Filtruj według

Kategorie
Cena
Obszar zastosowań:
Systemy operacyjne:
Filtruj

NordVPN - legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1 użytkownik, 6 urządzeń
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
NordVPN Premium

NordVPN Premium

Język
PL
Liczba stanowisk
1 użytkownik, 6 urządzeń
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 269,00 zł
 • Zobacz produkt

 • NordVPN – gwarancja bezpieczeństwa w sieci

  Każdego dnia spędzamy w sieci całkiem sporo czasu, praca, a potem rozrywka. Piszemy maile, ściągamy zdjęcia czy muzykę, oglądamy streamy, robimy zakupy. Każda z tych czynności może zakończyć się tym, że albo zainfekuje swój komputer, albo narazimy na szwank swoją prywatność. Czasami, aby temu zapobiec, nie wystarczą klasyczne programy zabezpieczające, czasem trzeba sięgnąć po coś więcej. Właśnie z takiego założenia wyszli w 2012 roku twórcy firmy NordVPN, którym zamarzyło się bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie.

  Cenzura czy odgórna kontrola treści, do której mamy dostęp może uprzykrzać korzystanie z internetu, dlatego właśnie stworzono NordVPN oferujące narzędzia zapewniające bezpieczeństwo i ochronę tożsamości w sieci. Aktualnie marka należy do najbardziej zaufanych dostarczycieli zabezpieczeń internetowych, z jej usług korzysta ponad 14 milionów użytkowników na całym świecie.

  NordVPN – inteligentne VPN i nie tylko

  Bezpieczny i nieograniczony cenzurą dostęp do treści publikowanych w internecie to główna idea przyświecająca powstaniu marki NordVPN. Jednak obok niej równie ważne jest tworzenie odpowiedzialnego społecznie internetu. Dzieje się to między innymi poprzez walkę z inwigilacją i cenzurą, a także poprzez dostarczanie awaryjnego dostępu VPN dziennikarzom i osobom walczącym o wolność, także wolność w świecie cyfrowym.

  Korzystając z usług NordVPN masz gwarancję prawdziwej anonimowości, ruch internetowy jest bowiem kierowany za pomocą zdalnego serwera obsługiwanego przez dostawcę, co pozwala na ukrycie adresów IP poszczególnych użytkowników. Wszystkie dane wchodzące i wychodzące są szyfrowane przy wykorzystaniu m.in. technologii Open VPN. Jeżeli szukasz najszybszego VPN, który pozwoli bezpiecznie surfować po całej sieci, bez zbędnej rejestracji Twoich danych, to NordVPN jest opcją stworzoną właśnie dla Ciebie. Z nim nie musisz martwić się o bezpieczeństwo twoich danych, nawet jeśli korzystasz z publicznych hot-spotów. Ponad 5300 serwerów rozsianych na całym świecie dba o Twój szybki, bezpieczny i nieograniczony niczym dostęp do sieci.