Licencje na Programy graficzne - Atrakcyjne ceny. Kup już dziś!

Gdy tworzysz oszałamiające, bogate w detale ilustracje, layout nowocześnie wyglądającej strony internetowej, materiały marketingowe najróżniejszej maści lub zajmujesz się obróbką cyfrowych fotografii – w wszystkich tych przypadkach potrzebujesz kompleksowo wyposażonego zestawu narzędzi graficznych. Każdy kto zjadł zęby na kreatywnej pracy grafika, animatora tudzież fotografa dobrze wie, że rozbudowane, funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze programy graficzne są niezwykle ważne. Na rynku można znaleźć wiele rozwiązań, również darmowych. Jednak jeśli idzie o absolutną czołówkę w świecie grafiki rastrowej oraz wektorowej, jeśli programy graficzne mają być wykorzystywane przez profesjonalistów, należy wymienić dwóch dostawców, dwie wiodące firmy: Adobe i Corel. Dlatego w portfolio naszego sklepu znajdują się programy do tworzenia grafiki obu firm, w atrakcyjnych cenach.

Programy graficzne do grafiki rastrowej…

CorelDRAW Graphics Suite 2020 to program do tworzenia grafiki, który wykorzystuje szerokie możliwości projektowania ilustracji, układów stron, edycji zdjęć, opracowywania typografii oraz profesjonalnego przygotowywania grafik do druku. Produkt dostarczony przez kanadyjskiego producenta oprogramowania dla profesjonalistów obejmuje unowocześniony zestaw narzędzi. Nie chodzi wyłącznie o lepszą optymalizację kodu, co przekłada się na jeszcze pełniejsze wykorzystanie zasobów współczesnych urządzeń, ani szereg poprawek w ogólnym interfejsie. Nowinki kryją się również pod postacią wykorzystania potencjału chmury oraz sztucznej inteligencji.

Programy graficzne z pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2020 dostępne są dla desktopowego systemu operacyjnego firm Microsoft oraz Apple. Przy czym warto zaznaczyć, że to pierwszy od dawna zestaw narzędzi sygnowany marką Corel Corporation napisany dla potrzeb systemu macOS. W skład pakietu wchodzi CorelDRAW 2020, który służy do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint napisany z myślą o grafice rastrowej. Z innych przydatnych narzędzi warto wymienić jeszcze Corel Font Manager, PowerTrace tudzież AfterShot 3 HDR. Wypada podkreślić, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby ich programy graficzne wchodzące w skład pakietu miały również kompatybilność ze starszymi wersjami systemu Windows.

…i programy do grafiki wektorowej

Program do grafiki wektorowej to to, czego potrzebujesz? Spokojna głowa, narzędzia firmy Adobe przychodzą z pomocną dłonią. Najważniejszą wizytówką tej rozpoznawalnej na świecie marki oferującej programy graficzne, niezmiennie od trzech dekad, pozostaje aplikacja Adobe Photoshop. Jest to prawdziwy tytan do obróbki grafiki, pozwalający realizować nawet najbardziej wybujałe pomysły niezależnie od tego, czy mówimy o ilustracjach, materiałach promocyjnych czy layoucie strony internetowej. Adobe Photoshop wchodzi w skład większego pakietu o nazwie Adobe Creative Cloud, który zależnie od wersji zapewnia dostęp do kilkunastu rozbudowanych narzędzi graficznych. Wśród nich wymienimy choćby takie programy, jak Lightroom, Illustrator, Premiere Pro, InDesign, Adobe XD i wiele więcej.

Adobe stawia na chmurę. Oznacza to, że programy graficzne producenta oraz wiele usług dodatkowych, jak choćby miejsce na własną witrynę z portfolio, czy też przestrzeń do archiwizowania i łatwego dzielenia się swoimi projektami, bazują na rozwiązaniach chmurowych. Co więcej, niektóre aplikacje można uruchamiać zdalnie, mając wyłącznie dostęp do kompatybilnej przeglądarki. Inne natomiast wciąż wymagają klasycznej instalacji na sprzęcie używanym lokalnie, ale dzięki temu efektywniej wykorzystają jego moc obliczeniową. Mnogość funkcji i ocean możliwości płynących z narzędzi Adobe to idealny playground dla profesjonalistów. Niemniej po narzędzia Adobe sięgają również półprofesjonaliści i początkujący graficy, fotografowie czy web designerzy. Celem udzielenia pomocnej dłoni każdej grupie odbiorczej, niezależnie od jej zaawansowania, Adobe przygotowało szereg samouczków.