Adobe Fresco CC Teams MULTI iPad/Windows 10
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64

Adobe Fresco CC

Adobe Fresco to aplikacja do rysowania i malowania zaprojektowana do obsługi najnowszych rysików i urządzeń dotykowych. Udostępnia ona asortyment pędzli akwarelowych i olejnych opartych na technologii Sensei, zwanych pędzlami aktywnymi, które stanową niezwykle cenne i przydatne narzędzia dla każdego, kto pasjonuje się rysunkiem i malarstwem.

Aplikacja Adobe Fresco jest dostępna na iPhone'ach, iPadach, urządzeniach Microsoft Surface Pro i w usłudze Creative Cloud na komputery z systemem Windows.

Fresco iOS

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, 1000 pędzli, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark, Program Photoshop na tablet iPad

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Fresco

Adobe Fresco

Portfolio

Adobe Portfolio

Spark

Adobe Spark

Fonts

Adobe Fonts

Bridge

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe Fresco

Aplikację Adobe Fresco opracowaliśmy z myślą o urządzeniach z piórami i urządzeniach dotykowych — teraz także telefonach iPhone. Łączy ona największą na świecie kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych z przełomową technologią pędzli aktywnych oferującą całkowicie naturalne środowisko malowania i rysowania. Oferuje ona komplet narzędzi do malowania w domenie cyfrowej, które ułatwiają artystom odkrywanie radości z rysowania i malowania lub powrócić do tego zajęcia.

Najpiękniejsze pędzle

Behance: Dzieło Adobe Fresco autorstwa: Pei-Hsin Cho

Najpiękniejsze pędzle.

Akwarele i farby olejne rozmywają się oraz mieszają przy każdym dotknięciu, a w jednym obszarze roboczym można używać pędzli rastrowych i wektorowych. Aplikacja Adobe Fresco zapewnia największy wybór najbardziej zaawansowanych pędzli na świecie, w tym tysiące pędzli z programu Adobe Photoshop i od mistrza pędzla Kyle’a T. Webstera.

Adobe Sensei

Adobe Sensei

Dzięki mechanizmowi Adobe Sensei aktywne pędzle wyglądają i zachowują się tak samo jak prawdziwe. Akwarele rozlewają się i mieszają w czasie rzeczywistym. Gęste farby olejne można zawijać i rozmazywać na obszarze roboczym, uzyskując efekt grubości 3D.

Kompozycj

Kompozycja. Kosztem mniejszej pracy.

Przyspieszyliśmy i poprawiliśmy działanie podstawowych narzędzi używanych podczas tworzenia ilustracji przy użyciu pióra lub dotyku na tabletach Wacom oraz iPad. Teraz możesz łatwo izolować części warstw i przekształcać zaznaczenia w maski. Dostosuj swój interfejs. Tryb pełnoekranowy pozwala wyeliminować elementy rozpraszające uwagę.

Świat to Twoje studio

Behance: Dzieło Adobe Fresco, autor: Hsiao-ron Cheng

Świat to Twoje studio.

Zacznij projekt na tablecie iPad lub telefonie iPhone i dokończ go na komputerze. Efekty pracy zostaną automatycznie zsynchronizowane z chmurą, a pliki PSD będą dokładnie takie same na wszystkich urządzeniach. Dzięki integracji z usługą Creative Cloud dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć lub stuknięć od pędzli, czcionek oraz zasobów usługi Adobe Stock i Bibliotek.

Dodatkowe zalety aplikacji Fresco

Dodatkowe zalety aplikacji Fresco dzięki programowi Photoshop na tablecie iPad

Aplikacja Adobe Fresco doskonale współpracuje z programem Photoshop na tablecie iPad. To połączenie pomaga w scalaniu obrazów, retuszowaniu kompozycji, dodawaniu tekstu i kreatywnym stosowaniu warstw. Projekty możesz edytować w dowolnej z tych aplikacji. Wszelkie zmiany są automatycznie zapisywane w chmurze, kiedy jesteś online.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu Adobe Fresco. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Maski przycinające

Łatwo dodawaj tekstury, kolory, wzorce i inne elementy wizualne wewnątrz kształtu lub ilustracji, przycinając razem warstwy i używając jednej warstwy jako maski.

Brak limitów warstw

Rysując przy użyciu nieograniczonej liczby warstw, możesz testować nowe pomysły i eksperymentować z efektami, trybami mieszania, przezroczystością lub kolorem.

Ulepszone dokumenty w chmurze

Uzyskuj dostęp do historii wersji i odpowiadaj na komentarze recenzentów w programie Adobe Fresco na tablet iPad i komputer z systemem Windows. Możesz również otwierać dokumenty w chmurze na dowolnym urządzeniu oraz w programie Photoshop na komputer i tablet iPad.

Warstwy tekstu i usługa Adobe Fonts

Projektuj z użyciem tekstu, dodając i edytując warstwy tekstu. Używaj własnych czcionek lub korzystaj z ofert usługi Adobe Fonts w ramach bezpłatnego planu Adobe Fresco. Płatny plan zapewnia wszystkie korzyści usługi Adobe Fonts. (tylko iPad)

Ilustracja: Jonas Devacht

Przeciąganie wielu warstw

Aby zmienić położenie wielu warstw jednocześnie, wybierz opcję Zaznacz wiele u menu Operacje na warstwach. Następnie i dotknij każdej warstwy, która ma zostać przeniesiona. Przytrzymaj i przeciągnij tak wybraną grupę do miejsca docelowego. Więcej informacji o operacjach, które można wykonywać na wielu zaznaczonych warstwach, podano w sekcji Zaznaczanie wielu warstw.

Zarządzanie pędzlami (nowość w wersji iPhone)

Listę pędzli na panelu Pędzle pikselowe można spersonalizować. Przełączniki na panelu Zarządzaj pędzlami pikselowymi umożliwiają wyświetlanie lub ukrywanie całych kategorii lub poszczególnych pędzli. Więcej informacji: Zarządzanie pędzlami.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
iOS
Kod producenta:
65303274BA01A12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, iOS
System operacyjny
Windows 11 w wersji 22000 lub nowszej, Windows 10 w wersji 21H2 lub nowszej, iOS w wersji 16 lub nowszej,
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
5 GB