Navicat Cloud Pro
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Navicat Cloud zapewnia Twojemu zespołowi centralne miejsce do przechowywania obiektów Navicat. Teraz jeszcze łatwiej możesz udostępniać swoje pliki wielu urządzeniom, umożliwiając skuteczną współpracę z kolegami z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Navicat Cloud to szybka usługa umożliwiająca synchronizację ustawień połączeń, zapytań oraz informacji o grupach wirtualnych na różnych urządzeniach, takich jak systemy Windows, macOS, Linux, iPhone i iPad.

Pliki przechowywane w chmurze Navicat automatycznie pojawią się zarówno na pulpicie Navicat, jak i w wersji mobilnej, co umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Navicat Cloud dostępny we wszystkich produktach Navicat

Navicat
Navicat Charts Creator
Navicat Charts Viewer
Navicat Data Modeler

Informacja na temat produktu

Navicat Cloud stanowi dodatkową funkcję dostępną w Navicat. Aby korzystać z pełnej funkcjonalności zarządzania bazą danych, wymagana jest licencja Navicat.

Navicat Cloud Pro, to kompleksowe rozwiązanie zapewniające:

  • 500 projektów
  • 5000 jednostek
  • 500 członków na projekt

Poznaj Navicat Cloud i jego funkcjonalności

Zaprojektowany, aby Twoje dane były bezpieczne

Navicat Cloud nie jest w stanie nawiązać połączenia i uzyskać dostępu do Twoich baz danych. Oznacza to, że Navicat Cloud przechowuje tylko ustawienia połączenia, zapytania, modele, fragmenty, obszary robocze wykresów i grupy wirtualne. Twoje hasła i dane do bazy danych nie są przechowywane w Navicat Cloud.

Navicat Cloud wykorzystuje usługę Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) do przechowywania wszystkich danych online. Pliki są przechowywane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES i przesyłane przez bezpieczny tunel SSL między Navicat a naszą usługą w chmurze.

Weryfikacja dwuetapowa to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa, która zapewnia zaawansowane rozwiązanie uwierzytelniania dla Twojego konta Navicat Cloud. Nawet jeśli wystąpią jakiekolwiek awarie na Twoim komputerze lub urządzeniach mobilnych, po zsynchronizowaniu plików z chmurą wszystkie Twoje dane są bezpieczne.

Większa elastyczność dla Twojego zespołu

Navicat Cloud rewolucjonizuje współpracę. Teraz możesz tworzyć, organizować i udostępniać pliki i projekty w czasie rzeczywistym dla każdego, gdziekolwiek się znajduje. Twoje pliki są zawsze aktualne, co pozwala wszystkim pracować na najnowszej wersji. Z Navicat Cloud masz pełną kontrolę nad swoim projektem. Możesz dodawać wybrane osoby jako członków zespołu, definiować role dla każdego członka i śledzić aktywność zespołu za pośrednictwem dziennika aktywności. Dzięki temu możesz dostosować zespół do większej produktywności. Pracujmy razem jako jeden zespół, który osiąga najlepsze rezultaty.

W każdej chwili w dowolnym miejscu.

Synchronizuj ustawienia połączeń, zapytania, modele, wycinki, informacje o grupach wirtualnych oraz nawet obszary robocze wykresów na wszystkich urządzeniach, takich jak Windows, macOS, Linux i iOS. Pliki przechowywane w chmurze Navicat automatycznie pojawią się zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej Navicat, umożliwiając Ci dostęp w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. .

Prosty i bezpieczny dostęp do wszystkich Twoich projektów poprzez Navicat Cloud Portal.

Navicat Cloud Portal dostarcza kompleksowych narzędzi niezbędnych do zarządzania plikami i projektami. Dzięki funkcjom takim jak pobieranie plików i przeglądanie ostatnich działań, możesz zoptymalizować zarządzanie użytkownikami i monitorować usługi w chmurze za pośrednictwem jednego interfejsu. To zwiększa wydajność operacyjną i redukuje koszty zarządzania.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
NCPP1Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Dodatkowe informacje
Navicat Cloud jest dostępny dla wszystkich produktów Navicat i wszystkich platform, w tym Windows, macOS, Linux i iOS (iPhone i iPad).