Lista produktów marki NordVPN

NordVPN – gwarancja bezpieczeństwa w sieci

Każdego dnia spędzamy w sieci całkiem sporo czasu, praca, a potem rozrywka. Piszemy maile, ściągamy zdjęcia czy muzykę, oglądamy streamy, robimy zakupy. Każda z tych czynności może zakończyć się tym, że albo zainfekuje swój komputer, albo narazimy na szwank swoją prywatność. Czasami, aby temu zapobiec, nie wystarczą klasyczne programy zabezpieczające, czasem trzeba sięgnąć po coś więcej. Właśnie z takiego założenia wyszli w 2012 roku twórcy firmy NordVPN, którym zamarzyło się bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie.

Cenzura czy odgórna kontrola treści, do której mamy dostęp może uprzykrzać korzystanie z internetu, dlatego właśnie stworzono NordVPN oferujące narzędzia zapewniające bezpieczeństwo i ochronę tożsamości w sieci. Aktualnie marka należy do najbardziej zaufanych dostarczycieli zabezpieczeń internetowych, z jej usług korzysta ponad 14 milionów użytkowników na całym świecie.

NordVPN – inteligentne VPN i nie tylko

Bezpieczny i nieograniczony cenzurą dostęp do treści publikowanych w internecie to główna idea przyświecająca powstaniu marki NordVPN. Jednak obok niej równie ważne jest tworzenie odpowiedzialnego społecznie internetu. Dzieje się to między innymi poprzez walkę z inwigilacją i cenzurą, a także poprzez dostarczanie awaryjnego dostępu VPN dziennikarzom i osobom walczącym o wolność, także wolność w świecie cyfrowym.

Korzystając z usług NordVPN masz gwarancję prawdziwej anonimowości, ruch internetowy jest bowiem kierowany za pomocą zdalnego serwera obsługiwanego przez dostawcę, co pozwala na ukrycie adresów IP poszczególnych użytkowników. Wszystkie dane wchodzące i wychodzące są szyfrowane przy wykorzystaniu m.in. technologii Open VPN. Jeżeli szukasz najszybszego VPN, który pozwoli bezpiecznie surfować po całej sieci, bez zbędnej rejestracji Twoich danych, to NordVPN jest opcją stworzoną właśnie dla Ciebie. Z nim nie musisz martwić się o bezpieczeństwo twoich danych, nawet jeśli korzystasz z publicznych hot-spotów. Ponad 5300 serwerów rozsianych na całym świecie dba o Twój szybki, bezpieczny i nieograniczony niczym dostęp do sieci.

Cechy produktu

  • Język: PL
  • Liczba stanowisk: 1 użytkownik, 6 urządzeń
  • Okres licencji: 1 użytkownik, 6 urządzeń
  • Obszar zastosowań: Domowy/Firmowy
  • Okres licencji: Subskrypcja
  • Rodzaj licencji: ESD (Elektroniczna)
  • Architektura: 32/64 bit
  • Zobacz produkt