Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64

Adobe Fresco CC

Adobe Fresco to aplikacja do rysowania i malowania zaprojektowana do obsługi najnowszych rysików i urządzeń dotykowych. Udostępnia ona asortyment pędzli akwarelowych i olejnych opartych na technologii Sensei, zwanych pędzlami aktywnymi, które stanową niezwykle cenne i przydatne narzędzia dla każdego, kto pasjonuje się rysunkiem i malarstwem.

Aplikacja Adobe Fresco jest dostępna na iPhone'ach, iPadach, urządzeniach Microsoft Surface Pro i w usłudze Creative Cloud na komputery z systemem Windows.

Fresco iOS

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, 1000 pędzli, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark, Program Photoshop na tablet iPad

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Fresco

Adobe Fresco

Portfolio

Adobe Portfolio

Spark

Adobe Spark

Fonts

Adobe Fonts

Bridge

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe Fresco

Aplikację Adobe Fresco opracowaliśmy z myślą o urządzeniach z piórami i urządzeniach dotykowych — teraz także telefonach iPhone. Łączy ona największą na świecie kolekcję pędzli wektorowych i rastrowych z przełomową technologią pędzli aktywnych oferującą całkowicie naturalne środowisko malowania i rysowania. Oferuje ona komplet narzędzi do malowania w domenie cyfrowej, które ułatwiają artystom odkrywanie radości z rysowania i malowania lub powrócić do tego zajęcia.

Najpiękniejsze pędzle

Behance: Dzieło Adobe Fresco autorstwa: Pei-Hsin Cho

Najpiękniejsze pędzle.

Akwarele i farby olejne rozmywają się oraz mieszają przy każdym dotknięciu, a w jednym obszarze roboczym można używać pędzli rastrowych i wektorowych. Aplikacja Adobe Fresco zapewnia największy wybór najbardziej zaawansowanych pędzli na świecie, w tym tysiące pędzli z programu Adobe Photoshop i od mistrza pędzla Kyle’a T. Webstera.

Adobe Sensei

Adobe Sensei

Dzięki mechanizmowi Adobe Sensei aktywne pędzle wyglądają i zachowują się tak samo jak prawdziwe. Akwarele rozlewają się i mieszają w czasie rzeczywistym. Gęste farby olejne można zawijać i rozmazywać na obszarze roboczym, uzyskując efekt grubości 3D.

Kompozycj

Kompozycja. Kosztem mniejszej pracy.

Przyspieszyliśmy i poprawiliśmy działanie podstawowych narzędzi używanych podczas tworzenia ilustracji przy użyciu pióra lub dotyku na tabletach Wacom oraz iPad. Teraz możesz łatwo izolować części warstw i przekształcać zaznaczenia w maski. Dostosuj swój interfejs. Tryb pełnoekranowy pozwala wyeliminować elementy rozpraszające uwagę.

Świat to Twoje studio

Behance: Dzieło Adobe Fresco, autor: Hsiao-ron Cheng

Świat to Twoje studio.

Zacznij projekt na tablecie iPad lub telefonie iPhone i dokończ go na komputerze. Efekty pracy zostaną automatycznie zsynchronizowane z chmurą, a pliki PSD będą dokładnie takie same na wszystkich urządzeniach. Dzięki integracji z usługą Creative Cloud dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć lub stuknięć od pędzli, czcionek oraz zasobów usługi Adobe Stock i Bibliotek.

Dodatkowe zalety aplikacji Fresco

Dodatkowe zalety aplikacji Fresco dzięki programowi Photoshop na tablecie iPad

Aplikacja Adobe Fresco doskonale współpracuje z programem Photoshop na tablecie iPad. To połączenie pomaga w scalaniu obrazów, retuszowaniu kompozycji, dodawaniu tekstu i kreatywnym stosowaniu warstw. Projekty możesz edytować w dowolnej z tych aplikacji. Wszelkie zmiany są automatycznie zapisywane w chmurze, kiedy jesteś online.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu Adobe Fresco. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Maski przycinające

Łatwo dodawaj tekstury, kolory, wzorce i inne elementy wizualne wewnątrz kształtu lub ilustracji, przycinając razem warstwy i używając jednej warstwy jako maski.

