iobit Driver Booster PRO 11
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1-3
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Stabilna wydajność z mniejszą liczbą awarii systemu.

Driver Booster PRO

Doskonałe narzędzie do aktualizacji sterowników, które zapewnia aktualność sterowników i komponentów gry. Program aktualizuje wszystkie przestarzałe / wadliwe / brakujące sterowniki za pomocą jednego kliknięcia i naprawia typowe, ale uciążliwe problemy, takie jak brak dźwięku, awaria sieci, zła rozdzielczość i błędy urządzenia.
W tej wersji baza danych została rozszerzona do ponad 4 500 000, silnik skanowania i silnik instalacji są zoptymalizowane pod kątem szybszej i dokładniejszej aktualizacji sterowników. Ponadto użytkownicy mogą teraz wybrać aktualizację do najnowszego sterownika lub najbardziej stabilnego sterownika, zgodnie z własnymi potrzebami. Najnowsza wersja oferuje nawet łatwy sposób aktualizacji sterowników bez połączenia z Internetem.

Funkcje Driver Booster PRO

Baza 3 mln sterowników

Testowanie sterowników

Zoptymalizowane pobieranie plików

Ręczne tworzenie punktu przywracania systemu

Pobieranie sterowników jednym kliknięciem

Aktualizacja przestarzałych sterowników

Poprawa stabliności i wydajności systemu

Kopia zapasowa sterowników

Automatyczne aktualizacje do nowej wersji

Dlaczego Driver Booster PRO?

Driver Booster PRO to ulepszona edycja jego bezpłatnego odpowiednika. Jego zaawansowane funkcje zapewnią Ci płynniejszą pracę komputera i stabilniejszą wydajność gry.

Baza danych ponad 4 500 000 sterowników

Wykrywaj i aktualizuj rzadsze, niezgodne i nieaktualne sterowniki z dostępem do pełnej bazy danych. Zoptymalizowany silnik skanowania i struktura bazy danych zapewniają najszybsze i najdokładniejsze dopasowanie sterowników.

Automatyczna i bezpieczna aktualizacja sterowników

Automatycznie aktualizuj do najbardziej stabilnych sterowników, gdy system jest bezczynny. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa automatycznie tworzone są kopie zapasowe poprzednich sterowników.

Lepsza wydajność gry

Zaktualizuj do najnowszych sterowników i komponentów gry, aby szybciej uruchamiać grę, najnowsze funkcje i płynniejszą rozgrywkę.

Driver Booster 10 Pro

Zaktualizuj 3 500 000 komponentów gier i sterowników, takich jak sterowniki sieciowe, audio i wideo, i rozwiąż problemy ze sprzętem.

Duża baza danych sterowników

Cierpisz z powodu złej rozdzielczości lub niskiej jakości dźwięku na komputerze? Przyczyną mogą być nieaktualna karta graficzna lub brakująca karta dźwiękowa. Być może potrzebujesz Driver Booster 10, który pomoże Ci w aktualizacji sterowników urządzeń i komponentów gier (ponad 3 500 000) oraz pozwoli uzyskać najwyższą wydajność komputera, dzięki czemu praca zdalna będzie bardziej komfortowa, a wrażenia z gry jeszcze lepsze. Wszystkie pobrane sterowniki pochodzą z oficjalnych stron producentów i przeszły zarówno test Microsoft WHQL, jak i test IObit, w celu zapewnienia uprawnień i bezpieczeństwa.

Aktualizacja sterowników offline

Czy spotkałeś już wcześniej taki problem? Musisz zaktualizować sterowniki karty sieciowej, aby uzyskać połączenie internetowe, ale nie możesz się połączyć z Internetem, aby zaktualizować sterownik… Teraz już nie musisz się tym martwić, ponieważ Driver Booster 10 zawiera nowe narzędzie do aktualizacji sterowników offline! Driver Booster oferuje łatwe rozwiązanie ułatwiające wcześniejsze pobranie niezbędnych sterowników, które w razie potrzeby możesz zaktualizować sterowniki bez połączenia sieciowego.

