Ashampoo ZIP Pro 4
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektronicza)
Architektura
32/64 bit

Ashampoo ZIP Pro 4 - Kompresuj, wyodrębniaj, szyfruj i wykonuj kopie zapasowe plików z niezwykłą szybkością

Program Ashampoo ZIP Pro 4

Ashampoo® ZIP Pro 4 to nie tylko obsługa plików ZIP, ale przede wszystkim kompletne, w pełni wyposażone narzędzie do kompresji, wypakowywania, przesyłania i szyfrowania plików! ZIP Pro 4 wspiera 60 typów rozszerzeń. Tworzenie i szyfrowanie archiwów zajmuje tylko chwilę, a dodatkowa obsługa wielordzeniowości i szyfrowania na poziomie 256-bit daje Ci pewność i bezpieczeństwo. Wbudowany eksplorator wspiera klasyczny tryb dzielonego widoku skuteczny, gdy łączysz się z zasobami FTP lub w chmurze, co jest naturalnie w pełni obsługiwane! Wersja 4 w pełni współpracuje z Windows 11 dzięki pełnej integracji na każdym kroku.

Funkcje i nowości Ashampoo ZIP Pro 4:

 • Pełna kompatybilność z Windows 11
 • Elegancki wygląd w Windows 11 z zaokrąglonymi rogami i spasowanym motywem
 • Natywne rozszerzenia powłoki Windows 11
 • Przełączaj się między trybami (archiwizator, eksplorator, menadżer usług w chmurze, narzędzia)
 • Usprawniony interfejs wstążki z zakładkami kontekstowymi
 • Nowe skórki, ikony i motywy
 • Przepiękny wygląd, także na ekranach w pełnym 4K
 • Podręczne ulubione i panel zdarzeń
 • Wsparcie wielordzeniowości
 • Pełne szyfrowanie 256-bitowe
 • Dodatki Word i Excel kompresujące, szyfrujące i wysyłające dokumenty
 • W pakiecie wersja mobilna
 • Dzielony widok Eksploratora z funkcjami ZIP
 • Dostęp do wszystkich funkcji z poziomu menu kontekstowego Eksploratora Windows
 • Wsparcie monitorów 4K
 • Wbudowane wsparcie chmury
 • Korzystaj z wirtualnych napędów
 • Szyfruj i podpisuj dokumenty
 • Automatyczne kopie zapasowe
 • Twórz samowypakowujące się archiwa

Pełna gotowość na Windows 11

Nowy Ashampoo® Zip Pro 4 posiada elegancki wygląd, który idealnie pasuje do Windows 11. Zaokrąglone elementy i motywy stylizowane na podobieństwo do systemu Windows. Nowy wygląd obejmuje także interfejs wstążki, która nie tylko jest funkcjonalna, ale wygląda obłędnie w jakości 4K! Naturalnie, program w pełni wspiera Windows 11 i integrację z Eksploratorem Windows dzięki rozszerzeniom powłoki. Pokochasz nowy wygląd oraz wydajność Ashampoo® ZIP Pro 4!

Szybko, pod ręką, uniwersalnie

Program Ashampoo ZIP ProNowe formaty oraz rozszerzony poziom kompresji zostały dodane do Ashampoo® ZIP Pro 4 usprawniając go znacząco. Podręczne zakładki kontekstowe, ulubione i panel zdarzeń oraz wbudowana obsługa usług chmurowych zapewniają płynną pracę i szybkie rezultaty! Przełączaj się między trybami (archiwizator, eksplorator, menadżer usług w chmurze, narzędzia) i (de)kompresuj szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! Nie ważne, nad jakimi plikami pracujesz, Ashampoo® ZIP Pro 4 oferuje Ci narzędzia i najwyższe bezpieczeństwo!

Ashampoo ZIP Pro

Korzystaj ze 100% kompatybilności z ZIP, ZIPX, RAR, CAB, ISO oraz ponad 60 innych popularnych formatów! Korzyścią jest podgląd na żywo oraz szyfrowanie z siłą 256-bit z opcją samodzielnego wyodrębniania plików. Przesyłaj dane do chmury lub przez FTP, albo nagrywaj je tradycyjnie na nośniki!

Ashampoo ZIP Pro Portable

Kompresja w Ashampoo ZIP ProŚwiatowej klasy oprogramowanie w drodze: Kompresuj, szyfruj, wyodrębniaj pliki w drodze dzięki ZIP Pro Portable! W prosty sposób uruchamiaj program z pamięci przenośnej, dysku twardego lub DAV, bez konieczności instalacji.

Pełna gotowość na Windows 11

Nowy Ashampoo® Zip Pro 4 posiada elegancki wygląd, który idealnie pasuje do Windows 11. Zaokrąglone elementy i motywy stylizowane na podobieństwo do systemu Windows. Nowy wygląd obejmuje także interfejs wstążki, która nie tylko jest funkcjonalna, ale wygląda obłędnie w jakości 4K! Naturalnie, program w pełni wspiera Windows 11 i integrację z Eksploratorem Windows dzięki rozszerzeniom powłoki. Pokochasz nowy wygląd oraz wydajność Ashampoo® ZIP Pro 4!

Ashampoo ZIP Pro dodatki pakietu Office

Uzyskaj dostęp do siły ZIP bezpośrednio w aplikacjach pakietu Office. Oszczędzaj miejsce na dysku, chroń swoje dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem oraz oszczędzaj czas dzięki funkcjom automatyzacji!

Przeglądarka plików Ashampoo

Komfortowa droga do danych w chmurze: Ashampoo ZIP Pro zapewnia pełne wsparcie dla danych przechowywanych w chmurze bez dodatkowego oprogramowania! Dostęp do Azure, Dropbox, GoogleDrive, OneDrive i wielu innych. Kompresuj swoje pliki i przesyłaj je wygodnie do usług w chmurze według swoich upodobań.

Kompresuj pliki z zadziwiającą szybkością

Ashampoo ZIP Pro ustanawia nowe standardy w kompresji danych! Program automatycznie wybiera najlepszy kodek dla wybranego typu pliku osiągając aż do 70% lepszą kompresję niż w przypadku tradycyjnego rozwiązania pakowania danych, czego nie osiągają rozwiązania liderów rynku, w stosunku do plików typu PDF, DOCX czy PNG.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-z-p-4
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Dodatkowe informacje
Pełne uprawnienia administracyjne są wymagane w celu użycia programu.