Brak limitów warstw

Rysując przy użyciu nieograniczonej liczby warstw, możesz testować nowe pomysły i eksperymentować z efektami, trybami mieszania, przezroczystością lub kolorem.

Ulepszone dokumenty w chmurze

Uzyskuj dostęp do historii wersji i odpowiadaj na komentarze recenzentów w programie Adobe Fresco na tablet iPad i komputer z systemem Windows. Możesz również otwierać dokumenty w chmurze na dowolnym urządzeniu oraz w programie Photoshop na komputer i tablet iPad.

Warstwy tekstu i usługa Adobe Fonts

Projektuj z użyciem tekstu, dodając i edytując warstwy tekstu. Używaj własnych czcionek lub korzystaj z ofert usługi Adobe Fonts w ramach bezpłatnego planu Adobe Fresco. Płatny plan zapewnia wszystkie korzyści usługi Adobe Fonts. (tylko iPad)

Ilustracja: Jonas Devacht

Przeciąganie wielu warstw

Aby zmienić położenie wielu warstw jednocześnie, wybierz opcję Zaznacz wiele u menu Operacje na warstwach. Następnie i dotknij każdej warstwy, która ma zostać przeniesiona. Przytrzymaj i przeciągnij tak wybraną grupę do miejsca docelowego. Więcej informacji o operacjach, które można wykonywać na wielu zaznaczonych warstwach, podano w sekcji Zaznaczanie wielu warstw.

Zarządzanie pędzlami (nowość w wersji iPhone)

Listę pędzli na panelu Pędzle pikselowe można spersonalizować. Przełączniki na panelu Zarządzaj pędzlami pikselowymi umożliwiają wyświetlanie lub ukrywanie całych kategorii lub poszczególnych pędzli. Więcej informacji: Zarządzanie pędzlami.

Specyfikacja produktu

Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows/iOS
Kod producenta:
65303274BA01A12
Segment rynku
Komercyjny
Rodzaj licencji
Teams
Opcja zakupu
Nowa licencja
Język
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, iOS
System operacyjny
Windows 10/11, System iOS w wersji 13 lub nowszej
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
PC: 5 GB iOS: 3GB (zalecane 16 GB)
Karta graficzna
Karta graficzna Intel, Nvidia lub AMD* z obsługą standardu Direct X Feature Level 12.1
Karta sieciowa
W celu aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i musi być dostępne połączenie z Internetem.
Dodatkowe informacje
Rysik Apple Pencil, Apple Pencil (2. generacja). Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się na stronie producenta: https://helpx.adobe.com/pl/creative-cloud/system-requirements.html

Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę kupić licencję bezterminową na aplikacje komputerowe Creative Cloud?

  Nie. Oprogramowania komputerowe w wersji Creative Cloud nie są dostępne z licencją bezterminową.


  Obecnie na komputerze mam wcześniejszą wersję produktu Adobe Creative Suite z licencją bezterminową. Czy mogę używać produktów Creative Suite oraz aplikacji Creative Cloud na tym samym komputerze?

  Tak. Instalacja aplikacji Creative Cloud nie ma żadnego wpływu na już zainstalowane produkty Creative Suite.


  Na ilu komputerach mogę zainstalować program z aplikacji Creative Cloud?

  Programy można pobrać i zainstalować na wielu komputerach niezależnie od systemów operacyjnych. Możliwość aktywacji jest jednak ograniczona do dwóch komputerów na użytkownika powiązanego z członkostwem.


  Czy można anulować członkostwo? Co się stanie z moimi plikami?

  Jeżeli anulujesz członkostwo, będziesz nadal mieć dostęp do bezpłatnych korzyści dla członków Creative Cloud i wszystkich plików zapisanych na urządzeniu. Nie będziesz mieć dostępu do aplikacji i większości usług, a pamięć w chmurze zostanie ograniczona do 2 GB.


Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł