Norton 360 for Mobile - Android/iOS (1 urządzenie, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Norton 360 for Mobile dla systemu Android i iOS

Twój smartfon lub tablet z systemem Android™ lub iOS może przechowywać wiele danych osobowych i być podatny na różne zagrożenia pochodzące z Internetu. Aplikacja Norton 360 Mobile efektywnie i skutecznie chroni Twoje urządzenie z systemem Android oraz iOS, a także zabezpiecza dane osobowe przed nowymi i podstępnymi atakami z sieci oraz oszustwami.

Nagradzany system ochrony urządzeń z systemem Android oraz iOS

Program Norton 360 Mobile wykorzystuje zaawansowany system sieciowy do monitorowania zagrożeń. Składają się na niego między innymi narzędzia takie jak Norton Mobile Insight, które analizują aplikacje dostępne w sklepach i badają ich zachowanie w środowisku Android.

Aplikacja Norton 360 Mobile dla systemu iOS pomaga chronić urządzenie przed różnymi atakami np. „man-in-the-middle” w sieci Wi-Fi, oraz niebezpiecznymi witrynami i lukami w zabezpieczeniach systemach operacyjnych. Dzięki zastosowaniu technologii uczenia maszynowego, program ten jest w stanie rozpoznawać i reagować na różne zachowania aplikacji.

Funkcje Norton 360 Mobile

App Advisor

Aktywna ochrona smartfona przed zagrożeniami takimi jak oprogramowanie destrukcyjne, oprogramowanie wymuszające okup, oprogramowanie typu adware i wycieki prywatnych informacji

Bezpieczeństwo Wi-Fi

Otrzymasz alerty od razu, jeżeli sieć, z którą próbujesz się połączyć, jest niebezpieczna lub jest celem ataku. Dzięki temu ochronisz swoje dane osobowe i finansowe.

Bezpieczeństwo w Internecie

Wykrywanie fałszywych i destrukcyjne witryny oraz kompleksowa ochrona przed ich odwiedzeniem podczas korzystania z ulubionej przeglądarki, aplikacji, serwisów społecznościowych, a także wysyłania wiadomości SMS, MMS lub e-mail.

Bezpieczeństwo urządzenia

Informacje o lukach w systemie operacyjnym, aby można było podjąć działania w celu lepszej ochrony urządzenia przed cyberprzestępcami chcącymi przejąć nad nim kontrolę lub wykraść dane osobowe.

Bezpieczne przeglądanie

Pomaga chronić urządzenie i dane osobowe przed destrukcyjnymi łączami i witrynami instalującymi oprogramowanie wymuszające okup, konie trojańskie i inne zagrożenia.

Karta raportu

Szybko podsumowuje obszary, na które trzeba zwrócić uwagę i w których trzeba podjąć działania w celu zabezpieczenia urządzenia i danych osobowych.

Aktywna blokada oprogramowania destrukcyjnego

Pomaga zapobiegać instalowaniu aplikacji zawierających oprogramowanie destrukcyjne i wirusy na urządzeniu przed ich pobraniem ze sklepu Google Play.

Ochrona prywatności

Automatycznie skanuje aplikacje i wyświetla zagrożenia prywatności przed ich pobraniem ze sklepu Google Play.

Ochrona przed oprogramowaniem destrukcyjnym

Skanuje, wysyła powiadomienia i pomaga w usuwaniu aplikacji zawierających wirusy, oprogramowanie szpiegujące i inne zagrożenia.

Mapa interaktywna — raport dotyczący prywatności

Pokazuje informacje o tym, dokąd aplikacje wysyłają dane osobowe i zdjęcia.

Ochrona przed wyłudzaniem danych w Interneci

Pomaga chronić przed oszustwami internetowymi poprzez blokowanie fałszywych witryn.

Ochrona Twoich urządzeń mobilnych

Zaawansowane zabezpieczenia antywirusowe pomagają chronić przed istniejącymi i nowymi zagrożeniami internetowymi dla urządzeń oraz pomagają chronić informacje prywatne i finansowe podczas korzystania z Internetu.

Kontrola aplikacji systemu Android

Bezpłatne aplikacje skutecznie informują o dostępnych korzyściach, jednak często nie uwzględniają rzeczywistych "kosztów" związanych z ich użytkowaniem. Narzędzie App Advisor, oparte na rozwiązaniu Norton Mobile Insight, automatycznie dostarcza informacje o zagrożeniach związanych z oprogramowaniem destrukcyjnym, ochroną prywatności w Internecie oraz innymi potencjalnymi niebezpieczeństwami związanymi z pobieraniem produktów ze sklepu Google Play™.

Bezpieczeństwo w sieci Wi-Fi i

Funkcja Bezpieczeństwo Wi-Fi opiera się na zaawansowanej technologii skanowania, która pomaga wykrywać próby łączenia z niebezpiecznymi sieciami lub atakami i ostrzega użytkownika przed nimi. Dzięki temu zapobiega się podsłuchiwaniu połączenia Wi-Fi oraz utrudnia kradzież danych osobowych i haseł przez cyberprzestępców, zainfekowanie urządzenia oprogramowaniem destrukcyjnym lub nielegalne wykorzystanie połączenia internetowego.

Godna zaufania ochrona

Program Norton 360 Mobile wykorzystuje zaawansowany system wywiadowczy, który obejmuje narzędzie analizy aplikacji Norton Mobile Insight. Dzięki temu narzędziu, aplikacja uzyskuje dostęp do sklepów z aplikacjami, przeprowadza analizę działających aplikacji oraz wykorzystuje techniki uczenia maszynowego w celu lepszego zrozumienia zachowań aplikacji w systemie Android.

Kompleksowa ochrona dla urządzeń mobilnych

Norton 360 for Mobile łączy w sobie funkcje bezpieczeństwa oraz programu antywirusowego, zapewniając kompleksową ochronę przed internetowymi zagrożeniami. To nie tylko zabezpiecza Twoje urządzenie mobilne, ale także chroni Twoje dane osobowe zarówno w domu, jak i w podróży, dzięki funkcjom Norton Secure VPN, które oferują szyfrowanie na poziomie klasy bankowej.

Skuteczna ochrona urządzeń z systemem Android™ lub iOS

Aplikacja Norton 360 Mobile wspomaga system iOS w ochronie przed różnorodnymi atakami takimi jak "man-in-the-middle" w sieciach Wi-Fi, niebezpiecznymi stronami oraz lukami w zabezpieczeniach systemu operacyjnego.

Urządzenia z systemem Android mogą liczyć na wsparcie w postaci m.in. funkcji App Advisor, która sprawdza istniejące aplikacje i aktualizacje aplikacji pod kątem zagrożeń.

Dodatkowo program Norton 360 for Mobile obejmuje funkcję Secure VPN, która zapewnia prywatność w Internecie, i usługę Dark Web Monitoring.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
iOS
Kod producenta:
21426915
Najnowsza wersja:
2024
Platforma sprzętowa
Android, iOS
System operacyjny
Android w wersji 8.0 lub nowszej, ColorOS w wersji 7.1 lub nowszej
Dodatkowe informacje
Obsługa telefonów i tabletów z systemem Android i zainstalowaną aplikacją Google Play