Ashampoo Backup Pro 25
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ashampoo Backup Pro 25 - Najlepsza opcja naprawy urządzenia po zainfekowaniu złośliwym oprogramowaniem, w przypadku awarii dysku twardego lub systemu Windows

Program Ashampoo Backup Pro 25

Ashampoo Backup Pro 25 chroni przed wirusami, oprogramowaniem typu ransomware i błędami sprzętowymi! Poznaj łatwe w użyciu, doskonale zaprojektowane i potężne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Nowy Ashampoo Backup Pro 25 oferuje wszystkie możliwe opcje przechowywania plików: tworzenie kopii zapasowych pojedynczych plików przechowywanych w partycjach na dyskach lokalnych lub u dostawców usług przechowywania danych w chmurze. Ponadto program nie wykorzystuje nadmiernie zasobów, nie przeszkadza w pracy urządzenia i wykonuje wszystkie aktywności w tle. Przywracanie kopii zapasowych jest bardzo proste! Ashampoo Backup Pro 25 posiada nawet bootowalny system ratunkowy, który przywraca system w przypadku poważnej awarii!

Pomocny w przypadku:

  • Infekcji malware
  • Błędów dysków twardych
  • Przypadkowego usunięcia plików
  • Błędów systemu operacyjnego
  • Problemowych aktualizacji
  • Kradzieży urządzenia

Kopia w Czasie Rzeczywistym

Kopia zapasowa w Czasie Rzeczywistym - Ashampoo Backup ProNasza nowa technologia tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym śledzi najważniejsze foldery pod kątem zmian dokonywanych w plikach i odpowiednio aktualizuje kopie zapasowe — możesz wybierać te foldery indywidualnie! Oznacza to, że pliki są automatycznie zabezpieczane i chronione przed nagłymi awariami lub zawieszeniem się systemu. Nigdy więcej nie musisz się martwić, czy archiwa rzeczywiście zawierają wszystkie najnowsze pliki. To kolejny krok w kierunku poszukiwania idealnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych!

Najnowocześniejszy system ratunkowy

Ashampoo Backup Pro stanowi nieocenioną pomoc w przypadku awarii systemu: jest to najnowocześniejszy system ratunkowy oparty na systemie Windows, który jest w stanie zrestartować komputer z poziomu napędu DVD lub pendrive'a. Zamiast pełnej ponownej instalacji systemu Windows możesz po prostu przywrócić poprzednią kopię zapasową systemu. Oszczędzaj swój czas i chroń swój komputer oraz pliki dzięki Ashampoo Backup Pro 25!

Wsparcie Bitlocker

Bitlocker Ashampoo Backup ProSystem Windows szyfruje dyski za pomocą funkcji BitLocker, aby chronić je przed nieautoryzowanym dostępem, co utrudnia lub czasami uniemożliwia uzyskanie dostępu do plików za pośrednictwem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych. Ashampoo Backup Pro 25 nie tylko widzi dyski zaszyfrowane funkcją BitLocker, ale jest także w stanie uzyskać do nich dostęp, aby przechowywać archiwa plików. Oczywiście dyski są dostępne nie tylko podczas normalnej pracy, ale także przez system ratunkowy!

Jesteśmy gotowi na Windows 11 - tak, jak i Ty!

Windows 11 to nowe wyzwania dla programów, ale nie dla Ashampoo® Backup Pro! Nasz zespół już od dawna pracuje nad pełną kompatybilnością Windows 11 w zakresie pracy i funkcjonowania, aby nie martwić Ciebie o bezpieczeństwie danych i ich utratę!

Doskonały start dzięki Ashampoo® Backup Pro

Start ashampoo backup proNasze rozwiązanie kopii zapasowych jest dla każdego, początkującego jak i specjalisty. Dlatego nasze plany kopii zapasowych są elastyczne i uniwersalne jak to tylko możliwe! Nowe ustawienia oszczędzają dane w kilku kliknięciach. Czy chcesz wykonywać kopie zapasowe dokumentów czy całego systemu? Czy chcesz zapisywać w kopiach maile, kontakty, czy może przeglądać zapisane dane? A może chcesz samodzielnie określić swoje potrzeby? Doskonale wyważone i przygotowane plany kopii zapasowych zajmują tylko kilka kliknięć. Proste lub wysublimowane, tworzenie kopii zapasowych według własnych zasad jest proste dzięki Ashampoo® Backup Pro!

