NordLocker - 2TB (1 stanowisko, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subksrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

NordLocker - 2 TB (1 stanowisko, 12 miesięcy)

Pełne bezpieczeństwo przechowywania Twoich prywatnych danych w chmurze. Bezpieczne przechowywanie w chmurze opiera się na zaawansowanym szyfrowaniu, dbając o ochronę użytkowników i ich danych. Dzięki temu pliki są bezpieczne przed atakami złośliwego oprogramowania oraz przypadkowym ujawnieniem, a użytkownicy mogą być pewni, że nikt nie będzie miał dostępu do ich plików bez ich zgody.

Zabezpiecz, twórz kopie zapasowe i synchronizuj wszystkie swoje cyfrowe treści w jednym, łatwym ruchu.

Internet jest szyfrowany, podobnie jak większość usług, z których korzystasz online. Jednak dla większości użytkowników oznacza to po prostu, że usługi te mogą uzyskać dostęp do Twoich danych według kaprysu, sprzedać je, a czasami – ujawnić. Tylko kompleksowa, szyfrowana usługa przechowywania w chmurze może zapewnić, że Twoja prywatność nie zostanie naruszona.

Jak to działa?

NordLocker szyfruje Twoje pliki przed ich opuszczeniem Twojego urządzenia. Dopiero wtedy dane są przesyłane, tworzone kopie zapasowe i synchronizowane na Twoich urządzeniach za pośrednictwem bezpiecznego magazynu w chmurze. Możesz nawet uzyskać dostęp do swoich plików prywatnie na współdzielonym urządzeniu.

Z łatwością zabezpiecz i zsynchronizuj swoje pliki

Przeciągnij i upuść, aby zabezpieczyć

Masz już umiejętności ochrony swoich danych. Wystarczy, że wrzucisz swoje pliki do aplikacji, a NordLocker zajmie się resztą. Twoje pliki są automatycznie synchronizowane i tworzone są kopie zapasowe, więc nie musisz się martwić o ich utratę.

Synchronizuj pliki na różnych urządzeniach

Ciesz się prywatnością na wszystkich swoich urządzeniach. NordLocker jest dostępny na platformach Windows, macOS, Android i iOS.

Chroń pliki w swojej przeglądarce internetowej

Nie masz NordLockera na swoim urządzeniu? Dostęp do Internetu pozwala zabezpieczyć pliki bez konieczności instalowania aplikacji, korzystając z przeglądarki internetowej.

Najnowocześniejsze szyfrowanie

Sprawdzone algorytmy kryptograficzne oraz szyfry nowej generacji gwarantują pełne bezpieczeństwo Twoich plików na urządzeniach oraz w chmurze. AES-256 jest używany do szyfrowania zarówno treści plików, jak i ich nazw, xChaCha20-Poly1305 chroni integralność kluczy i danych tożsamości, a Ed25519 zapewnia bezpieczeństwo Twoich podpisów cyfrowych.

Korzyści z bezpiecznego przechowywania danych w chmurze

Szyfrowanie typu end-to-end

W przeciwieństwie do głównych usług, NordLocker nie stosuje selektywnego szyfrowania. Twoje pliki, włączając w to nawet ich nazwy, są szyfrowane przez cały czas - od momentu, gdy zostaną wrzucone do aplikacji.

Architektura wiedzy zerowej

Korzystając z usług w chmurze, musisz zaufać dostawcy, że będzie postępować etycznie. Dzięki architekturze NordLocker opartej na zasadzie 'wiedza zerowa', masz pewność, że dostęp do Twoich danych mają tylko zaufane osoby.

Bezpieczne udostępnianie szafek

Udostępnianie pojedynczych plików różnym osobom może być kłopotliwe i niebezpieczne. Dlatego w NordLocker udostępniasz szafki zamiast pojedynczych plików. Dzięki temu zarządzanie plikami oraz kontrola dostępu stają się znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Sprawdzone bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać

Ochrona przed oprogramowaniem ransomware

Ransomware może infekować Twoje urządzenia i ograniczać dostęp do Twoich plików, żądając okupu. NordLocker pomaga Ci w ochronie przed tym niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem, ponieważ Twoje dane są już zaszyfrowane i mają kopię zapasową w chmurze.

Włącz uwierzytelnianie MFA (wieloskładnikowe)

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa do Twojego konta. Masz możliwość wyboru spośród różnych metod uwierzytelniania, w tym jednorazowych kodów zapasowych, aplikacji uwierzytelniających oraz kluczy bezpieczeństwa innych dostawców

Zachowaj bezpieczeństwo dzięki kopii zapasowej w chmurze

NordLocker Cloud tworzy kopie zapasowe Twoich plików prywatnie i automatycznie. Nawet jeśli Twoje urządzenie zostanie uszkodzone, zgubione lub skradzione, Twoje dane będą bezpieczne.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Segment rynku:
Komercyjny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows 10 (system 64-bitowy), macOS Big Sur (11.3) lub nowszy, Android 7.0 lub nowszy, iOS 15.0 lub nowszy