Norton Secure VPN (1 stanowisko, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Norton Secure VPN (1 stanowisko, 12 miesięcy)

Zabezpiecz swoje poufne dane, w tym hasła, informacje o rachunkach bankowych oraz numery kart kredytowych, podczas używania publicznych sieci Wi-Fi na komputerach PC, Mac oraz urządzeniach mobilnych.

Ochrona Twojej prywatności oraz anonimowość odwiedzanych stron internetowych

Norton Secure VPN, przeznaczony dla jednego urządzenia, zabezpiecza Twoje poufne dane, w tym hasła oraz informacje o kontach bankowych i kartach kredytowych, podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi na komputerach PC, Mac® oraz urządzeniach mobilnych.

Dlaczego warto używać programu Norton Secure VPN?

  • Pomaga chronić prywatność w Internecie poprzez osłanianie danych i lokalizacji przed reklamodawcami, witrynami i cyberprzestępcami.
  • Może blokować technologie monitorowania reklam stosowane przez reklamodawców i inne firmy do śledzenia użytkowników, co pomaga eliminować wiele ukierunkowanych reklam pojawiających się w Internecie.
  • Może przyznać dostęp do ulubionych aplikacji i witryn z dowolnego miejsca, tak jak w domu.
  • Pozwala sprawdzać pocztę elektroniczną, korzystać z mediów społecznościowych i płacić rachunki w publicznych hotspotach Wi-Fi bez obaw, że cyberprzestępcy mogą przechwycić wysyłane i otrzymywane informacje we współużytkowanej sieci.
  • Korzysta z szyfrowania na poziomie bankowym, aby pomóc chronić przesyłane informacje.

Funkcje Norton Security VPN


Wykrywanie niebezpiecznych i niezabezpieczonych sieci

Połączenie zostanie automatycznie zabezpieczone w momencie, gdy urządzenie połączy się z niezaufaną siecią Wi-Fi


Dostęp w podróży

Łącz się bezpiecznie z preferowanymi witrynami i aplikacjami, ciesz się filmami zarówno w zaciszu domowym, jak i w trakcie podróży.


Anonimowe przeglądanie

Utrzymuj anonimowość online dzięki szyfrowanemu tunelowi, który ukrywa Twoje działania w sieci, uniemożliwiając dostęp hakerom oraz dostawcom usług komórkowych i internetowych do Twoich danych w sieciach Wi-Fi.


Wyłącznik awaryjny

Zapewnij sobie prywatność przez automatyczne odłączanie urządzenia od Internetu w przypadku utraty połączenia z siecią VPN. Funkcja dostępna wyłącznie na systemach Windows i Android


Tunelowanie dzielone

Chroniąc swoje poufne dane i zachowując ich anonimowość, nie tracisz dostępu do lokalnych usług. Dostępne tylko na systemach Windows i Android.


Polityka nietworzenia dzienników

Nie monitorujemy Twojej aktywności online i nie przechowujemy żadnych informacji na jej temat

Prywatność i bezpieczeństwo w Internecie

Zapewnia ochronę prywatności online, skutecznie zasłaniając dane osobowe i miejsce pobytu przed dostawcami reklam, stronami internetowymi oraz cyberprzestępcami. Umożliwia bezpieczne przeglądanie poczty elektronicznej, korzystanie z portali społecznościowych i dokonywanie płatności online, nawet podczas połączenia z publicznymi sieciami Wi-Fi, minimalizując ryzyko przechwycenia wrażliwych informacji przez osoby trzecie. Stosuje szyfrowanie na wysokim poziomie, porównywalne z używanym w bankowości, aby zapewnić ochronę przekazywanych danych.

Tunelowanie dzielone

Wybierz ruch sieciowy, który chcesz szyfrować, na przykład bankowość internetową lub dostęp do poufnych danych zdrowotnych. Zabezpiecz poufne treści i działania, jednocześnie zezwalając innym aplikacjom i usługom na bezpośrednie łączenie się z Internetem.

Tylko w systemie Windows i Android.

Zapewnij bezpieczeństwo połączenia

W sytuacji utraty połączenia z siecią VPN, urządzenie natychmiastowo przerywa połączenie internetowe. Jest to środek zapobiegawczy, który uniemożliwia niezamierzone ujawnienie adresu IP, lokalizacji lub tożsamości użytkownika.

Tylko w systemie Windows i Android.

Prywatność nawet wobec nas

Przechowywanie ważnych plików i dokumentów, by zapobiec utracie danych z powodu awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia lub ataku oprogramowania wymuszającego okup - Funkcje kopii zapasowej w chmurze Norton są dostępne tylko w systemie Windows.

Pomóż chronić dane przed hakerami

Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi, która może ujawnić Twoje dane osobowe, otrzymasz ostrzeżenie o konieczności zabezpieczenia połączenia.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Kod producenta:
21420123
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows 11, 10, 8/8.1, 7, macOS X 10.12.x (Sierra) lub nowszy, Android 8.0 lub nowszy, iOS - wersje bieżące oraz dwie poprzednie
Procesor
PC: 1 GHz, MAC: Intel Core 2 Duo, Core i3, i5, i7, lub Xeon
Pamięć RAM
PC: 2 GB (1 GB 32-bit, 2 GB 64-bit dla Windows 8 i 7) MAC: 2 GB
Miejsce na dysku twardym
PC: 150 MB, MAC: 300 MB, Android/iOS: 100 MB