Avast Driver Updater (1 stanowisko, 24 miesiące)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
24 miesiące
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Avast Driver Updater (1 stanowisko, 24 miesiące)

Avast Driver Updater jest narzędziem, którego zadaniem jest automatyczne aktualizowanie programów i ich sterowników zainstalowanych na komputerze użytkownika domowego oraz firmowego. Pozwala uniknąć sytuacji, w której system nie działa jak należy, poprawia stabilność jego funkcjonowania i widocznie zwiększa wydajność.

Automatycznie aktualizuj sterowniki jednym kliknięciem.

Avast Driver Updaterskanuje komputer, wyszukując brakujące, stare lub uszkodzone drivery. Są one zastępowane nowszymi i lepszymi wersjami, co zapewnia szybsze działanie systemu - bez zakłóceń, zacinania się i nagłych awarii. Programy funkcjonują stabilniej i płynniej, nie powodując krytycznych błędów. Płynniej działa również grafika (np. podczas oglądania filmu lub grania), dźwięk i przeglądarka.

Funkcje Avast Driver Updater

Skaner aktualnych sterowników

Wyszukiwanie sterowników

Kopia zapasowa sterowników

Dynamiczna baza

Przyspieszanie działania programów

Prosta instalacja

Intuicyjna obsługa

Główne zalety Avast Driver Updater

Zredukuj problemy z połączonymi urządzeniami

Driver Updater wyszukuje najnowsze wersje sterowników, zapewniając maksymalną stabilność i mniej błędów. Pomaga rozwiązywać problemy z połączeniem myszki, drukarki lub innych urządzeń.

Stabilniejsze połączenie Wi-Fi

Nie dopuść do zerwania połączenia Wi-Fi. Driver Updater eliminuje przerwy za pomocą zaledwie kilku kliknięć, dzięki czemu zawsze pozostajesz w łączności.

Popraw jakość obrazu i dźwięku

Zwiększ wydajność, aktualizując sterowniki grafiki oraz dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźniejszym dźwiękiem i obrazem w aplikacjach multimedialnych, usługach przesyłania strumieniowego i grach.

Sprawdź, zaktualizuj i napraw wszystkie sterowniki komputera, aby zapewnić płynne działanie komputera i jego akcesoriów

Jeśli masz problemy z komputerem lub podłączonymi do niego urządzeniami, przyczyną mogą być sterowniki. Nie musisz tracić czasu na samodzielne rozwiązywanie tych problemów.

70% mniej awarii i zawieszania się komputera

Uszkodzone i stare sterowniki są główną przyczyną awarii, zawieszania się i wyświetlania niebieskiego ekranu. Driver Updater znajduje najnowsze wersje sterowników, aby zapewnić maksymalną stabilność i zmniejszyć liczbę usterek, problemów z połączeniami, problemów z myszką lub drukarką i nie tylko.

Widocznie lepsza grafika

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej, aby zwiększyć jej wydajność i cieszyć się wyraźniejszym obrazem w grach, rzeczywistości wirtualnej i aplikacjach multimedialnych oraz podczas streamowania i edytowania multimediów.

Szybko rozwiązuj problemy z dźwiękiem, drukarką i siecią

Z głośników nie wydobywa się żaden dźwięk? Sieć Wi-Fi co chwilę zrywa połączenie? Drukarka nagle nie działa? Driver Updater eliminuje te zakłócenia.

Całkowicie nowy wygląd i mechanizm działania

Dzięki nowemu interfejsowi skanowanie i instalowanie sterowników jest proste i wymaga zaledwie kilku kliknięć, a nasz nowy aparat skanuje w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że masz najnowsze sterowniki. Sterowniki są instalowane pojedynczo w celu uniknięcia konfliktu sprzętowego.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
24 miesiące
Systemy operacyjne:
Windows
Najnowsza wersja:
2024