Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Dimension CC

Twórz makiety produktów, wizualizacje marki, grafikę opakowań i inne projekty, używając funkcjonalnych narzędzi do obróbki grafiki 3D. Dzięki programowi Dimension graficy mogą w jednym środowisku tworzyć, dostosowywać i renderować fotorealistyczne obrazy.

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Dimension

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe Dimension

Szybsze tworzenie ciekawych treści w 3D dzięki wysokiej jakości modelom, materiałom i oświetleniu. Dimension ułatwia tworzenie wizualizacji marki, ilustracji, makiet produktów, projektów opakowań i innych kreatywnych prac.

Twórz rzeczywiste obrazy w czasie rzeczywistym.

Wizualizuj swój branding, opakowania i projekty logo w 3D. Przeciągnij i upuść grafikę wektorową lub obraz na model 3D, aby zobaczyć go w rzeczywistym kontekście. Z łatwością przeszukuj Adobe Stock w poszukiwaniu zasobów 3D zoptymalizowanych pod kątem programu Dimension bezpośrednio w aplikacji.

Ustrzel ujęcie.

Twórz realistyczne wirtualne zdjęcia z głębią, teksturą i odpowiednim oświetleniem. Połącz modele 3D z projektami 2D z programów Photoshop i Illustrator, materiałami z Substance, zdjęciami tła i środowiskami oświetleniowymi. Importuj niestandardowe zasoby z aplikacji 3D innych firm i eksportuj sceny jako warstwy, aby dalej udoskonalać je w programie Photoshop, aż uzyskasz idealne ujęcie.

Przekraczaj swoje kreatywne granice.

Przenieś swoje koncepcje do 3D w zaledwie kilku krokach. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika możesz skupić się na urzeczywistnianiu swojej kreatywnej wizji, od reklamy po sztukę abstrakcyjną, surrealistyczną i konceptualną. Twórz tekst 3D i dostosuj podstawowe kształty bezpośrednio w programie Dimension, a następnie dodawaj bogate materiały do ​​różnych regionów.

Stwórz raz. Używaj wielokrotnie.

Twórz wysokiej jakości obrazy i interaktywną zawartość 3D z jednego pliku Dimension. Tworzenie zakładek i renderowanie różnych perspektyw bez konieczności zmiany pracy. Przenieś projekty dalej w Adobe XD, InDesign, a nawet w rzeczywistość rozszerzoną dzięki Adobe Aero.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Twórz makiety produktów, wizualizacje marki, grafikę opakowań i inne projekty, używając funkcjonalnych narzędzi do obróbki grafiki 3D. Dzięki programowi Dimension graficy mogą w jednym środowisku tworzyć, dostosowywać i renderować fotorealistyczne obrazy.

Przeciągnij, Upuść. Gotowe.

Z łatwością zastosuj grafikę 2D i obrazy utworzone w programie Photoshop lub Illustrator na modelach 3D w programie Dimension.

Odpowiednie oświetlenie.

Zastosuj wiele źródeł światła, aby stworzyć własne zdjęcia studyjne. Zmień kolor, rozmiar, kształt i położenie świateł, aby uzyskać pożądane ujęcie.

Urzeczywistnij to szybciej.

Twórz sceny z fotorealizmem. Automatycznie dopasuj swój projekt 3D do dowolnego obrazu tła, dopasowując perspektywę i oświetlenie.

Pochwal się swoją pracą w 360 i AR.

Publikuj i udostępniaj 360-stopniowe widoki swojej pracy w Internecie i wykorzystuj projekty 3D do wciągających doświadczeń AR w Adobe Aero.

Eksport UV

Aby uzupełnić istniejące funkcje materiałów i kalkomanii w programie Dimension, możesz teraz eksportować UV modelu 3D w formacie PSD. UV to reprezentacja modelu 3D spłaszczonego do przestrzeni 2D, co ułatwia projektowanie grafiki w programach Photoshop i Illustrator.

Renderuj i eksportuj w programie Dimension

Renderowanie to proces przekształcania informacji 3D w obraz 2D. Aby stworzyć obrazy, które wydają się fotorealistyczne, Dimension symuluje zachowanie światła w świecie rzeczywistym. Podczas renderowania obrazu w programie Dimension komputer uruchamia symulację, która śledzi ścieżki promieni świetlnych z ich źródeł (słońce, niebo, światła w scenie).

Specyfikacja produktu

Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows/Mac
Kod producenta:
65297810BA01A12
Segment rynku
Komercyjny
Rodzaj licencji
Teams
Opcja zakupu
Nowa licencja
Język
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, MacOS
System operacyjny
Windows 10/11 (64-bitowy) , macOS Sierra (wersja 10.12) lub nowszy
Procesor
PC: 64-bit Intel lub AMD 2 GHz, MAC: Procesor 64-bit Intel 2 GHz
Pamięć RAM
8 GB minimum (16 GB RAM zalecane)
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (dodatkowe miejsce wymagane podczas instalacji)
Karta graficzna
PC: 1 GB MAC: 512MB
Ekran
1024 x 768
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja wymagane do obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online.
Dodatkowe informacje
Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się na stronie producenta: https://helpx.adobe.com/pl/creative-cloud/system-requirements.html

Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę kupić licencję bezterminową na aplikacje komputerowe Creative Cloud?

  Nie. Oprogramowania komputerowe w wersji Creative Cloud nie są dostępne z licencją bezterminową.


  Obecnie na komputerze mam wcześniejszą wersję produktu Adobe Creative Suite z licencją bezterminową. Czy mogę używać produktów Creative Suite oraz aplikacji Creative Cloud na tym samym komputerze?

  Tak. Instalacja aplikacji Creative Cloud nie ma żadnego wpływu na już zainstalowane produkty Creative Suite.


  Na ilu komputerach mogę zainstalować program z aplikacji Creative Cloud?

  Programy można pobrać i zainstalować na wielu komputerach niezależnie od systemów operacyjnych. Możliwość aktywacji jest jednak ograniczona do dwóch komputerów na użytkownika powiązanego z członkostwem.


  Czy można anulować członkostwo? Co się stanie z moimi plikami?

  Jeżeli anulujesz członkostwo, będziesz nadal mieć dostęp do bezpłatnych korzyści dla członków Creative Cloud i wszystkich plików zapisanych na urządzeniu. Nie będziesz mieć dostępu do aplikacji i większości usług, a pamięć w chmurze zostanie ograniczona do 2 GB.


Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł