Adobe

Adobe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Licencja Adobe Creative Cloud - Atrakcyjna cena. Kup już dziś!

Gdy tylko zostaje poruszony temat oprogramowania skrojonego pod kątem grafików pierwsza myśl kierowana jest w stronę firmy Adobe. Nic dziwnego, skoro posiada trzydziestoletnie doświadczenie w branży aplikacji graficznych. Będąc liderem innowacji marka Adobe, jako jedna z pierwszych postanowiła przenieść szereg swoich usług w chmurę. Tym sposobem użytkownicy otrzymali zestaw narzędzi o nazwie Adobe Creative Cloud realizowany w systemie subskrypcji. Pozwala on na pracę na większej ilości urządzeń i z dowolnego miejsca na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą licencyjną na programy firmy Adobe w sklepie soft360.

Adobe Creative Cloud, czyli dla każdego coś miłego

Jak mawia stare powiedzenie, od przybytku głowa nie boli. Właśnie taka idea stała za zestawem narzędzi Adobe Creative Cloud. Główną zaletą pakietu jest dostęp do dwudziestu najpopularniejszych aplikacji. Wśród programów znajdziemy sprawdzone klasyki w postaci Adobe Photoshop, Photoshop Lightroom czy Illustrator. Jest to jednak dopiero początek, bowiem zależnie od wybranej wersji Creative Cloud można liczyć również na obecność Premiere Pro, InDesign, Adobe XD, Spark, Acrobat Pro, Premiere Rush i wiele więcej. W jednym miejscu zgromadzono najlepsze narzędzia wykorzystywane w najróżniejszych branżach, od marketingowej, poprzez web design i content creation, aż po wydawniczą.

Przeniesienie całości usługi do modelu subskrypcji oraz udostępnienie licznych funkcji opartych na chmurze pozwala na nowo zdefiniować warsztat grafika. Plan Fotograficzny Creative Cloud, zawierając dwa flagowe narzędzia firmy Adobe, dostarcza kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników domowych i komercyjnych. Szczególnie jeśli zajmujesz się grafiką, fotografią czy edycją wideo proponowane rozwiązanie pozwala na płynne przechodzenie między poszczególnymi etapami, wpływając tak pozytywnie na tempo pracy. Do tego wypada doliczyć liczne udogodnienia w kwestii przechowywania i udostępniania treści. Decydując się na Creative Cloud otrzymujesz miejsce na własną witrynę z portfolio, dostęp do czcionek premium, a także przestrzeń dyskową w chmurze do archiwizowania oraz dzielenia się swoimi projektami. Twoi zleceniodawcy mogą w każdej chwili podejrzeć efekty pracy i nie muszą nawet posiadać narzędzi Adobe ani pakietu Creative Cloud. Finalną zaletą jest również to, że użytkownik nie zostaje ograniczony do jednego miejsca pracy dzięki wykorzystaniu platform mobilnych. Tym samym rozpocznij pracę z Photoshop na iPadzie, aby później projekt skończyć na komputerze.

Nieograniczona kreatywność z dowolnego miejsca na świecie

Spośród najważniejszych cech Adobe Creative Cloud należy wymienić:

  • Dostęp do dwudziestu aplikacji do obróbki zdjęć, grafiki, efektów wizualnych i innej zawartości,
  • Przestrzeń w chmurze do archiwizowania i dzielenia się projektami,
  • Szeroki wachlarz materiałów pomocniczych, instruktażowych oraz dostęp do pomocy technicznej,
  • Pracuj z dowolnego miejsca na świecie! Niektóre aplikacje działają z poziomu przeglądarki, inne na urządzeniach mobilnych, a jeszcze inne zaprojektowano tak, aby najefektywniej wykorzystać moc obliczeniową współczesnych komputerów,
  • Zawsze aktualny software. Nowy model dystrybucji oparty o subskrypcję to łatwy dostęp do poprawek i nowych funkcjonalności instalowanych na bieżąco,
  • Bezpieczeństwo - archiwizowane w chmurze dane są bezpieczniejsze niż w skarbcu.

Ogrom funkcji może początkowo przytłoczyć początkujących adeptów fotografii i grafiki. Dlatego Adobe przygotowało szereg samouczków dostępnych na stronie. Materiały pomocnicze przygotowano z myślą o użytkownikach o różnym stopniu zaawansowania. Natomiast w kwestii kompatybilności produktów uwzględnionych w pakiecie Adobe Creative Cloud zaleca się zapoznać z wymaganiami poszczególnych aplikacji.