Napraw problemy Windows

Zdarzyło Ci się kiedykolwiek spotkać z awarią systemu lub niebieskim ekranem śmierci spowodowanymi błędami sterownika? Driver Booster 10 oferuje przydatne narzędzia do skutecznego rozwiązywania typowych problemów z systemem Windows. Potrafi naprawić niektóre problemy niebieskiego ekranu śmierci spowodowane błędami aktualizacji sterowników. Pomaga również naprawić większość problemów karty dźwiękowej, karty graficznej, karty sieciowej, Wifi, Bluetooth, a także urządzeń zewnętrznych takich jak drukarka, mysz, kamera, monitor, router itp.

Szybka aktualizacja sterownika

Driver Booster 10 to Twoje praktyczne narzędzie do aktualizowania sterowników. Pomaga skutecznie wykrywać i aktualizować nieaktualne sterowniki. Ponadto jego prędkość skanowania została poprawiona o prawie 100%, co pozwala zaoszczędzić więcej czasu na uzyskanie statusu sterownika. Jeśli nadal potrzebujesz więcej udogodnień, możesz aktywować automatyczną aktualizację sterowników, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje w czasie rzeczywistym. Zostań w domu i ciesz się sprawnym komputerem.

Przyspiesz gry

Czy wiesz, że możesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę w swojej grze i zmniejszyć ping, po prostu aktualizując sterownik karty graficznej? Urządzenia takie jak karta graficzna, karta dźwiękowa i karta sieciowa potrzebują odpowiednich sterowników, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dlatego potrzebujesz najnowszych sterowników, aby w pełni wykorzystać swój komputer. Driver Booster 10 aktualizuje sterowniki karty graficznej, sterownik dźwięku i sterowniki sieciowe, a także wielu innych urządzeń, takich jak Bluetooth, kontrolery lub monitor, aby pomóc Ci przyspieszyć gry i zwalczyć wysoki ping.

Sprawdź jakie korzyści oferuje Ci Driver Booster PRO

IObit

Driver Booster 10 Free

IObit

Driver Booster 10 PRO

Bezpieczniejsza i szybsza aktualizacja sterowników
Automatyczne skanowanie i identyfikacja nieaktualnych, brakujących lub wadliwych sterowników zgodnie z harmonogramem
Aktualizacja przestarzałych sterowników za pomocą 1 kliknięcia
Jedynie sterowniki przechodzące test Microsoft WHQL oraz test IObit Review
Zaktualizuj sterowniki bez połączenia z Internetem, aby naprawić problemy z siecią lub skonfiguruj ponownie zainstalowany system
Większa baza danych do aktualizacji bardziej przestarzałych i rzadkich sterowników
Odblokowanie ograniczenia prędkości aktualizacji sterownika
Automatyczne wykonywanie kopii zapasowych wszystkich sterowników w celu bezpiecznego przywrócenia
Automatyczne pobieranie, instalowanie i aktualizowanie sterowników podczas bezczynności systemu
Łatwa naprawa błędów urządzenia dla zwiększenia wydajności
Lepsza wydajność gry
Wybierz między priorytetem dla najbardziej stabilnych sterowników, aby uzyskać dodatkową pewność, lub najnowszym, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry
Zwiększenie wydajności gry, dzięki zatrzymaniu niepotrzebnych procesów
Priorytetowa aktualizacja sterownika Game Ready, aby zapewnić płynniejszą i lepszą wydajność gry
Poprawienie doświadczenia z gry dzięki niezbędnym i uaktualnionym komponentom
Optymalna usługa IObit
Automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji
Bezpłatna pomoc techniczna 24/7 na żądanie
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
3
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11
Miejsce na dysku twardym
1 GB