Przyszłościowe wsparcie dla chmury

Wspracie chmury Ashampoo Backup ProUsługa w chmurze została znacznie bardziej rozbudowana i jest zabezpieczona jeszcze skuteczniej, w celu ochrony Twoich danych. Jako dostawcy takich rozwiązań dbamy o bezpieczeństwo i ciągłość usług: Ashampoo® Backup Pro został w pełni przebudowany i uaktualniony w celu zapewnienia dostępności do najpopularniejszych dostawców usług chmurowych na świecie! Zapisuj dane na Dropbox, OneDrive, Google Drive, OneDrive Business / Office 365, Owncloud, Telekom MagentaCLOUD, Strato, 1&1 i w wielu innych miejscach, poufnie, bezpiecznie i bez spowalniania szybkości transmisji!

Przyjrzyj się bliżej indywidualnym kopiom zapasowym

Nowy widok szczegółowy zapewnia podstawowe informacje o Twoich kopiach zapasowych, w tym czas uruchomienia i lokalizację zapisu. Informacje o źródle pliku i typie kopii zapasowych także są dostępne. Śledzenie ścieżek kopii zapasowych, równoczesne uruchamianie także nie są problemem. Możesz także tworzyć szczegółowe raporty, aby znaleźć określone informacje szybciej. Naturalnie, powiadomienie zostanie wyświetlone, gdy coś pójdzie nie tak, np. nośnik kopii będzie pełen!

Twój ratownik, gdy wszystko inne zawiedzie

Nośnika DVD lub USB Ashampoo Backup ProW chwili, gdy PC staje się zainfekowany, np. przez malware, lub dysk ulegnie awarii, system przestanie funkcjonować z powodu błędu, jedynym wyjściem jest ponowna instalacja systemu i naprawa problemów, w tym przywracanie programów i ustawień chyba, że masz kopię zapasową! Ashampoo® Backup Pro oszczędzi Ci godziny wysiłku. Wbudowany system odzyskiwania uruchomi komputer z nośnika DVD lub USB i przywróci do stanu, gdy działał prawidłowo. Koniec z utratą danych!

Potężna ochrona przed malware

Twój PC jest nieustannie zagrożony ryzykiem infekcji malware. Jedno nieprawidłowe kliknięcie, a dziura bezpieczeństwa może zagrozić systemowi, nieodpowiedni email i katastrofa gotowa! Programy antywirusowe nigdy nie wykryją i zneutralizują wszystkich malware. Eksperci wierzą, że 300.000 nowych zagrożeń powstaje każdego dania. Ransomware czyhające na Twój portfel w zamian za odszyfrowanie danych. Czy naprawdę chcesz negocjować z sieciowymi kryminalistami? Kopie tworzone regularnie oferują prawdziwe 100% bezpieczeństwa. W przypadku infekcji, wystarczy przywrócić kopię do momentu sprzed awarii i działać dalej!

Profesjonalna technologia dla każdego

Strategie bezpieczeństwa stanowią podstawę rozwiązań kopii zapasowych, które są stosowane w biznesie i wnoszą podstawę standardów w profesjonalnych środowiskach produkcyjnych. Ponieważ tylko najnowsze standardy są w stanie zapewnić ochronę Twoich danych! Profesjonalni administratorzy doceniają trwały silnik kopii zapasowych, nieustanną weryfikację danych, silne algorytmy szyfrowania, dlatego też Ashampoo® Backup Pro jest także stosowany w firmach. Otrzymaj profesjonalną ochronę Twojego PC!

Pełen przegląd z Backup Viewer

Podczas, gdy kopie zapasowe są istotne w zakresie przechowywania i przywracania danych, czasem chcesz wiedzieć co w nich dokładnie jest. Ashampoo® Backup Pro's Backup Viewer pozwala Ci na to. Uzyskaj dostęp do zarchiwizowanych plików bezpośrednio, bez konieczności przywracania ich wszystkich. Otwarte pliki są bezpiecznie otwierane w przestrzeni, która nie narusza integralności i ich struktury!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-b-p-25
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Miejsce na dysku twardym
500 MB miejsce na dysku twardym wymagane do instalacji
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Dodatkowe informacje
Pełne uprawnienia administracyjne są wymagane w celu użycia programu.