Licencja na programy antywirusowe - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Rok do roku realizowane przez specjalistów drobiazgowe analizy ruchu w Internecie pokazują, jak ważnym dla naszego cyfrowego bezpieczeństwa jest inwestycja w sprawne programy antywirusowe. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby w ofercie sklepu soft360.pl znalazła się możliwie najszersza lista z zakresu programów antywirusowych stojących na straży komputerów biurowych oraz domowych. Posiadamy bogaty wybór licencji w przystępnej cenie na antywirusy sygnowane markami Avast, AVG, Norton oraz G Data.

Programy antywirusowe, czyli ochrona przede wszystkim

Spędzasz sporo czasu w sieci? Nie stronisz od mediów społecznościowych, zakupów online, a także zapuszczasz się regularnie na dalekie wojaże po internetowym oceanie? A może prowadzisz działalność gospodarczą, gdzie kontakt z klientem to podstawa a ochrona skrupulatnie gromadzonych danych jest dosłownie na wagę złota? Nieważne, który z powyższych scenariuszy najtrafniej opisuje twoją aktywność w Internecie – chcąc ochronić siebie i osoby będące w bliskim kontakcie, musisz zainwestować w sprawne oprogramowanie antywirusowe. W dzisiejszych czasach kompleksowa osłona tożsamości oraz ochrona zawartości dysku twardego to absolutna podstawa.

Dobry program antywirusowy niczym tarcza blokuje złośliwe oprogramowanie, podejrzane adresy internetowe, chroniąc jednocześnie skrzynkę e-mail, skrupulatnie gromadzone pliki oraz wiecznie wypadające z głowy hasła, przed niechcianym dostępem szemranych indywiduów. To jednak dopiero początek funkcjonalności, którymi pochwalić się mogą antywirusy. W odróżnieniu do choćby darmowych programów antywirusowych ich odpowiedniki wymagające zakupu licencji świadczą także usługi na polu konserwacji systemu operacyjnego, przyspieszania komputera oraz maskowania obecności użytkownika w sieci.

Na ten przykład, ochronę przed wirusami zapewnią narzędzia z rodziny Avast, pozwalając przejąć pełnię kontroli nad siecią Wi-Fi , chroniąc jednocześnie przed spamem, osłaniając przed ransomware oraz monitorując podejrzane strony. Odbiegające od norm zachowania programów na komputerze nie umkną jego uwadze i od razu zostaną poddane kwarantannie. Natomiast oprogramowanie antywirusowe AVG doposażono we wszystkie udogodnienia zapewniające anonimowość w sieci i spokój ducha w trakcie realizowania płatności online. Zaimplementowana niszczarka plików pozwoli z kolei na permanentne usunięcie danych uniemożliwiając ich całkowite odzyskanie niezależnie od typu nośnika - HDD czy SSD.

O wymaganiach słów kilka

Nowoczesne antywirusy nie wpływają negatywnie na szybkość pracy komputera niezależnie od jego specyfikacji. Nie ważne, czy korzystasz z stacji roboczej na miarę NASA czy też prostego peceta biurowego – na każdym sprzęcie antywirus musi działać równie sprawnie. Gdy prowadzisz wideokonferencję, realizujesz ważny projekt, oglądasz film na Netflix, czy zwyczajnie oddajesz się przyjemnej partyjce w Call of Duty – nie musisz martwić się, że zabraknie Ci zasobów systemowych lub antywirus rozpocznie bombardowanie nowymi komunikatami. Praca oprogramowania odbywa się w jak najbardziej kulturalnych dla użytkownika warunkach, co zapewnia każdy nowoczesny i odpowiednio zaawansowany program antywirusowy.

Programy w tej kategorii oferowane są w wersji ESD (elektronicznej) na okres dwunastu lub więcej miesięcy. Nabywca może również wybrać, na jaką ilość komputerów potrzebuje nabyć licencję oprogramowania antywirusowego. Wszystkie narzędzia w tej kategorii przeznaczone są dla systemu operacyjnego Microsoft Windows 10, 8.1, 8 oraz 7. Po dokładną wymaganą specyfikację sprzętową zalecamy zajrzeć do konkretnych ofert.