejrzystej struktury drzewa dla wszelkiego rodzaju treści. Ta zaleta może być również wykorzystana przez mniejsze zespoły, w których dane są jasno przedstawione i udostępnione podczas projektów.

SharePoint Server 2019

Uproszczone zarządzanie treścią

Organizacja treści i współpraca w firmie

SharePoint Server 2016 umożliwia sortowanie kolekcji treści w formie stron internetowych dla określonej treści. Ułatwia to tworzenie bibliotek z dokumentów, wyświetlanie obrazów lub tworzenie baz danych opartych na Wikipedii wiedzy i informacji. Dla pracowników firmy interesujące są również listy zadań lub kalendarze.

W przypadku spotkań program SharePoint Server 2016 nadal ma możliwość otwierania własnych forów dyskusyjnych w celu omówienia bieżących wydarzeń w przedsiębiorstwie (lub poza nim). Zasadniczo oprogramowanie obsługuje wiele różnych zadań. W końcu konkretny przypadek użycia w przedsiębiorstwie określa, do czego ostatecznie służy program SharePoint Server 2016.

Łatwe tworzenie treści dzięki szablonom

Tworzenie kolekcji treści w formie stron internetowych nie wymaga dużej wcześniejszej wiedzy. Nawet złożone projekty mogą być dostarczane przez oferowanie szablonów w kilku krokach. Warunkiem tego jest przydzielenie praw przez administratora. Po pokonaniu tej przeszkody każdy pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia może generować kolekcje SharePoint.

Szablony obejmują puste strony internetowe, a nawet witryny zespołów z gotowymi bibliotekami, obszarami roboczymi dokumentów, pokojami konferencyjnymi, blogami wewnętrznymi i poza biurem oraz wieloma innymi. Ze względu na mnogość różnych szablonów, wejście do SharePoint Server 2016 dla pracowników jest możliwe w krótkim czasie. Połączenie z Office 2016 Professional Plus ułatwia także integrację istniejących danych i dokumentów. Te zalety można również wykorzystać w standardowym pakiecie Office 2016 .

Efektywne zarządzanie szablonami i wyszukiwanie danych

Skonfigurowanie programu SharePoint Server 2016 umożliwia włączenie katalogów szablonów do zadań zewnętrznych. Na przykład można wygenerować szablony dla komunikatów prasowych lub opublikować szablon wiadomości. Pracownicy działu prasowego mają zatem szybki dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów, takich jak style, treści i wiele innych. Aby znaleźć wymienione dane, oprogramowanie jest wyposażone w funkcję wyszukiwania. Pracownicy mogą to wykorzystać do wyszukiwania określonych danych i typów danych w celu szybszego dostępu do potrzebnych informacji. Wszystkie wymienione do tej pory zadania mogą być wykonywane przez pracowników w dowolnej przeglądarce internetowej, takiej jak Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Projektowanie stron zgodnych z potrzebami firmy.

W SharePoint Server 2016 projektanci stron internetowych mają możliwość dostrojenia wyglądu stron internetowych, dzięki czemu użytkownik nie będzie już wiedział o połączeniu z SharePoint. Ułatwia także tworzenie kolekcji treści, które są ozdobione elementami z tożsamości korporacyjnej każdej firmy. Jest to korzystne, gdy pewne przedmioty mają być dostarczane klientom i innym gościom. Kolory, kształty, czcionki i spółka mogą być łatwo zmieniane przez doświadczonych projektantów stron internetowych i mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb firmy.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Przeznaczenie:
Aplikacja serwerowa
Licencjonowanie:
Na serwer
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter, Windows Server 2016 Standard lub Datacenter, Windows Server 2019 Standard lub Datacenter
Procesor
64-bit, 4 rdzenie
Pamięć RAM
16 GB
Miejsce na dysku twardym
80 GB
Ekran
1024 x 768
Dodatkowe informacje
Pełna dokumentacja na stronie producenta https://docs.microsoft.com/en-us/sharepoint/install/hardware-and-software-requirements